Ім’я: Окан Ялабык

Дата народження: 13 грудня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Бигадич, Туреччина

Діяльність: актор

Вага: 76 кг

Зріст: 186 см

Біографія Окана Ялабыка

Дитинство і родина Окана Ялабыка

Популярний турецький актор Окан Ялабык народився 13 грудня 1978 року в Стамбулі в сім’ї, де вже підростав старший син Озан. Батьки Окана були далекі від акторської середовища. Батько займався торгівлею, а мати Окана працювала в банку. Окан з дитинства відрізнявся гарною статурою і красою.

Ще в шкільні роки красивого хлопчика постійно залучали для участі у різноманітних шкільних заходах. Вже тоді Окан вирішив, що він неодмінно повинен стати професійним актором. Він надходить в театральний шкільний клуб і починає виступати в шкільному театрі. Після школи Окан вирушає здобувати освіту в Стамбульський університет.

Турецький актор Окан Ялабык зараз особливо популярний

Він навчається акторської майстерності на факультеті додаткових мистецтв, де його викладачами були відомі і талановиті актори, зокрема Йилдиз Кентер. В цей же час майбутній актор навчається у Стамбульській консерваторії. У 16 років Окан Ялабык успішно закінчив консерваторію і університет і починає свою творчу діяльність у театрі

Творчість актора Окана Ялабыка, фільмографія

Робота в театрі приносить успіх і визнання публіки, і в 2008 і 2009 рр. Окан Ялабык отримує високі нагороди за оригінальні театральні постановки.

Творча діяльність молодого актора не обмежується театральними підмостками. Він пробує свої можливості на телебаченні. У 2003 році він починає зніматися в телесеріалі Serseri, де виконує роль молодого безробітного, закоханого в дівчину з багатої родини. Після виходу на телеекрани серіалу молодий актор відразу завоював популярність і став кумиром турецьких телеглядачів.

Співає Окан Ялабык – Ібрагім Паша В цьому ж році О. Ялабык знімається в ролі композитора в короткометражному фільмі «Шедевр». Наступними роботами Окана Ялабыка стають ролі у відомих турецьких фільмах «Зрозумій, кохана», «Біль Осені», «Між двома послідовними», «Мисливський сезон». У «Мисливському сезоні» Окан блискуче виконав роль поліцейського Хасана, за яку в 2011 році отримав нагороду кращого актора. Різнобічний талант актора дає йому можливість створити різнопланові образи, серед яких здатний бачити привидів

орендар Джихан в містичному трилері і відчайдушний ловелас в картині «Бабій».

Окан Ялабык сьогодні

Однак найбільшу популярність і популярність не тільки в Туреччині, але і за її межами приніс акторові серіал «Чудовий вік», де йому вдалося зіграти багатогранний і запам’ятовується образ Ібрагіма Паші. Окан вважає, що історичний серіал дав можливість глядачам і йому самому більше дізнатися про Османської імперії та її правлінні. Адже актор, будучи учнем, мало приділяв уваги урокам історії. Шалена популярність кіносеріалу звернула на себе увагу багатьох кінопремій, і таланти акторів, задіяних в «Величному столітті» були відзначені заслуженими нагородами. Окан Ялабык в числі інших акторів серіалу був удостоєний премії «Анталія», як виконавець кращої чоловічої ролі перевершивши відомого Sal’manoviča Эргенча. У цьому проекті також працювали такі актори, як Мер’єм Узерлі, Небахат Чехре, Сельма Эргеч та інші.

ОKAN YALABIK – філософ (інтерв’ю арабського ТБ Аль-Хайят з російськими субтитрами) На рахунку у молодого актора більше сорока успішних акторських робіт. Крім робіт у кіно і театрі, Окан Ялабык завдяки своєму приємному голосу займається перекладом популярних мультфільмів і комп’ютерних ігор на турецьку мову. Серед озвучених актором мультиків «Кун-фу Панда» та «Кун фу Панда 2».

Він часто дублює популярні іноземні фільми, озвучує відеоролики, бере участь у рекламних кампаніях на турецькому телебаченні. Особисте життя Окана Ялабыка

Успішний в акторській професії Окан Ялабык в особистому житті поки що не визначився. Нещодавно він розлучився зі своєю дружиною – красунею актрисою Ханде Сорал. Ніхто не може точно назвати причину їх розставання. Одні вважають, що причина криється в професійній зайнятості колишніх подружжя, інші – те, що у пари не було дітей. Самотність Окана вселяє надію багатьом його прихильницям на можливість завоювати прихильність і любов вільного молодого актора.

Багато хто сподівається, що Окан і його партнерка по серіалу «величне століття» Сельма Эргеч можуть мати службовий роман, але це тільки домисли. Однак не можна сказати з упевненістю, що серце кумира дівчат вільно. Нещодавно з’явилася інформація про те, що ось вже два місяці як Ялабык став зустрічатися з 28 – річною турецької актрисою Ханде Догандемир.

Зірка серіалу «величне століття» ще не одружився. Окан Ялабык і Сельма Эргеч

Актор має багато різних захоплень. Він із задоволенням грає на гітарі і на флейті.

Сім’я актора поки що складається з його батьків і старшого брата, любителі баскетболу, закінчив факультет радіо і телекомунікацій. Зараз він – режисер, що знімає рекламні ролики.

Окан не прагне на престижні курорти, а воліє відпочивати в своєму рідному Айвалыке і його околицях. Улюблене час для відпочинку – осінь.

Актор завоював популярність, але не хизується цим, він відрізняється інтелігентністю, скромністю, добротою і порядністю. У будь-якому колективі він швидко освоюється і стає душею компанії.

Сьогодні Окан міцно утримує позиції самого успішного і красивого артиста Туреччини і входить у десятку найбільш привабливих акторів країни.

Як вважає сам Окан Ялабык, він – насамперед актор, любить свою роботу, а зірковість – це витрати акторської діяльності, яку не можна залишати без контролю і не можна давати зірковості керувати собою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: