Ім’я: Олег Багрин

Дата народження: 26 березня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Москва

Діяльність: підприємець

Біографія Олега Багрина

Біографія Олега Володимировича Багрина, президента групи НЛМК, – приклад успішної кар’єри керівника найвищої ланки, приклад людини, який зробив себе сам.

Президент металургійного холдингу НЛМК Олег Багрин

Ранні роки Олега Багрина. Освіта

Ще в школі у юнака проявилися неабиякі здібності до математики. У 1991 році, закінчивши школу в числі найкращих учнів, він вступив в Університет управління міста Москви, який успішно закінчив у 1996 році з дипломом по спеціальності «Математичні методи дослідження операцій в економіці». У 1998 році він випустився з аспірантури зі ступенем кандидата економічних наук, проте не зупинився на досягнутому. Через рік він отримав ступінь MBA в бізнес-школі Кембриджського університету.

Професійна діяльність Олега Багрина

У період з 1999 по 2004 рік Олег Володимирович обіймав керівні посади таких комерційних структурах, як у ТОВ «Автобанк», ТОВ «Румелко», «Лібра Капітал».

Великих успіхів у кар’єрі Олег Багрин домігся, працюючи на Новолипецькому металургійному комбінаті (ПАТ «НЛМК»). У 2004 році він увійшов до складу Ради директорів підприємства. Опинившись практично біля керма найбільшого в Росії заводу з виробництва металу, провідного експортера продукції, Олег Володимирович виявив свої найкращі ділові якості і хватку.

З 2004 року Олег Багрин трудиться на благо НЛМК

Разом з металургійним комбінатом Багрин переживав злети і падіння. В кризові роки величезне підприємство стрімко втрачав свої позиції і впевнено йшла на дно. Врятувати ситуацію і підтримати виробництво на плаву вдалося завдяки грамотної стратегії і продуманому менеджменту. Одним із рятівників Новолипецького металургійного комбінату став саме Олег Володимирович Багрин. Зокрема, він сформував вертикально інтегровану структуру комбінату допомогою придбання низки підприємств з виробництва сировини та готової продукції, вивів групи НЛМК на IPO, привернув дебютної синдиковане фінансування (близько $1,6 млрд).

Олег Багрин інспектує виробництво У 2005 році ВАТ НЛМК займало третє місце в країні по випуску сталі (6,2 млн. тонн в рік). Комбінату також належав Стойленський гірничо-збагачувальний комплекс та морський торговельний порт р. в Туапсе.

З 2011 року комбінат активно нарощує виробничу потужність, будує нові корпуси, запускає нові печі та власну ТЕЦ. В цьому ж році був закуплений індійський сервісний центр. Модернізація дозволила комбінату забезпечити роботою понад 60 тис. чоловік, і темпи зростання не тільки не зменшуються, а продовжують рости.

З 2012 року Олег Багрин є ключовою фігурою в НЛМК

У серпні 2012 року Олег Володимирович зайняв посаду виконавчого директора ВАТ НЛМК. На зборах акціонерів він отримав переважну кількість голосів, кандидатуру топ-менеджера висунув власник підприємства Володимир Лісін. Зараз Олег Володимирович є Президентом всієї групи ПАТ НЛМК.

Особисте життя Олега Багрина

Олег Володимирович – щасливий багатодітний батько, він одружений, виховує трьох дітей. У рідкісні години дозвілля сім’я вибирається на відпочинок до моря або в гори.

Дивлячись на фотографії топ-менеджера можна відразу сказати, що цей підтягнутий людина регулярно займається спортом. І дійсно у Олега Багрина є спортивне хобі – альпінізм. Надзвичайна зайнятість і бізнес не дають йому можливості часто вибиратися в улюблені гори. Але Олег Володимирович і тут розробив правильну стратегію і почав практикувати короткі вилазки в гори в «альпійському стилі».

Піклуючись про свою безпеку та безпеку супутників Олег Багрин завжди йде в похід з досвідченим гідом. Він вважає, що гори, так само, як і його робота, вчать працювати в згуртованій команді, чуйно вловлювати настрій команді і швидко приймати рішення в мінливих ситуаціях. У робочих моментах або в прагненні досягти гірських вершин для команди важливі витривалість, організованість і почуття ліктя. Обов’язковий пункт – увага до мінливих чинників.

Олег Багрин зараз

Молоді амбітні керівники на чолі з Олегом Володимировичем розробили програму, покликану вивести комбінат НЛМК на новий виток розвитку. Передбачається, що комплекс заходів «Стратегія-2017» збільшить віддачу людського потенціалу, поліпшить екологічні та економічні показники, знизить собівартість виробленої сталі, слябів, окатишів. Її основні цілі – виведення концерну на світовий рівень, підвищення ефективності виробництва, різкий підйом рівня прибутку, створення власної сировинної бази і проведення аудиту підприємств. Запущена програма «Стратегія-2017» вже показала свою ефективність.

Президент НЛМК Олег Багрин на Стойленском Гзк Команда, якою керує Олег Володимирович, впевнена, що в їх роботі ніколи не доведеться відповідати на питання: «Хто винен і що робити?», оскільки чітко прорахований алгоритм дій комбінату просто не дасть запустити процес до такого стану. У складних реаліях нинішніх днів, коли в налагоджений робочий процес втручаються санкції, Новолипецький комбінат стабільно нарощує прибуток. Олег Володимирович говорить, що секрету тут немає, головне – це мати чіткий план і ні на йоту не відступати від нього.

Реформація виробництва йде запланованими темпами, і вже можна бачити результати. Тільки за перший квартал 2016 року показники продажів зросли на 7 %, склавши рекордні 4 млн. тонн. Рентабельність виробництва за п’ять років зросла по EBITDA на п’ять пунктів. У виробництві слябів вдалося досягти зниження собівартості в два рази.

Сьогодні група НЛМК – лідер в своїй області

Група НЛМК, безумовно, одне з найбільш динамічно розвиваються підприємств Росії. Ключова роль у цьому належить її керівнику. Олег Володимирович Багрин – професіонал найвищого рівня. Грамотно підібрана команда підтримує свого флагмана, застосовуючи на практиці кращі світові напрацювання для модернізації виробництва, його реформування і оптимізації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: