Ім’я: Оксана Пушкіна

Дата народження: 10 травня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Петрозаводськ, Карелія

Діяльність: телеведуча

Вага: 63 кг

Зріст: 165 см

Біографія Оксани Пушкіної

Оксана Пушкіна з тих жінок, які завжди домагаються свого, незважаючи ні на які труднощі. Вона красива, розумна і успішна. Але найголовніше в усьому цьому те, що всіх своїх успіхів вона добилася сама. Сьогодні її передачі відомі у всіх куточках Росії. «Жіночі історії», «Жіночий погляд», «Я подаю на розлучення»… Кожна з цих передач збирає біля телеекранів мільйони телеглядачів.

Але чи можна сказати, що Оксана Пушкіна домоглася всього в своєму житті і в своїй кар’єрі? Напевно, немає. Адже ця сильна жінка завжди вміла ставити перед собою найвищі цілі.

Оксана Пушкіна збирає біля телеекранів мільйони телеглядачів

Дитинство і юність Оксани Пушкіної

Оксана Пушкіна народилася в заможній радянської сім’ї і не раз зізнавалася в своїх інтерв’ю, що у неї було «сите дитинство». Її батько був відомим тренером з легкої атлетики, а мама працювала на центральному телебаченні спеціальним кореспондентом програми «Час».

У дитинстві Оксана була досить різнобічною дитиною. У десять років вона стала всерйоз захоплюватися художньою гімнастикою, а чотири роки потому навіть отримала звання майстра спорту в даній дисципліні. Паралельно з заняттями спортом, дівчинка займалася в музичній школі, де вивчала гру на роялі. У неї непогано виходило. Її гру хвалили педагоги. Однак, незважаючи на всі успіхи в спорті, і в музиці, в подальшому Оксана вибере для себе зовсім іншу долю.

У 1981 році після закінчення загальноосвітньої школи дівчина вступає до Ленінградського державного університету на факультет журналістики. Як говорила сама знаменитість в одному з своїх більш пізніх інтерв’ю, їй завжди було небайдуже те, що відбувається навколо. «Я хотіла висловитися і хотіла, щоб мене почули». «Совковий» уклад тогочасного суспільства претил Пушкіної. Таким чином, журналістика ставала ідеальним варіантом.

ПЕРСОНА: Оксана Пушкіна

Студентські роки Оксани Пушкіної

Коли Оксана вже вчилася в університеті, її спіткало перше серйозне розчарування – розлучення батьків. Наступні пару років Оксана називає «вирваним часом». Опинившись між двох вогнів, вона була змушена постійно слухати розповіді матері про те, яким негідником був її батько, на що той відповідав приблизно тими ж словами. «Мені хотілося втекти від них обох», – зізналася Оксана. Саме тоді у молодої дівчини з’явилися перші думки про переїзд за кордон.

Розставання батьків серйозно вдарило і по матеріальному стану майбутньої знаменитості. Після народження дитини від другого шлюбу батько більше не міг допомагати своєї старшої дочки, і Оксані довелося піти працювати прибиральницею на молочну кухню.

«В шість годин ранку я молола рефрижератори з брандспойта, потім наводила марафет і стрімголов бігла на першу пару, щосили благоухая дитячим молоком», – згадує Оксана Пушкіна.

Оксана Пушкіна в юності любила бігати по дискотеках

Їй подобалося вчитися, а тому заняття вона майже не пропускала. Звичайним студентським життям вона жила тільки вечорами, коли разом з друзями бігала по ленінградським дискотеках. В цей період її улюбленими місцями були готелю «Ленінград» і «Балтійська», які вона називала острівцями «західної життя» в загальному дрімучому «совку».

Проте свою долю Оксана зустріла аж ніяк не на ленінградських танцмайданчиках, а на рідному і знайомому їй телебаченні. Все сталося випадково: в один з вечорів за порадою сусіда по комуналці дівчина подивилася документальний фільм «Діти розлучень», який згодом круто змінив її життя. Майже три з половиною години вона просиділа біля телевізора. Сюжет зачепив її за живе, а ведучий Владислав Коновалов, здався їй «нашим спільним захисником від егоїстів батьків».

Проплакавши всю ніч, на ранок дівчина зважилася написати лист у редакцію телеканалу з проханням про зустріч з провідним, зазначивши, що у неї є власна історія важкого розлучення батьків. Владислав Коновалов відповів їй особисто. Вони зустрілися і поговорили. І вже через кілька днів відомий телеведучий запропонував їй попрацювати разом.

Незабаром Коновалов стане першим чоловіком Оксани Пушкіної.

Кар’єра на телебаченні

Прийнявши пропозицію Коновалова, дівчина стала працювати в молодіжній редакції п’ятого каналу Ленінградської телестудії. Саме тут п’ять років потому вона почне випускати свої перші телевізійні передачі «Людина результату» і «Пані Удача». Подібні роботи не стали широко популярні, проте дали молодою телеведучою неоціненний досвід. У 1993 році Оксана Пушкіна виїхала в Сан-Франциско. У Каліфорнії журналістка продовжує вчитися, і паралельно влаштовується кореспондентом на відомий телеканал ABC.

В Америці Оксана пропрацювала чотири роки, проте справжню славу вона здобула саме в Росії. Вивчивши маркетинг і менеджмент приватних телекомпаній, у 1997 році вона повернулася на батьківщину. У цьому ж році вона влаштовується на роботу на канал ОРТ. В грудні 1997-го на екрани виходить її авторська передача «Жіночі історії Оксани Пушкіної», яка зробила провідну популярною і відомою у всіх куточках Росії. Телешоу продовжували знімати майже два роки, проте в 1999 році з-за конфлікту з керівництвом Оксана залишає ОРТ. Через деякий час на каналі НТВ виходить нова передача журналістки «Жіночі історії Оксани Пушкіної».

Тетяна Пушкіна про кохання Зйомки передачі тривали аж до 2013 року. За цей період Оксана Пушкіна міцно утвердилася в ранзі однією із зірок російського телебачення, а також стала лауреатом премії «Олімпія», яка вручається жінкам, які досягли визначних успіхів у своїх галузях.

На початку поточного року Оксана повернулася на Перший канал. Сьогодні глядачі можуть бачити її в передачі «Я подаю на розлучення». Численні перипетії своєї телевізійної кар’єри телеведуча описала в книзі «Життя за кадром», яка була видана в Москві в 2007 році.

Особисте життя Оксани Пушкіної

Ще будучи студенткою четвертого курсу, Оксана Пушкіна вийшла заміж за Владислава Коновалова, який був старший за неї на двадцять років. У шлюбі з відомим ленінградським телеведучим вона прожила більше двадцяти семи років, навіть незважаючи на той факт, що чоловік тривалий час жив на дві сім’ї, про що знала Пушкіна. Від першого чоловіка Оксани є син Артем.

Оксана Пушкіна двічі виходила заміж

В кінці 2012 року телеведуча вийшла заміж повторно. Цього разу її обранцем став звичайний банківський службовець Олексій Широких. В даний час пара розлучена.

Оксана Пушкіна зараз

У вересні 2016 року Оксана Пушкіна стала депутатом Держдуми VII скликання від Одінцовського одномандатного округу.

Оксана Пушкіна – депутат

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: