Ім’я: Ніна Гогаева

Дата народження: 9 січня 1977 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: північ Томської області

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Ніни Гогаевой

Ніна Гогаева – це актриса, славу і популярність якому принесли російські і українські телесеріали. Вона знімається багато і часто, а тому постійно з’являється на телеекранах в образі тієї чи іншої героїні. Але якою людиною є наша сьогоднішня героїня в реальному житті? Які визначні епізоди приховує в собі її доля? І що можна розповісти про творчий шлях актриси? Пролити світло на невідомі моменти життя російської знаменитості ми спробуємо прямо зараз.

Дитинство і родина Ніни Гогаевой

Ніна Гогаева з’явилася на світ 9 січня 1977 року в невеликому населеному пункті, назви якого не знайти ні в одному інтерв’ю. Відомо лише те, що рідне містечко актриси знаходиться на півночі Томської області. Саме тому наша сьогоднішня героїня завжди з особливою теплотою відгукується про Західному Сибіру.

Ніна Гогаева в серіалі Нюхач

Що стосується перших кроків у світі творчості, то в цьому плані варто сказати, що любов до мистецтва, здається, жила в душі майбутньої знаменитості з самого її народження. Спочатку Ніна мріяла стати відомою танцівницею, а потім видатним музикантом. Саме тому вже з ранніх років наша сьогоднішня героїня регулярно відвідувала заняття в різноманітних секціях і групах позашкільних того чи іншого профілю.

Ніна Гогаева в шкільному театрі

У певний момент слідом за танцями і музикою в житті Ніни Гогаевой з’явилося також і акторське мистецтво. Відвідувати позакласні уроки драматичної майстерності дівчинка стала з цікавості, однак вже незабаром настільки захопилася цим, що просто закохалася в чарівний світ закулісся. Вона стала регулярно виступати на сцені, з’являтися в шкільних спектаклях і виконувати центральні ролі у всіх театральних постановках, які ставилися в її рідній школі. Займатися театральним мистецтвом їй дуже подобалося, а тому вже в підлітковому віці Ніна Гогаева твердо вирішила для себе, що в майбутньому стане відомою актрисою.

У підсумку все так і сталося. Закінчивши середню школу, дівчина переїхала до Москви, де незабаром подала документи у Вище театральне училище імені Бориса Щукіна. Здати складні вступні іспити їй вдалося з першої спроби, і вже дуже скоро талановита пров була зарахована в Щукінське училище на курс Олександра Граве.

Кадри з фільму Меч з Ніною Гогаевой З тих пір дівчина стала планомірно відточувати свою акторську майстерність. Вона займалася з кращими педагогами Росії і, як губка, вбирала в себе всі поради відомих майстрів театру. У підсумку закінчити престижний ВУЗ нашої сьогоднішньої героїні вдалося з відзнакою. Отримавши заповітний диплом, дівчина вирушила шукати роботу і в підсумку зупинила свій вибір на Московському художньому академічному театрі імені Горького. Саме він у підсумку і став її першим місцем роботи.

Перші ролі Ніни Гогаевой у Москві

У 2000 році Ніна Гогаева вперше виступила на театральній сцені Мхату. Спочатку дівчина грала переважно невеликі ролі, проте потім стала часто з’являтися перед глядачами в образі тих або інших центральних героїнь.

Згодом театр і сцена стали для молодої російської актриси буквально рідною стихією. За багато років проведених в театрі, дівчина зіграла безліч яскравих ролей. Серед її кращих вистав значаться постановки «Був один чоловік», «Синій птах», «Контрольний постріл», «Принижені і ображені», «На всякого мудреця досить простоти», «Дама-невидимка» та деякі інші.

Фільми з Ніною Гогаевой

Паралельно з роботою в театрі в якийсь момент Ніна Гогаева стала зніматися в рекламі. Трохи пізніше в житті актриси з’явилося кіно. Свою першу екранну роль дівчина зіграла в 2002 році, виконавши невеличку роль у картині «Олігарх» з Володимиром Машковим. Після цієї роботи послідували інші. Спочатку Ніна погоджувалася на пропозиції теле — і кінорежисерів з деякою неохотою, однак згодом все-таки переглянула свої погляди щодо екранних ролей.

Ніна Гогаева у фільмі «Сель» У результаті вже на початку двотисячних років у фільмографії актриси з’явилися перші яскраві ролі. Ніна Гогаева відіграла досить помітну роль у легендарному серіалі «Бригада» (з Сергієм Безруковим, Володимиром Вдовиченковым, Дмитром Дюжевим), а потім з’явилася також у проектах «Сель», «Здрастуй, столиця», «Повелитель ефіру», «Бухта зниклих кораблів». У кожному з названих телефільмів російська актриса зіграла великі ролі. Саме завдяки їм Ніна Гогаева вперше стала популярна і відома серед широкого кола телеглядачів. Паралельно з роботою над новими театральними та екранними ролями талановита росіянка також успішно працювала в інших галузях.

Ніна Гогаева в даний час

Актриса працювала над озвучуванням японських мультфільмів, а також різних комп’ютерних ігор. У результаті її голос можна почути у російській версії «Fallout 3», «The Elder Scrolls IV: Oblivion», а також деяких інших відеоіграх. Що стосується нових ролей на телебаченні, то їх також було чимало. Серіали «Шахта», «Нюхач», «Чемпіон», «Меч», а також деякі інші проекти зробили Ніну Гогаеву справжньою зіркою російського та українського телебачення.

У актриси Ніни Гогаевой є син, але про особисте життя вона воліє не поширюватися

За роль у фантастичному бойовику «Меч» наша сьогоднішня героїня і зовсім була відзначена номінацією на престижну премію «Золотий носоріг». Таким чином, вже наприкінці двотисячних років російська актриса могла відчувати себе справжньою зіркою телевізійного ефіру. Її любили глядачі, поважали колеги і визнані режисери. Саме тому про перебіг своєї майбутньої кар’єри дівчина могла не переживати.

В даний час Ніна Гогаева продовжує працювати на телебаченні і в театрі. Відомо, що в 2014 році актриса зніметься в детективному міні-серіалі «Суддя», а також з’явиться разом з Малкольм Макдауелл в американському фільмі «Душа шпигуна».

Особисте життя Ніни Гогаевой

Про своє особисте життя актриса говорить неохоче. Відомо, що зараз у дівчини немає постійного супутника життя. Вона присвячує весь свій час улюбленій роботі і улюбленому синові. Хлопчика можна побачити в одному з епізодів серіалу «Шахта».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: