Ім’я: Ніна Ургант

Дата народження: 4 вересня 1929 р. (87 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Луки, Ленінградська обл.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 70 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ніни Ургант

Ніна Ургант – це чудова радянська актриса, яка, напевно, прекрасно відома всім нашим читачам старшого покоління. Кінематограф і театральне мистецтво протягом всього її життя були важливою частиною долі нашої сьогоднішньої героїні. Її називали актрисою від бога. І вона залишається такою навіть через багато років після початку своєї славної кар’єри.

Ранні роки, дитинство і родина Ніни Ургант

Майбутня актриса з’явилася на світ в невеликому містечку Луки, розташованому в безпосередній близькості від кордону Естонської РСР. Саме тому більшу частину населення міста становили переважно представники естонської національності. До неї ставився і батько нашої сьогоднішньої героїні. Мама актриси є етнічною росіянкою.

Як наголошується в біографічних джерелах, батько актриси був військовим офіцером. З цієї причини сім’я Ургантов часто переїжджала з одного населеного пункту в інший. Останнім місцем проживання актриси був місто Даугавпілс (Латвійська РСР). Саме тут одинадцятирічна Ніна зустріла початок війни. В цей період мама майбутньої актриси влаштувалася на роботу в булочну. Тому, незважаючи на всі тяготи військових років, в будинку Ургантов завжди був свіжий хліб.

Актриса Ніна Ургант в молодості

Після закінчення військових дій наша сьогоднішня героїня переїхала в Ленінград, де згодом стала вчитися в театральному інституті імені Островського (сьогодні – Академія театрального мистецтва). Вельми примітно, що в той момент на вступ до акторський ВУЗУ дівчина всерйоз не розраховувала, а тому подала документи відразу в кілька навчальних закладів (педагогічного, політехнічного і навіть слюсарного плану).

Однак доля все-таки виявилася прихильною до Ніни Ургант. Вона успішно здала іспити і згодом стала переймати досвід кращих педагогів Ленінграда.

Перші ролі Ніни Ургант

У 1953-му році Ніна успішно закінчила ВУЗ і поступила на роботу в Ярославський академічний театр імені Волкова. В даному місці актриса практично відразу ж висунулася на провідні ролі і стала грати практично одних лише головних героїнь. Але, незважаючи на такий успіх, у ярославському театрі актриса пропрацювала лише близько року. У 1954-му році вона знову повернулася в Ленінград, де почала виступати на сцені театру Ленінського комсомолу.

Ніна Ургант та Іван Ургант Десятий наш десантний батальйон У тому ж році актриса вперше з’явилася в кіно, зігравши роль головної антогонистки у фільмі «Приборкувачка тигрів». Фільм згодом став дуже популярний. Після його виходу на екрани актрисі навіть підвищили зарплату в театрі. Однак, незважаючи на це, в успіху картини була й зворотна сторона.

Вся справа в тому, що в названій стрічці актриса виконала роль негативною героїні, образ якої надовго запав у серця режисерів. Саме тому талановита актриса на цілих сім років фактично опинилася за бортом радянського кінематографа. Їй пропонували виключно невеликі ролі, а тому в кіно Ніна Ургант в цей період знімалася досить рідко.

Зоряний шлях актриси Ніни Ургант, фільмографія

Виправити положення справ дозволили тільки яскраві ролі на сцені «Ленкому». На початку шістдесятих років актриса отримала звання Заслуженої артистки РРФСР і почала частіше з’являтися в кіно. Однак, незважаючи на це, в даний період часу всі її увагу було зосереджено виключно на театральних ролях. У 1962-му році актриса отримала пропозицію з Ленінградського академічного театру драми, від якого згодом вона не змогла відмовитися.

Причиною всьому була роль у відомій п’єсі «Перед заходом сонця». У наступні десять років Ніна Ургант без перерв брала участь у цій постановці в якості провідної актриси. Крім того, на сцені цього театру (який згодом був перетворений в Олександринський театр) актриса виконала безліч інших ролей, ставши справжньою легендою місцевої сцени.

Ніна Ургант – Тут птахи не співають Що стосується ролей в кіно, то їх також було в біографії актриси чимало. У сімдесяті роки Ніна Ургант знялася в картинах «Білоруський вокзал», «Війна під дахами», «Чарівна сила», «Сини йдуть у бій», «Премія» та інших. За останній із названих фільмів актриса отримала Державну премію СРСР. Крім того, у 1974-му році наша сьогоднішня героїня була удостоєна звання Народної артистки Радянського союзу. Вона працювала на одному знімальному майданчику з такими легендарними акторами, як Анатолій Папанов, Євген Леонов, Маргарита Терехова, Любов Соколова та ін

У вісімдесяті роки ролі Ніни Ургант в кіно стали поступово дрібніти. Вона постаріла, а тому тепер їй часто діставалися ролі лише другорядних персонажів. Деяким винятком можна назвати тільки «Казку про закоханого маляра», яка вийшла на екрани в 1987-му році. В інших картинах цього періоду наша сьогоднішня героїня виконувала тільки невеликі ролі. Хоча далеко не завжди їх можна було назвати незначними.

Стан справ в театрі складалося значно більш сприятливим чином. Як і в минулі роки, Ніна Ургант залишалася головною зіркою Александрінського театру. У більш похилому віці її ролі стали лише більш яскравими, насиченими, талановитими. У вісімдесяті і дев’яності роки актриса грала на сцені імператриць і королев.

Ніна Ургант сьогодні

В даний час Ніна Ургант, як і раніше, працює в якості актриси театру. Як відзначають багато її колег, десятки і сотні глядачів приїжджають в Санкт-Петербург з інших міст лише для того, щоб на власні очі поглянути на улюблену актрису. Що стосується ролей в кіно, то до них наша сьогоднішня героїня ставиться з пересторогою. Грати престарілих богачек, совращающих молодих хлопців, вона відмовляється.

В даний час актриса Ніна Ургант практично не знімається в кіно

Таким чином, на даний момент останніми ролями в багатій фільмографії талановитої естонсько-російської актриси є фільми «Російські гроші» і «Азіат». Дані стрічки вийшли на екрани в кінці 2000-х років. Буде актриса надалі зніматися в кіно, поки не відомо.

Особисте життя Ніни Ургант

В житті актриси було три чоловіка. Першим її чоловіком став Лев Милиндер. У шлюбі з ним на світ з’явився Андрій Ургант, який сьогодні також відомий у світі російського кінематографа.

Згодом чоловіками Ніни Миколаївни ставали актор Геннадій Воропаєв та балетмейстер Кирило Ласкарі. В даний час наша сьогоднішня героїня не заміжня. Самими близькими людьми в її житті залишаються син Андрій і онук Іван Ургант, нині відомий актор і телеведучий.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: