Ім’я: Олег Фомін

Дата народження: 21 травня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Тамбов, РРФСР, СРСР

Діяльність: актор, режисер, сценарист

Вага: 91 кг

Зріст: 183 см

Біографія Олега Фоміна

Олег Фомін – це російський актор, що став відомим після цілої низки яскравих фільмів, що вийшли на екрани, переважно, в дев’яності роки. Той період з повною впевненістю можна назвати золотим часом в кар’єрі актора. Однак це аж ніяк не означає, що в даний час наш сьогоднішній герой відійшов від справ. Ні, швидше навпаки. Сьогодні Олег Фомін працює в театрі та знімається у кіно вже в статусі визнаного і популярного актора. Режисери охоче довіряють йому провідні ролі. А глядачі просто не чують у ньому душі.

Але хто ж він – цей талановитий росіянин? Зрозуміти це ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Олега Фоміна

Як і багато інші актори, наш сьогоднішній герой мріяв грати в театрі з самого дитинства. Ще в початковій школі він почав займатися в місцевому гуртку самодіяльності, який згодом вже не покидав.

Олег Фомін і екс-кадет Аристарх Венес про кіно Після закінчення середньої школи, ведений своєю давньою мрією, актор зібрав речі і вирушив підкорювати Москву. Влаштувавшись в російській столиці, Олег Фомін подав документи відразу в декілька престижних театральних академій і, до свого чималого здивування, поступив відразу в усі.

В кінцевому підсумку наш сьогоднішній герой зробив вибір на користь Театрального училища імені Щепкіна і став займатися в групі Юрія Соломіна. У цей період відбулося становлення Фоміна в якості серйозного театрального актора. Як зізнавався згодом сам Олег, серед багатьох інших педагогів найбільший внесок у його долю зробив Микола Анненков – учитель, який дав молодому хлопцю безліч цінних життєвих порад.

Повертаючись до кар’єри актора, зазначимо, що зніматися в кіно наш сьогоднішній герой став ще в студентські роки. У 1980-му році він постав перед глядачами з невеликою роллю у фільмі «Срібні озера», а згодом виконав ще кілька невеликих епізодичних ролей у малобюджетних кінострічках.

Проте в ранні роки в кіно Фомін знімався досить рідко, віддаючи перевагу більш серйозним театральним робіт. Після закінчення «щепкінського» училища актор переїхав до Риги, де став виступати в латвійсько-російському Державному театрі юного глядача.

Актор Олег Фомін у молодості (ліворуч). Перші фільми

Вельми примітно, що сам актор ніколи не сприймав «дитячі» постановки як щось несерйозне. На репетиціях він завжди викладався по повній, а на сцені грав з подвійною відповідальністю. У цей період його другом і наставником став відомий режисер Анатолій Васильєв. Двоє творчих людей дуже здружилися і стали часто працювати разом.

Зоряний шлях Олега Фоміна, фільмографія

Ще будучи актором ризького театру, Олег Фомін знявся в декількох примітних стрічках, поставлених на радянських кіностудіях. Однією з найбільш вдалих акторських робіт для нього стала стрічка компанії «Білорусьфільм», що отримала назву «Мене звуть Арлекіно». Дана кримінальна драма стала дуже популярна в кінці вісімдесятих років і принесла акторові першу славу. Після цього пішли деякі інші фільми, затвердили Олега Фоміна в якості одного з найбільш відомих акторів того періоду.

Кінематографічні стрічки принесли акторові великий успіх, проте, незважаючи на це, основним місцем роботи для талановитого росіянина залишався ризький театр. Після розвалу СРСР актор отримав латвійське громадянство, однак після певних реформ в політичній системі країни і подальшого закриття місцевого Тюгу, все-таки був змушений виїхати з Прибалтики і повернутися в Москву.

У російській столиці актор вирішив дещо змінити свій творчий вектор і почав працювати в якості режисера і сценариста. У 1991-му році на екрани вийшов фільм «Милий Еп», який став дебютною роботою Олега Фоміна в якості постановника фільмів. Дана картина була прохолодно прийнята публікою, як, втім, і картина «Митар», знята кількома роками пізніше. Незважаючи на той факт, що глядачі так по-справжньому і не оцінили даних стрічок, у 1993-му, 1997-му роках картини Фоміна отримали нагороди деяких престижних кінофестивалів у Росії та Білорусі.

Наш Погляд з Олегом Фоміним Згодом наш сьогоднішній герой продовжував працювати в якості режисера, однак основним джерелом заробітку для нього стали все-таки акторські ролі. В кінці дев’яностих – початку двохтисячних на екрани вийшли деякі примітні стрічки з його участю. До числа таких слід віднести фільми «Next», «Контракт зі смертю», «Марш Турецького», «Весьегонская вовчиця», «Холостяки» і деякі інші.

Згадки заслуговує також і той момент, що саме в кінці дев’яностих актор почав працювати також в якості театрального постановника. У цей період Олегом Фоміним поставлені деякі яскраві стрічки на сценах російських театрів. Однак згодом в якості режисера він частіше працював у кіно.

Олег Фомін зараз

У 2000-ті роки наш сьогоднішній герой зняв кілька фільмів, які стали досить успішні та популярні. До числа таких можна віднести картини «Молодий Вовкодав», «Самий кращий фільм 2», «День виборів», «Next 3», «Панове офіцери: врятувати імператора» і деякі інші. Практично в кожному з названих фільмів Олег Фомін відзначився також і в якості актора.

Окремим словом варто відзначити також кінострічку «о’кей», яка у 2003-му році отримала приз фестивалю «Посміхнись Росія» в номінації «глядацький фільм».

Особисте життя Олега Фоміна

Подробиці свого особистого життя актор розкривати не любить. З уривчастих відповідей Олега Фоміна відомо лише те, що він був одружений двічі, і обидва ці шлюбу, на жаль, закінчилися розлученням. В даний час він підтримує тісні стосунки з сином Данилом (від другого шлюбу) і цілком задоволений подібним положенням справ.

Актор Олег Фомін двічі був одружений

Як зізнався сам актор в одному зі своїх інтерв’ю, його маленький син є затятим шанувальником творчості свого батька. В один день маленький хлопчик навіть не на жарт злякався, коли побачив, як його батько помирає в одній із кінострічок. Однак згодом зрозумів, що все це не по-справжньому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: