Ім’я: Оксана Фандера

Дата народження: 7 листопада 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Одеса, Україна

Діяльність: актриса

Вага: 62 кг

Зріст: 171 см

Біографія Оксани Фандера

Оксана Фандера – це популярна українська актриса, відома глядачам по багатьом яскравим ролями в кіно і на телебаченні. Її творчий шлях – один нескінченний шлях наверх. Вже тільки тому творча кар’єра актриси може бути примітна і цікава. Життя Оксани Фандера сповнена безліччю яскравих моментів. В ній були злети і падіння, гучні перемоги і прикрі невдачі. Однак незважаючи ні на що актриса завжди залишалася собою і продовжувала свій шлях до наміченої мети. І не поважати її за це дуже і дуже складно.

Ранні роки, дитинство і юність Оксани Фандера

Майбутня відома актриса з’явилася на світ в сонячній Одесі. Її батько ставився до шановного циганського роду. Таким чином, у крові Оксани химерним чином перемішалася українська, циганська і єврейська кров.

Крім того, варто відзначити, що саме батько став вперше прищеплювати дочці любов до театру і драматургії. Вже в ранньому віці він часто брав її на виступи Одеського драматичного театру, в якому виступав сам, а також часто проводив її за лаштунки.

Оксана любила батька і любила Одесу, однак вже в чотирнадцять років опинилася за сотні кілометрів від рідного міста. Вся справа в тому, що в цей період її батьки розійшлися, і мама майбутньої актриси переїхала в Москву до свого нового чоловіка. Слідом за матір’ю довелося поїхати і нашої сьогоднішньої героїні. Якийсь час Оксана дуже болісно сприймала відбулися в її житті зміни. Проте згодом стала ставитися до нового дому і новому місту більш спокійно.

Дещо згладити перше відчуття допомогло кіно, яке несподівано для самої себе потрапила Оксана Фандера. В один прекрасний день, повертаючись додому, майбутня знаменитість дізналася про відбір актрис для нового радянського фільму «Пригоди Електроніка». Кастинг проводився в багатьох школах Москви, і дівчина вирішила спробувати свої сили. Спочатку дівчина претендувала на роль Майї, проте в кінцевому підсумку отримала лише епізодичну роль однієї з школярок.

Незважаючи на той факт, що перша акторська робота нашої сьогоднішньої героїні була зовсім невеликий, засмучуватися з цього приводу вона навіть не думала.

Перейнявшись чарівністю знімального майданчика, молода актриса стала відвідувати різні театральні групи і удосконалювати свою майстерність. Таким чином, після закінчення школи вона ні на секунду не задумалася про те, яку професійну стезю їй вибрати надалі. Вона була твердо впевнена, що скоро стане актрисою. А тому, отримавши диплом середньої школи, відразу подала документи в ГІТІС.

Оксана Фандера. Як зберегти любов на довгі роки, Однак цей момент Оксану спіткало нове розчарування – розгледіти її талант вступної комісії не вдалося. А тому Академія театрального мистецтва на довгі роки так і залишилася для неї недосяжною метою.

Намагаючись не засмучуватися з цього приводу, Оксана Фандера вирішила, що, незважаючи на невдачу, все одно стане актрисою. Щоб не втрачати час до нової вступної компанії, дівчина влаштувалася секретарем в Будинок Моделей В’ячеслава Зайцева, проте несподівано для самої себе залишилася в цьому бізнесі надовго. Помітивши тонку красу молодої дівчини, відомий метр наполіг на тому, щоб Оксана Фандера взяла участь у першому радянському конкурсі краси «Московська красуня». Вона погодилася і вже у 1988-му році стала фіналісткою даного престижного огляду, посівши у підсумку друге місце.

Дане шоу в деякому сенсі стало своєрідною точкою відліку в кар’єрі молодої дівчини. Її помітили відомі режисери, і вже кілька місяців вона отримала свої перші великі ролі у фільмах «Корабель» і «Ранкове шосе».

У тому ж 1988-му році Оксана Фандера успішно склала іспити в ГІТІС і вступила на курс Анатолія Васильєва.

Подальша кар’єра і «успіхи» Оксани Фандера в особистому житті

Вже будучи студенткою престижної академії, Оксана Фандера продовжила зніматися в кіно. В період з 1988-го по 1990-й на екрани вийшли відразу три нових фільми з її участю – «Зима в раю», «Сталінград», «Дурні вмирають по п’ятницях».

Оксана Фандера Як зберегти любов на довгі роки В 1990-му році молода дівчина на деякий час відійшла від зйомок і стала приділяти більше уваги своєму особистому житті. В цей період вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком молодим режисером Філіпом Янковським (син Олега Янковського). Незабаром закохані поєднувалися законним шлюбом, а ще через деякий час у їх молодій сім’ї з’явився син Іван.

У 1993-му році Оксана Фандера успішно закінчила ГІТІС, однак кар’єрі знову віддала перевагу сім’ю. У 1994-му році вона народила чоловікові дочку Лізу.

Новий зліт кар’єри Оксани Фандера

Незважаючи на довгу перерву, розтягнувся на цілих п’ять років, незабаром акторська кар’єра Оксани знову пішла вгору. В період з 1995-го по 2002-й актриса відзначилася в кількох цікавих картинах. До таких можна зарахувати стрічки «На розі, у Патріарших», «Погань хороша, погань погана», «Вітрина», а також деякі інші. У 2002-му році вона почала активно співпрацювати зі своїм чоловіком Філіпом Янковським, чия режисерська кар’єра в той період перебувала ще в стадії становлення.

Незабаром на екрани вийшли перші спільні фільми – «В русі», «Статський радник», «Кам’яна башка». У цей період кар’єра актриси стрімко пішла вгору. Вона стала отримувати головні ролі і в інших проектах, ставши однією з найбільш затребуваних актрис середини двотисячних. Найбільш яскравими роботами цього періоду стали фільми «Казароза», «червоні перли любові», «Про любоff». У 2011-му році Оксана Фандера виконала головну роль у фільмі «Вогні притону», який приніс їй перші серйозні кінематографічні нагороди. Так, у її послужному списку з’явився приз Чебоксарського міжнародного кінофестивалю, спеціальна нагорода фестивалю «Кінотавр», а також номінації на премії «Ніка» і «Золотий орел».

Оксана Фандера з Філіпом Янковським

Оксана Фандера зараз

На даний момент останньою роллю Оксани Фандера є російська комедія «Соловей-розбійник». Крім того, зараз актриса часто грає в різних антрепризах. Найбільш яскравими ролями українки в театрі є вистави «Про мишей і людей», «Місячне світло, медовий місяць» і «Весільна подорож».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: