Ім’я: Олег Чернов

Дата народження: 26 червня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Прокоп’євськ, Кемеровській обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 79 кг

Зріст: 182 см

Біографія Олега Чернова

Олег Чернов на сьогоднішній день один з найбільш затребуваних російських акторів, які знімаються в жанрі бойовиків. Його брутальна мужня зовнішність забезпечує численні пропозиції виступити в ролі поліцейських і військових, з якими він справляється на 100 %.

Провінційне дитинство Олега Чернова

Народився Олег 23 червня 1965 року в місті Прокоп’євськ, все життя якого оберталася навколо шахти, розташованої поблизу. Батько хлопчика протягом 30 років працював на нижніх рівнях шахти, що мало не коштувало йому зору. Згодом він практично перестав бачити, розрізняючи лише розмиті силуети людей, але гордість не дозволяла зізнатися йому в цьому. Сім’я випадково дізналася про те, що батько погано бачить і вчасно прийняла заходи, завдяки чому зір вдалося відновити. Мати працювала в адміністрації шахти. У Олега є рідна сестра, яка на вісім років молодший за нього.

Актор Олег Чернов виріс і перший раз одружився в провінційному містечку

Хлопчисько з раннього дитинства був фізично розвинутим і витривалим дитиною. Він активно займався спортом, освоївши навички стрільби, плавання, боксу, ходьби на лижах. Чернов згадує, що в маленькому містечку було лише два варіанти проведення дозвілля – або спорт, або безцільне ходіння по вулицях з місцевою шпаною. Звичайно, він вибрав перше. У перервах між навчанням і заняттями в спортивних секціях Олег займався з сестричкою. Він доглядав за нею не гірше матері, міняючи пелюшки, годуючи з пляшечки і укладаючи спати.

До моменту закінчення школи хлопець так і не визначився, яку ж професію він хоче обрати. Можливість вступати в фізкультурну училище його не приваблювала, так як ні один з освоєних видів спорту його всерйоз не зацікавив. Тому він спробував вступити в Кемеровський медичний інститут на факультет стоматології, але йому не вистачило всього одного бала для зарахування. Через рік він успішно здав іспити на санітарно-гігієнічний факультет цього ж навчального закладу, де провчився два роки, перш ніж зрозумів, що медицина його абсолютно не приваблює.

Не отримавши диплома, Чернов повернувся в рідний Прокоп’євськ, де влаштувався працювати на шахту, одночасно підробляючи сторожем у міському краєзнавчому музеї, де, за іронією долі, через багато років з’явиться куточок, присвячений йому як людині, прославив місто.

Перші ролі та фільми Олега Чернова

Робота в шахті була вимушеною мірою для Чернова, адже він не з чуток знав, як сильно вона підточує здоров’я, тому, коли приятель запропонував йому піти на роботу монтувальником сцени в театр, він не вагаючись погодився.

Олег Чернов Театральна закулісне життя настільки вразила Олега, що він теж захотів бути причетним до неї. Надалі цей же друг покликав його вступати до театрального ВУЗУ, і після нетривалих роздумів, майбутній актор погодився. Омрачал радість від кардинальної зміни життя лише важкий розрив з дружиною Людмилою, яка не хотіла залишатися одна з шестимісячним сином на руках. Але це не зупинило Олега, і він відправився підкорювати театральні підмостки.

Чернов без праці вступив у Красноярський державний інститут мистецтв на театральний факультет, де провчився два роки, але, на жаль, був відрахований з-за того, що пропустив дуже важливу репетицію. Коли він вже сидів на вокзалі в очікуванні поїзда, який відвіз би його вПрокопьевск, Чернова знайшов викладач з інституту, який запропонував йому протекцію для вступу без іспитів в Далекосхідний педагогічний інститут мистецтв, що знаходиться у Владивостоці, але молодий чоловік відмовився, і вирушив вступати в Саратовську консерваторію на театральний факультет. Чернов навчався на курсі у Валентини Єрмакової, яка була викладачем у таких зірок, як Євген Миронов і Галина Тюніна.

Олег Чернов «Повороти долі» 2013 По закінченню консерваторії Олег почав роботу в омському театрі, пішовши звідки на місцеве телебачення, він позбувся відомчого житла, і був, в буквальному сенсі слова, на вулиці. Йому доводилося ночувати в кабінетах телевізійного каналу, на якому він працював. Такі випробування актор переносив важко, адже йому вже було 34 роки – вік, коли більшість людей вже твердо стоять на ногах і обзавелися сім’єю.

Переїзд до Санкт-Петербург, Олег Чернов в серіалах

Одного разу, побачивши в музичному кліпі приголомшливі види Санкт-Петербурга, Олег зрозумів, що саме там він хотів би жити. Взяв квитки на поїзд, і незабаром стояв на березі Неви, із задоволенням вдихаючи свіже повітря. Там до нього прийшло розуміння, що він опинився в місті, в якому хоче провести все своє життя. Не минуло й місяця, як Олега взяли працювати в Театр сатири, розташований на Василівському острові, де він зіграв в таких значущих спектаклях, як «Дон Жуан», «Аріадна», «Любов утрьох», «Небо занепалих» та інших.

Одночасно з цим Чернову стали надходити пропозиції зніматися в серіалах, в основному це були ролі сильних, впевнених у собі спецназівців і поліцейських, чому сприяла харизматична зовнішність актора. Славу йому принесла головна роль в серіалі «Морські дияволи», який був настільки успішний, що режисери продовжують знімати сезон за сезоном і донині. Феномен популярності серіалу полягає в тому, що до цього російський кінематограф не випускав фільмів подібної тематики. Практично всі занурення, а також деякі сцени бійок і боїв знімалися без залучення дублерів, що зробило серіал максимально реалістичним.

Олег Чернов сьогодні

На сьогоднішній день за плечима Олега Чернова більше двадцяти театральних ролей, а також участь у таких масштабних телесеріалах, як «Вулиці розбитих ліхтарів-3», «Забійна сила-2», «Агентство НЛС», «Панове офіцери», «Бандитський Петербург-7» і багатьох інших. Актор грав разом з такими колегами по цеху як Сергій Селін, Андрій Федорцов, Костянтин Хабенський та іншими. Його постійно запрошують взяти участь у все нових і нових фільмах, так що без роботи актор не сидить.

Особисте життя Олега Чернова

З першою дружиною Людмилою, з якою Олег познайомився в Прокоп’євську, він так і не зміг налагодити відносини після болісного розлучення. Жінка не змогла пробачити того, що він поїхав в інше місто, залишивши її з дитиною. З сином Чернову було заборонено бачитися довгі роки. Вони зустрілися лише тоді, коли хлопчик став дорослим чоловіком, але, за визнанням актора, зустріч не була продуктивною, і ні батько, ні син не отримали відповіді на хвилювали питання.

Актор Олег Чернов зараз не одружений

Другий шлюб актора тривав чотири роки. З актрисою Анастасією Світловій Олег познайомився в перші дні навчання в театральному інституті, спочатку вони не могли надивитися один на одного, але пізніше з’ясувалося, що дві творчі особистості не можуть ужитися разом.

У даний момент актор неодружений, але зустрічається з актрисою театру Анастасією з Москви. Вже досить тривалий час пара живе на два міста, але це не заважає їм підтримувати гармонійні і довірчі відносини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: