Ім’я: Оксана Федорова

Дата народження: 17 грудня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Псков р.

Діяльність: фотомодель, телеведуча

Вага: 50 кг

Зріст: 178 см

Біографія Оксани Федорової

Оксана Геннадіївна Федорова народилася в місті Псков 17 грудня 1977 року. Тато дівчини пішов з сім’ї, коли дочка була зовсім маленькою. Оксану виховувала мама – лікар. У 1995 році майбутня знаменитість закінчила псковську школу № 8. В 11 класі паралельно навчалася в міліцейсько-правовому ліцеї. Все свідоме життя Оксана мріяла про кар’єру міліціонера, тому і пішла середньо-спеціальну школу міліції Пскова. Творчу діяльність дівчина почала з гри в оркестрі на тенор-саксофоні.

Кар’єра міліціонера

У 1997 році Оксана Федорова закінчила школу міліції з відзнакою та її делегували на факультет керівників міських і районних органів внутрішніх справ Санкт-Петербурзького університету МВС Росії. Зі стін Вузу дівчина вийшла у званні старшого-лейтенанта з червоним дипломом на руках.

Російська красуня Оксана Федорова

Через три роки лейтенант Оксана Федорова поступила на роботу дізнавачем у лінійне відділення внутрішніх справ аеропорту Пулково. Трохи пізніше, дипломований спеціаліст і просто красуня стала викладачем цивільного права в рідному Вузі, і вступила в ад’юнктуру при Санкт-Петербурзькому університеті МВС Росії. Під час написання кандидатської дисертації Оксану Федорову наздогнала популярність.

Шлях до титулу «Міс Всесвіт»

Заради підтримки спортивної форми Оксана ходила на шейпінг-зал. Правда, не звичайний, а належав Федерації шейпінгу Санкт-Петербурга. Він був організатором конкурсу «Міс Санкт-Петербург». Саме в цьому конкурсі краси і здобула перемогу Федорова в 1999 році. А за ним йшли конкурси «Міс Росія» і «Міс Всесвіт».

До речі, на конкурс «Міс Всесвіт» Оксана Федорова повинна була поїхати в 2001 році, проте дівчина відмовилася від участі в конкурсі через іспитів в університеті. Титул «Міс Всесвіт» дівчина отримала в 2002 році вже будучи дипломованим фахівцем. За перемогу в конкурсі Оксана отримала корону за $200 000 японських ювелірів компанії Mikimoto. Крім цього, Федорової дісталися різні призи на суму близько $250 000, всілякі контракти, а так само можливість навчання в Нью-Йоркській школі кіно і телебачення з апартаментами в Манхеттені в додачу.

Оксана Федорова на подіумі

Однак, найкрасивіша дівчина світу відмовилася від зйомок в рекламних шоу і заявила, що повертається в Санкт-Петербург для захисту дисертації. Через чотири місяці після конкурсу Оксану Федорову позбавили звання «Міс Всесвіт». Дональд Трамп (власник компанії-організатора конкурсу), пояснив передачу звання тим, що переможниця зобов’язана була брати участь у рекламних і благодійних заходах по всьому світу, а Оксана практично не покидала Росію.

Життя Оксани Федорової після слави

У Росії Оксана Федорова стала ведучою популярної дитячої передачі «на добраніч, малюки», програм «Суботник» і «Суботній вечір», два роки була провідною гри «Форт Баярд» в парі з Леонідом Ярмольником. А з 2003 року лейтенант стала учасницею Російського молодіжного громадського руху «Енергія життя» і благодійної програми «Внешторгбанка» на користь дитячого охорони здоров’я «Світ без сліз». З 2006 року є партнером Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Росії. У скарбничці красуні і кіноролі: дівчина знялася в серіалі «Не родись красивою» з Неллі Уваровою і стрічці «Софі». У 2008 році Оксана випустила книгу порад і рекомендацій з питань стилю і краси «Формула стилю».

Оксана Фьодорова і Микола Басков – Права любов Два рази Оксана Федорова пробувала влаштувати свою політичну кар’єру. Вийшло з перемінним успіхом. У 2002 році дівчина не пройшла в Державну Думу Росії, а в 2005 році стала депутатом регіонального значення. Дівчина пройшла в парламентарі Воронезької обласної Думи.

Особисте життя Оксани Федорової

Кажуть, причиною відмови Оксани Федорової від престижного титулу «Міс Всесвіт» став якийсь коханий дівчини. Проте, відмова від корони не зробив красуню щасливою жінкою. Оксана після конкурсу повернулася в Пітер, але коментувала своє рішення неохоче. Лише говорила, що у неї є коханий, який старший за неї на два десятки років і керує будівельним бізнесом.

Трохи пізніше з’явилася інформація про те, що останні 16 років Оксана Федорова живе з чоловіком на ім’я Володимир Голубєв. Коханий «Міс Всесвіту» не тільки в два рази старше дівчини, але ще й одружений. Крім усього іншого, він відомий в Санкт-Петербурзі кримінальний авторитет на прізвисько «Бармалей». Юну дівчину він побачив на конкурсі «Міс Санкт-Петербург», після чого Оксана стала його утриманкою.

Оксана Федорова на відео А за шикарне життя Федорової довелося відмовитися від своєї свободи, в тому числі від титулу «Міс Всесвіт».

Подруги псковської красуні згодом розповідали, як Оксана скаржилася на те, що втомилася від життя в «золотій клітці» і хоче, нарешті, завести сім’ю і народити дітей.

Втім, в оточенні дівчата казали, що Голубєв проти спільних дітей, тим більше, що у нього вже є двоє дітей. Крім того, позашлюбному дитині розсердилася б законна дружина чоловіка. У 2006 році Оксана Федорова вирішила піти від коханого.

У той же момент з’явилися чутки про роман колишньої «Міс Всесвіт» і танцюриста Олександра Литвиненка. Стосунки у пари зав’язалися на проекті «Танці з зірками». Журналісти навперебій писали про підготовку весілля, проте, сім’ю у пари створити все-таки не вийшло.

Трохи пізніше Оксана Федорова почала виходити в світ з новим залицяльником. На цей раз ним став 44-разовий рекордсмен Книги рекордів Гіннеса. Заради коханої чоловік виконував різні трюки під слова про кохання. Однак такі жертви не стали приводом для серйозних стосунків.

Оксана Федорова -ведуча передачі «на добраніч, мылыши»

В 2007 році Оксана Федорова познайомилася на проекті «Танці з зірками» з 30-річному німецьким підданим Філіпом Тофтом. Через лічені місяці пара одружилася. Оксана почала нове життя з людиною, у якого за душею не було ні гроша, та, тим не менш, сподівалася на нормальні сімейні стосунки. Однак і Філіп не був готовий до батьківства. У підсумку, вийшов фіктивний шлюб. Федорова пообіцяла майбутньому чоловікові допомогти організувати дочірнє підприємство його сімейного бізнесу – виробництво Бадів «Тофт». У свою чергу дівчина хотіла піти з-під опіки Володимира Голубєва, виїхавши на ПМЖ за кордон. Втім, після весілля молодята не стали носити навіть обручки. Оксана залишилася в Росії, куди зрідка заїжджав Філіп.

Коли чоловіка не було поруч, екс-«Міс Всесвіт» стала з’являтися скрізь зі своїм давнім знайомим Миколою Басковим. Пара демонструвала всім свої ніжні почуття, без сорому цілувалася на публіці і навіть танцювала еротичні танці.

Недоброзичливці стверджували, що такі чином Оксана Фьодорова і Микола Басков підігрівають інтерес до себе з боку шанувальників. За чутками, за вечір у товаристві відомого баритона дівчині платили від 150 тисяч доларів.

Оксана Федорова з сином

Трохи пізніше з’явилася інформація про те, що Микола Басков та Оксана Федорова вже планують узаконити свої стосунки. У Юрмалі на «Новій хвилі» Микола освідчився Оксані і постійно натякав на те, що незабаром може стати батьком. Пара, до того ж, постійно проводила відпустку разом. Деякий час красуня ходила до вічних наречених співака. І навіть сама підготувалася до нового заміжжя – розлучилася з Філіпом. Однак, після чергового відпочинку на Мальдівах між закоханими виникла суперечка, після чого, на творчому вечорі Ігоря Ніколаєва Оксана і Микола заявили про свій розрив.

Оксана Федорова – Міс Всесвіт-2002 “Микола сьогодні говорить одне, а завтра – інше. Я не покладаюся на ці слова. За Баскова заміж вже не збираюся. Він раптовий, спонтанний… Не знаю…» – сказала під час недавнього інтерв’ю Оксана Федорова. У 2011 році Оксана вийшла заміж за співробітника ВСФ по імені Андрій. 6 березня 2012 року у них народився син, Федір. А через рік 22 липня 2013 року Федорова народила чоловікові дочку, дівчинку назвали Єлизаветою.

Оксана Федорова зараз

Зараз Оксана Федорова і її чоловік, співробітник адміністрації Президента РФ, Андрій Бородін щасливі у шлюбі. Про це Федорова не раз казала, що знайшла своє жіноче щастя і відчуває себе з чоловіком, як за кам’яною стіною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: