Ім’я: Ніна Русланова

Дата народження: 5 грудня 1945 р. (71 рік)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Богодухів, Україна

Діяльність: актриса

Вага: 67 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ніни Русланової

Ніна Русланова – це чудова актриса, яку вже давно люблять і поважають мільйони телеглядачів. У її фільмографії знайшлося місце величезній безлічі чудових фільмів. Актриса знімалася в комедіях, драмах, ліричних стрічках, а тому завжди була близька пересічному глядачеві.

Але що ще відрізняє нашу сьогоднішню героїню від інших актрис? Відповідь на це питання знає, напевно, тільки сама Ніна Русланова. Адже чужа душа часто залишається загадкою навіть для тих, хто знаходиться поруч.

Ранні роки, дитинство і родина актриси Ніни Русланової

Ніна Русланова ніколи не знала своїх батьків, а тому більшу частину дитинства провела у дитячому будинку. З цієї причини складно встановити справжню дату її народження. Офіційну дату – 5 грудня 1945-го року – актриса вибрала для себе сама.

Актриса Ніна Русланова в молодості

А ось ім’я «Ніна» і прізвище «Русланова» актриса отримала від працівників дитячого будинку, у якому вона виховувалася. У це місце дівчинка потрапила ще двомісячним немовлям: холодною зимою 1945/1946 року дитину знайшли жителі невеликого українського містечка Богодухів, який сьогодні часто згадується як її місця народження. Згодом сама Ніна кілька разів розповідала про те, що своїм прізвищем багато в чому зобов’язана відомої і улюбленої в ті роки співачці Лідії Русланової.

Після дитячого будинку Ніна Русланова опинилася в будівельному училищі, де вона провчилася кілька років. Однак чим більше вона займалася будівельними роботами, тим ясніше розуміла, що не хотіла б пов’язати все своє життя з подібною спеціальністю.

У 1960-му році Ніна Русланова закінчила покладений курс навчання, але працювати за фахом не стала. Після цього актриса відправилася в Харківський театральний інститут, де почала займатися акторською майстерністю. До цього у неї був лише досвід виступу в полулюбительских спектаклях, що ставилися по кілька разів на рік у її рідному дитбудинку. Однак відсутність будь-якого більш-менш серйозного досвіду не завадило актрисі успішно вступити в обраний ВУЗ.

На Україні наша сьогоднішня героїня затрималася всього на два роки. Навчання в Харківському театральному інституті складалася вдало, але одного разу Ніна Русланова вирішила залишити все і поїхати в Москву. У столиці СРСР талановита актриса відразу ж вступила в Щукінське училище, а тому згодом вирішила залишитися саме в цьому Вузі.

За роки, проведені в Москві, артистка добре вивчила російську мову, а також непогано поднаторела в обраній професії. Її однокурсниками були такі відомі актори як Леонід Філатов, Костянтин Райкін. Однак серед багатьох учнів педагоги завжди виділяли саме талановиту українку.

Ніна Русланова Страховий випадок програма Розіграш Саме тому після закінчення училища імені Щукіна Ніна Русланова змогла без зайвого клопоту підшукати собі відповідне місце в театрі. Відразу за отриманням диплома талановита молода актриса отримала на додачу кілька привабливих пропозицій від театрів Москви. «Таганка», «Сучасник», Театр Вахтангова – кожен із запропонованих варіантів здавався по-своєму привабливим. Проте вибрати треба було всього один. Тому актриса зупинила свій погляд на театрі імені Євгена Вахтангова.

Згодом на місцевій сцені українська актриса виступала більше п’ятнадцяти років. За ці роки вона стала головною зіркою і живим втіленням традицій радянського театру. Крім того, в різні періоди часу Ніна Русланова також з’являлася на сцені театру Маяковського і театру Рубена Симонова. На багато років театр став важливою частиною її життя. Вона любила шелест куліс і нестихающие оплески глядачів. Однак всесоюзну славу актрисі все-таки принесло кіно.

Кар’єра актриси Ніни Русланової в кіно, фільмографія

Свою першу екранну роль Ніна Русланова зіграла ще в студентські роки, а саме – в 1967-му році. У картині «Повернення» радянська актриса виконала роль безіменній нареченої, закоханої у червоноармійця. Згодом ця роль принесла актрисі перше визнання глядачів.

Рената Литвинова і Ніна Русланова.Золотий орел 2005 З тих самих пір актриса знімалася, практично не перестаючи. За свою довгу кар’єру жінка виконала більше ста п’ятдесяти різних ролей! Подібна продуктивність зробила Ніну Русланову справжньою улюбленицею радянських глядачів. Вона стала майже рідною для мільйонів людей у різних куточках СРСР. А тому режисери ніколи не обділяли її своєю увагою.

Серед кращих робіт актриси, зіграних в різні роки значаться картини «Тіні зникають опівдні», «Не стріляйте в білих лебедів», «Афоня», «Будьте моїм чоловіком», «Завтра була війна», «Собаче серце», «Короткі зустрічі» та деякі інші радянські фільми. Вельми примітно, що українська актриса ніколи не замикалася у межах одного жанру, а тому серед її робіт практично кожен міг відшукати ті, які були близькі і зрозумілі. Ніна Русланова працювала на одному знімальному майданчику з такими легендарними акторами, як Леонід Куравльов, Євген Євстигнєєв, Петро Вельямінов, Євген Леонов, Євгенія Симонова…

Можливо, саме це тонке вміння вживатися в найрізноманітніші ролі дозволило Ніни Русланової благополучно минути кризові дев’яності роки і відмінно пристосуватися до сучасного російському кінематографу. На відміну від багатьох інших зірок радянського кіно, наша сьогоднішня героїня не загубилася після розпаду Радянського союзу і продовжила все також зніматися.

Ніна Русланової в даний час

Нагадуванням про радянському минулому залишилися тільки численні нагороди і премії, якими досі дуже пишається актриса. В її колекції є чотири премії «Ніка», державні премії БРСР і УРСР. Крім того, Ніна Русланова є володаркою звання Заслуженої артистки РРФСР і Народної артистки Росії.

Актриса Ніна Русланова сьогодні знімається у фільмі жахів «Вій»

Проте головною нагородою актриси є все ж величезну любов глядачів. В останні роки актриса, також радує своїх шанувальників новими ролями. Серед її «свіжих» робіт значаться такі фільми як «Китайська бабуся», «Будинок Сонця», «Про що говорять чоловіки». У 2014-му році на екрани також повинен вийти російський фільм жахів «Вій», поставлений за твором українського класика Миколи Гоголя. У даній картині Ніна Русланова зіграє одну з другорядних ролей.

Особисте життя Ніни Русланової

У житті акторки був один шлюб – з юристом і підприємцем Геннадієм Рудаковим. Від цього союзу у Ніни Русланової є дочка Олеся, яка у 2009-му році подарувала їй онука.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: