Ім’я: Нур Айсан

Дата народження: 12 листопада 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Дуйсбург, Німеччина

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 170 см

Біографія Нур Айсан

Нур Айсан (Феттахоглу) – це ще одна яскрава турецько-німецька актриса, що стала відомою по всьому світу, завдяки супер-популярному серіалу «величне століття». Даний проект зробив з нашої сьогоднішньої героїні зірку європейської величини. Але чи варто говорити, що роль Махідевран Султан є єдиною стоїть роботою в кар’єрі актриси? Звичайно, немає. І сьогодні ми постараємося довести вам це.

Ранні роки, дитинство і родина актриси Нур Айсан

Майбутня зірка серіалу «величне століття» з’явилася на світ 12 листопада 1980 року. Сталося це в німецькому місті Дуйсбург (Північний Рейн-Вестфалія), де до цього довгий час проживали батьки нашої сьогоднішньої героїні. Крім самої Нур в її родині було ще четверо дітей.

Коли майбутній актрисі було всього чотири роки, її батьки прийняли рішення повернутися на історичну батьківщину і переїхали назад у Туреччину. Сім’я влаштувалася в стамбульському районі Бешикташ, де згодом і пройшли дитинство і юність нашої сьогоднішньої героїні. Тут вона відвідувала середню школу, а також закінчила один із ліцеїв, розташовувався у відносній близькості від її будинку.

Нур Айсан - зірка серіалу величне століття

Отримавши гарну освіту, Нур Феттахоглу захопилася дизайном одягу. Вона кроїла і шила, а потім створювала нові ескізи і знову бралася за голку з ниткою. Спочатку дизайнерське майстерність було для неї не більше ніж улюбленим хобі. Але в один прекрасний момент Нур вирішила зайнятися справою з більшою професійністю і відправилася вчитися в стамбульський Університет Халич, де вступила на факультет дизайну одягу.

Однак кар’єра в даній галузі у Нур Феттахоглу все-таки не склалася. Навчаючись в університеті, вона підробляла співробітниці банку. А згодом зуміла підшукати собі роботу на ТБ, де почала вести економічну програму «Новини біржі». В якості телеведучої каналу «Скаю Тюрк» наша сьогоднішня героїня стала досить відома. Вона стала непогано заробляти, а тому колишнє захоплення дизайном в один прекрасний момент відійшло на другий план, знову перетворившись лише приємне хобі.

Кар’єра Нур Айсан у світі кіно, фільмографія

Вельми примітно, що свою акторську кар’єру Нур Феттахоглу почала тільки після того, як вийшла заміж. Її чоловік – Мурат Айсан – був тісно пов’язаний зі світом турецького кінематографа. Саме він, власне, і запропонував своїй молодій дружині вперше спробувати себе в якості актриси.

Нур погодилася, і вже в 2007-му році з’явилася на екрані в рамках популярного телесеріалу «Який з мене батько». Даний проект вперше зробив її знаменитою. Вельми примітно, що перша популярність прийшла до актриси вже в той момент, коли вона змінила прізвище і стала називатися Нур Айсан. Саме тому у багатьох джерелах вона згадується саме під цим ім’ям.

Фотосесія Нур Феттахоглу . Чудовий століття Незважаючи на те обставина, що перший шлюб актриси проіснував недовго, акторська майстерність стало важливою частиною її життя. Нур розлучилася з колишнім чоловіком, але не зі світом кіно взагалі. З цієї причини незабаром наша сьогоднішня героїня знову змінила прізвище на Феттахоглу і стала шукати для себе нові ролі.

Під своїм дівочим прізвищем Нур з’явилася в серіалі «Б’ється серце» (Gönül salincagi), де знову виконала роль однієї з центральних героїнь. Її полюбили глядачі. А тому гонорари актриси кілька разів зростали вже після того, як серіал був запущений у виробництво.

Однак не варто думати, що цей факт змусив актрису зупинитися у своєму розвитку. Спочивати на лаврах турецька акторка навіть не збиралася. Проводячи по кілька годин на день в театральній студії, вона методично працювала над собою разом з кращими стамбульськими педагогами з акторської майстерності. Завдяки цьому, професіоналізм актриси зростав від однієї ролі до іншої.

Цей факт відзначили режисери, а тому вже зовсім скоро Нур Айсан-Феттахоглу стала одне за іншим отримувати привабливі пропозиції про зйомки. У 2008-му році наша сьогоднішня героїня з’явилася в багатосерійної мелодрами «Заборонена любов». Цей проект став дуже популярний в Туреччині, Німеччині, а також деяких інших державах Європи. Його високо оцінили глядачі і кінокритики. За сумарною кількістю глядачів, які подивилися цей серіал, проект «Заборонена любов» до цих пір залишається одним з найбільш рейтингових фільмів за всю історію турецької телевізійної індустрії. Після цієї зіркової ролі Нур Айсан-Феттахоглу утвердилася в якості однієї з найбільш рейтингових актрис Туреччини. Вона знімалася нечасто, проте кожен проект з її участю неодмінно ставав справжнім хітом. Зайвим доказом того в жовтні 2010-го року став також драматичний фільм «Касир», в якому наша сьогоднішня героїня виконала одну з головних ролей. Даний фільм згодом був представлений на багатьох престижних кінофестивалях і скрізь отримав позитивні відгуки критиків і глядачів.

Нур Айсан в серіалі «величне століття»

Не став винятком і серіал «Чудовий вік», який вийшов на екрани кількома місяцями пізніше. З перших же серій перипетії історичного серіалу захопили глядачів. Проект став популярний в Туреччині. Згодом до списку країн, які транслюють телепроект, підключилися також Азербайджану, Грузія, Україна, Росія, Греція, Чехія, Словаччина, Білорусь, Саудівська Аравія, а також багато інших держав світу.

Актриса Нур Айсан з чоловіком

На даний момент історичний серіал транслюється більш ніж у п’ятдесяти країнах світу. Подібний прорив став історичним успіхом для турецького телебачення, а разом з тим і для всіх акторів, зайнятих у проекті.

Нур Айсан-Феттахоглу виконує в проекті роль Махідевран Султан. Грати дружину одного з центральних персонажів серіалу наша сьогоднішня героїня буде і в найближчим часом. Паралельно зі зйомками в серіалі актриса грає також і в повнометражних фільмах. У 2011-му році вона представила глядачам свій новий фільм – бойовик «Долина вовків: Палестина». Про нових роботах актриси поза серіалу «величне століття» поки нічого не відомо. Зараз актрис працює з такими своїми коллегамми, як Мер’єм Узерлі, Халіта Эргенч, Сельма Эргеч, Небахат Чехре та інші.

Особисте життя Нур Айсан

Як згадувалося вище, ще багато років тому актриса поєднувалася шлюбом з Муратом Айсаном, однак даний союз не тривав довго. Згодом, вже ставши справжньою зіркою, актриса вийшла заміж знову. Новим чоловіком актриси став бізнесмен Левент Везироглу. Зовсім недавно у щасливої пари народилася дитина.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: