Ім’я: Олег Анофріев

Дата народження: 20 липня 1930 р. (86 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Геленджик р.

Діяльність: актор театру і кіно, співак

Вага: 75 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олега Анофриева

Олег Анофріев – це справжній герой свого часу. Колись про нього знали у всіх куточках Радянського союзу, а сьогодні він, немов би загубився десь у минулому. Але що ж стало з відомим актором? Як протікає його кар’єра сьогодні? І які цікаві факти можна відшукати в минулому великого актора і музиканта? Відповіді на наведені вище питання шукайте далі.

Ранні роки, дитинство і родина Олега Анофриева

Олег Андрійович завжди вважав себе корінним москвичем, навіть не дивлячись на той факт, що з’явитися на світ йому довелося в місті Геленджик. Вся справа в тому, що пологи у його матері почалися під час поїздки його батьків в Краснодарський край, де батько нашого сьогоднішнього героя – лікар Андрій Анофріев – перебував на медичній конференції. Саме тому у всіх документах відомого актора в якості місця народження донині значиться місто Геленджик. Хоча в Краснодарському краї Олег Андрійович ніколи не жив.

Олег Анофріев в молодості

Всі його дитинство і юність пройшли в Москві. У столиці СРСР наш сьогоднішній герой відвідував загальноосвітньої школи і жив звичайним життям післявоєнної пори. Він багато часу проводив у дворі з друзями, грав у «Війну», представляючи себе хоробрим солдатом Червоної армії. Однак подібне пустощі одного разу ледь не коштувало йому життя. Всьому виною стала знайдена в підворітті німецька граната. Подібна знахідка спочатку здалася Олегу справжнім скарбом, проте під час гри снаряд раптом розірвався і сильно покалічив руку маленького хлопчину. Згодом проблеми з рукою переслідували актора впродовж усього його життя.

Однак не будемо про сумне…

Мрія про професії актора з’явилася в душі нашого сьогоднішнього героя ще в ранньому дитинстві. Починаючи з шостого класу, Олег Анофріев займався у шкільному драмгуртку, грав у полулюбительских постановках, а також будував плани на майбутнє. В 1949-му році молодий хлопець поступив на навчання в Школу-студію МХАТ, в якій згодом довго відточував свою акторську майстерність. Після закінчення навчання він відправився з розподілу в Центральний дитячий театр. У цьому місці він виконав свої перші ролі.

У загальній складності наш сьогоднішній герой пропрацював на сцені ЦДТ більше шести років. За цей час він зумів набратися досвіду, а також стати сформованим артистом. У 1955-му році Олег Анофріев виконав першу роль у кіно – у короткометражній стрічці «Секрет краси». Після цього були нові роботи і нові успіхи, які і зробили актора популярним на всю країни.

Зоряний шлях актора Олега Анофриева, фільмографія

У п’ятдесяті роки наш сьогоднішній герой виконав ще кілька ролей, серед яких найбільш відомою стала картина «Дівчина з гітарою». Ця музична стрічка принесла нашому сьогоднішньому герою перший серйозний успіх. В даному контексті варто окремо відзначити той факт, що саме в цій картині Олег Анофріев вперше постав перед глядачами також і в якості вокаліста, виконавши одну з композицій, що прозвучали у фільмі.

Після першого успіху, актор почав частіше зніматися. У наступні кілька років на екрани вийшли такі фільми з його участю як «Проста історія», «Казка про втрачений час», «Артист із Коханівки» і багато інших. Паралельно з роботою в кіно наш сьогоднішній герой також працював над озвучуванням радянських мультфільмів, а також складав пісні для різних проектів. Так, однією з найбільш відомих композицій артиста стала легендарна пісня «Сплять втомлені іграшки», написана для дитячої передачі «на добраніч, малюки».

Сплять втомлені іграшки – Олег Анофріев Подібні успіхи принесли акторові успіх і славу. У шістдесяті роки він багато знімався в кіно, писав музику, а також виступав на сцені Театру Моссовета. У 1969-му році в якості співака Олег Анофріев виконав більшу частину композицій із знаменитого мюзиклу «Бременські музиканти», подарувавши свій голос Трубадуру, Королю, Атаманше, а також розбійників, охоронцям Короля, Собаці, Півню і деяким іншим персонажам. Дані композиції згодом стали справжніми хітами в Радянському союзі і принесли нашому сьогоднішньому герою новий успіх. У тому ж 1969-му році Олег Анофріев отримав звання Заслуженого артиста РРФСР.

Нічого на світі краще немає. Пісні Бременські музиканти

У сімдесяті роки актор залишив театр і зосередився виключно на кінематографічних проектах. В цей період він зіграв в безлічі нових фільмів, проте найбільшу популярність отримав все ж в якості музиканта, записавши пісні для фільмів «Земля Саннікова», «Жили три холостяки», а також мультфільмів «Казка про попа і його працівника Балду», «Як левеня і черепаха співали пісню» і деяких інших.

Такий стан справ зберігався і надалі. У вісімдесяті роки актор знявся в п’ятнадцяти нових фільмах, а також взяв участь у записі деяких музичних шлягерів. Серед найбільш яскравих кінематографічних робіт актор варто виділити фільми «Там на невідомих доріжках», «Після дощику в четвер», комедію «Добре сидимо», а також деякі інші роботи.

Олег Анофріев в даний час

Загалом за свою кар’єру наш сьогоднішній герой виконав ролі більш ніж у п’ятдесяти фільмах, а також записав близько півсотні пісень для різних кінематографічних та мультиплікаційних проектів. У дев’яності роки актор став рідше зніматися в кіно, однак придбав популярність як телеведучий. У 1990-му році він став вести передачу «Казковий полудень» на каналі РТР, а в 1999-му ще й програму «Домашня бібліотека» (канал ОРТ).

Актор та музикант Олег Анофріев сьогодні веде спокійне життя

У 2004-му році Олег Анофріев отримав звання Народного артиста Росії. В останні роки актор також працює над написанням і записом нових пісень для різних проектів. Однак тепер він з’являється в робочій студії вже досить рідко.

Особисте життя Олега Анофриева

Все своє життя Олег Анофріев прожив з жінкою по імені Наталя Отливщикова. Разом вони виховали дочку Марію. В даний час відомий актор і його дружина ведуть розмірене життя і займаються вихованням дорослих онучок – Наталії та Анастасії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: