Ім’я: Олег Корольов

Дата народження: 23 лютого 1952 р. (64 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: п. Тербуны, Липецька область

Діяльність: політик

Вага: 80 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олега Корольова

Олег Петрович Корольов – голова адміністрації Липецької області, займає дану посаду з 1998 року.

Голова адміністрації Липецької області Олег Корольов

Ранні роки Олега Корольова. Освіта

Народився Олег 23 лютого 1952 року в селищі Тербуны Липецької області; став п’ятим, але не останньою дитиною в сім’ї. Його батько пройшов три війни, після працював інженером на підприємстві «Сельхозтехник», мама була бухгалтером.

Закінчивши навчання в технікумі сільського господарства, Олег продовжив вивчати спеціальність і у віці 30 років отримав диплом інженера лісового господарства на заочному відділенні Харківського сільськогосподарського інституту. Згодом він також закінчив Вищу партійну школу в Ростові-на-Дону.

Політична кар’єра Олега Корольова

У 1973 році Корольов став лісничим у Долгоруком лісництві Тербунського лісгоспу. Незабаром він почав сходження по кар’єрних сходах з нижчих партійних чинів: заступник голови, інструктор Долгоруковського райкому КПРС, секретар партбюро колгоспу «Шлях до комунізму». З 1978 року він очолював колгосп «Пам’ять Ілліча» протягом шести років.

Кар'єра Олега Корольова почалася з посади лісничого

У 1985 році він став Другим секретарем Долгоруковського райкому КПРС , через два роки – Першим секретарем КПРС в Добринском районі.

У 1990 році Олег Корольов увійшов до Ради Народних Депутатів міста Липецька. Паралельно політик очолював аграрну комісію обласної ради. Через рік Олег Петрович прийняв рішення вийти з партії КПРС. З 1992 року він займав посаду голови обласної Ради Народних Депутатів аж до 12 квітня 1998 року – дня призначення на посаду голови адміністрації Липецької області.

«Точка зору»: Олег Корольов (липецьке телебачення) На початку 1996 року Олег Петрович увійшов до складу Ради Федерації ІІ скликання, потім, за рекомендацією губернатора Орловської області Єгора Строєва, був обраний на посаду заступника голови Ради Федерації.

Через рік Російський біографічний інститут присвоїв Олегу Петровичу звання «Людина року» в області політики. В кінці 90-их Олег Корольов підтримав ідею перейменування його з посади «губернатора» на «голову адміністрації», мотивуючи рішення тим, що «в Росії губерній немає».

Олег Корольов і Олімпійський вогонь

У 2002 році Олег Петрович за підтримки двох третин виборців був переобраний на другий термін.

Навесні 2005 року на засіданні обласної Ради більшість депутатів, дотримуючись пропозицією Володимира Путіна, віддало голоси Олегу Королеву, наділивши його повноваженнями вищої посадової особи області на наступні 5 років.

Олег Корольов на зустрічі з Володимиром Путіним

На своєму посту Олег Петрович Корольов докладав зусиль для соціально-економічного розвитку регіону. Незабаром в Липецькій області була розроблена і затверджена програма субсидування процентної ставки по кредитах для підприємств, діяльність яких є пріоритетною для адміністрації; був розроблений комплекс заходів для підтримки малого та середнього бізнесу.

Олег Корольов часто спілкується з виборцями

На Липецькому обласній Раді депутатів від 22 квітня 2010 року президент Дмитро Медведєв запропонував присутнім продовжити повноваження губернатора на новий термін. Під час позачергової сесії від 26 квітня Олег Петрович отримав більшість голосів і знову був переобраний.

Глава Липецької області Олег Корольов у програмі «Попався» В 2009 році Королеву присудили звання «Почесного громадянина» міста Липецька.

У Єдиний день голосування 14 вересня 2014 року виборці віддали Олегу Королеву більше 80% голосів. Через 5 днів він знову офіційно вступив на посаду глави адміністрації області.

Глава Липецької області Олег Корольов на суботнику

У 2014 році до нагород губернатора додався орден «Будівельна застава», яким його нагородив Російський Союз будівельників і медаль «За заслуги перед Липецької областю».

Особисте життя Олега Корольова

Олег Корольов одружений, у нього двоє дітей: син і дочка. Обидва юристи за освітою, однак освіту отримували в різних ВУЗах. Роман Олегович закінчив Воронезький університет, а Ольга Олегівна закінчила МДУ імені Ломоносова.

В центрі: онук і тезка голови Липецької області Олег Корольов-молодший

Олег Корольов сьогодні

Завдяки зусиллям адміністрації Липецької області під керівництвом Олега Корольова до 2016 року регіон займав 3 місце по експорту в Центральному окрузі і 22 – серед усіх суб’єктів РФ.

2016: позиції Олега Корольова у рейтингу губернаторів РФ ростуть

Був відзначений стабільне зростання інвестицій (101 мільярд рублів в 2013 році, що більш ніж в 2 рази перевищило показники 2011 року). Частка інвестицій у ВРП Липецької області перевищує загальноукраїнські показники (30% порівняно із середньостатистичними 20%). На території Липецької області успішно функціонує найбільша інвестиційна майданчик в Черноземье – особлива економічна зона «Липецьк».

Олег Корольов демонструє Дмитру Медведєву економічну зону «Липецьк»

У травні 2016 року в Липецьку проходив міжнародний театральний проект «Слов’янський міст», на який приїхали гості з Білорусі, ДНР та Болгарії. Олег Петрович висловив надію, що «Слов’янський міст» створить міцну основу для зближення та взаємного збагачення культур і єднання слов’янських народів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: