Ім’я: Олег Ковальов

Дата народження: 7 вересня 1948 р. (68 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: с. Ванновський, Краснодарський край

Діяльність: політик

Вага: 78 кг

Зріст: 177 см

Біографія Олега Ковальова

Олега Іванович Ковальов – губернатор Рязанської області, Заслужений будівельник РФ, депутат Державної Думи (1999-2011).

Губернатор Рязанської області Олег Ковальов

Дитинство і студентські роки Олега Ковальова

Батьки Олега Ковальова познайомилися по листуванню під час Великої Вітчизняної Війни. Мати допомагала пораненим і працювала в санчастині в Сталінградської області. Батько був розвідником, пройшов всю війну. Після війни закохані вперше побачили один одного і більше не розлучалися.

Олег Іванович народився 7 вересня 1948 року в селі Ванновський (Краснодарський кряй). Він був єдиною дитиною в сім’ї. Хлопчик з дитинства захоплювався спортом. В його голові витали грандіозні думки – він жадав вибратися з сільської місцевості і домогтися чогось у житті, мріяв про Інституті фізкультури або про Ленінградському полярному училище.

Олег Іванович спробував вступити на факультет автоматики і телемеханіки Харківського політехнічного інституту, але з першого разу завалив іспити, і в 1967 році вирушив на строкову службу. Служив майбутній політик зв’язківцем у ракетних військах стратегічного призначення. Йому доводилося займати монтажем і наладкою перших систем автоматизованого управління.

2010 рік: Олег Ковальов на військових навчаннях у Дубровичах

Демобілізувавшись у 1969 році, він зробив спробу здобути середню спеціальну освіту і вступив в Саратовський монтажний технікум Мінмонтажспецбуду СРСР, який успішно закінчив у 1971 році.

Трудова діяльність Олега Ковальова

Оволодівши професією будівельника, Олег Іванович був розподілений в трест «Спецжелезобетонстрой» при Минмонтажспецстрое СРСР, займався будівництвом висотних залізобетонних споруд. В ці часи Олег Іванович об’їздив значну частину рідної країни, беручи участь у будівництві об’єктів федерального значення (Волзька ТЕЦ, Каширський ГРЕС, Архангельський ЦПК, ГМК Норільський та інші).

Цілих 5 років Олег Іванович пропрацював в Норильську, де паралельно навчався на заочному відділенні Norilsk. Із-за раптової відрядження довчитися так і не вдалося. Отримав диплом про вищу освіту він вже в інженерно-будівельному інституті Ростова (спеціальність «Промислове і цивільне будівництво»).

Подарунок губернатору Ковальову від рязанської хокейної команди

У Ростові Олег Ковальов прожив недовго. Це були важкі часи, коли на висококваліфікованих фахівців вішали багато роботи, а відпускали у відрядження тільки після особливого згоди секретаря обкому по будівництву. Для Олега Іванович це було нестерпно після роботи в Сибіру, де до таких фахівців ставилися більш шанобливо.

Після Ростова Олег Іванович був запрошений у Москву, потім у підмосковну Каширу, де отримав прописку і житло. У 1986 році він очолив каширський будівельно-монтажний трест «Кашира-агропромбуд», а в 1991 році був обраний главою адміністрації Каширського району; займав цю відповідальну посаду наступні 8 років.

Політична кар’єра Олега Ковальова

У 90-ті роки Олег Іванович був обраний за списком політичного руху «Єдність» в Державну Думу Російської Федерації. У 1999, 2003 і 2007 роках був обраний до Держдуми III, IV та V скликання відповідно, спочатку від виборчого блоку «Єдність», потім від партії «Єдина Росія».

Олег Ковальов був депутатом Держдуми 12 років

Спочатку Олег Іванович працював на посаді заступника голови Комітету з питань місцевого самоврядування. Але все змінилося, коли політик прийняв участь у розробці Трудового Кодексу Російської Федерації. Кодекс успішно прийняли, а кандидатуру Ковальова схвалили на посаду голови Комітету з регламенту й організації роботи Держдуми.

Звичайно, після відмінно виконаної роботи та стрімкого кар’єрного зростання Олег Іванович придбав повагу серед колег. Він був довіреною особою Володимира Путіна під час передвиборної кампанії 2000 року, а в 2007 році був порекомендован на посаду губернатора Рязанської області.

Олег Ковальов – губернатор Рязанської області

Вступивши на посаду, Олег Іванович стрімко почав вивчати економіку і перспективи розвитку цього регіону. Звичайно, було нелегко, адже багато доводилося переробляти, а щось створювати з нуля. Жителі області теж були незадоволені – їм хотілося, щоб губернатором був хтось із земляків; також Ковальова звинувачували у відсутності уваги до соціальних проблем регіону. Ситуація особливо загострилася після повернення до виборів голів регіонів за допомогою народного голосування – жителі Рязані і області юрбою виходили на мітинги з гаслами «Губернатор-фальсифікатор».

Жителі Рязані ратували за відставку губернатора

Не чекаючи закінчення терміну повноважень, Олег Ковальов подав у відставку за власним бажанням, після чого був призначений Путіним в. о. обов’язки губернатора регіону. На виборах в жовтні 2012 року Олег Ковальов виграв у першому турі з більшістю (64,43%) голосів, після чого знову вступив у повноваження голови Рязанської області.

Інавгурація Олега Ковальова

Особисте життя Олега Ковальова

Олег Іванович одружений. У нього дві дочки, Дарина і Наталя, і син Андрій. До 2016 року політик тричі став дідусем. Серед особливих захоплень Ковальова – теніс і баскетбол.

Губернатор Олег Ковальов з онукою на виборчій дільниці

Дружина Олега Івановича – Мішина Ольга Олексіївна, політичний діяч, помічник депутата Державної Думи. З 2006 року працювала у Федеральному агентстві з державних резервів.

Олег Ковальов веде активний спосіб життя

Андрій Олегович займався оптової і роздрібної продажем алкогольної продукції та виробництвом сухих будівельних сумішей.

Олег Ковальов сьогодні

Олег Ковальов продовжує працювати на посаді губернатора Рязанської області. Він допрацьовує антикризову програму, активно приймає участь у програмі протидії корупції. Запровадив щорічний захід «Разом проти наркотиків». Працює над створенням умов підготовки кваліфікованих кадрів.

Зустріч президента і губернатора Рязані

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: