Ім’я: Нік Перумов

Дата народження: 21 листопада 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: письменник-фантаст

Вага: 81 кг

Зріст: 177 см

Біографія Ніка Перумова

Нік Перумов – це ім’я, яке, напевно, прекрасно відомо всім шанувальникам російської фантастичної літератури. З-під пера цього популярного автора вийшла величезна кількість найрізноманітніших книг, більшість з яких згодом придбало велику популярність серед читачів.

Але що за людина ховається за всіма цими творами? Які загадкові таємниці зберігає в собі минуле відомого фантаста? Представити вашій увазі історію життя одного з найвідоміших російських письменників сучасності ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Миколи Перумова

Микола Перумов з’явився на світ у місті Ленінграді (Санкт-Петербург) 21 листопада 1963 року. За словами самого письменника, його далекі предки по батьківській лінії були представниками давнього вірменського роду, що переселився і згодом осів у Росії.

По материнській лінії, як знову ж запевняє автор, його генеалогічне древо сходить до столбовим дворянам. Що стосується більш близьких родичів, то в цьому плані особливу увагу привертає до себе особистість отця нашого сьогоднішнього героя. Усе своє життя Данило Перумов – був доктором біологічних наук. Саме завдяки його прикладу наукову стезю в життя вирішив обрати для себе і сам Микола.

Нік Перумов народився в сім'ї з багатою історією

Закінчивши кафедру біофізики Ленінградського політехнічного інституту, майбутній письменник здобув фах інженера-фізика. Згодом Перумов-молодший деякий час працював у сфері молекулярної біології, а також працював в Ленінградському науково-дослідному інституті особливо чистих біопрепаратів.

Що стосується літературних уподобань, то в цьому плані перше місце в особистому ієрархії Ніка Перумова завжди займало фентезі. Вже з підліткового віку він до дірок зачитував книги Джона Толкіна, Клайва Льюїса та деяких менш відомих авторів. Більш того, романи англомовних авторів наш сьогоднішній герой часто читав в оригіналі, а також нерідко робив свої власні переклади.

Літературна творчість Ніка Перумова

Вражений творчістю інших авторів, в кінці сімдесятих років Нік Перумов почав писати свої власні твори. Першою її книгою стала дилогія «Сходження Темряви або Триста років потому». Вельми примітно, що дія цієї історії відбувалося у всесвіті толкінівського Середзем’я.

У 1993-му році ця літературна історія була опублікована видавництвом «Українська бібліотека». Однак найбільшу популярність отримала вже кілька допрацьованому і видозміненому вигляді. Нова версія змінила назву і стала називатися – «Кільце Тьми».

Нік Перумов про Дж.Толкине Після своєї публікації твір отримав безліч протилежних відгуків з боку критиків і публіки. Примірники книги змітали з полиць один за іншим, але, незважаючи на це, кількість її прихильників завжди було практично дорівнює кількості її противників.

Фанати книги відзначали жвавість сюжету, в той час як антагоністи говорили про неприйнятність використання фабули «Володаря Кілець», який був написаний Толкієном і саме їм мав бути закінчений.

Вельми примітно, що в 1994-му році на Ніка Перумова навіть було скоєно невдалий хуліганський напад, який, як прийнято вважати, було підготовлено противниками «Кільця Темряви».

Так чи інакше, «перумовское» продовження «Володаря Кілець» стало дуже популярним серед читачів. Згодом слідом за першими двома книгами з серії «Кільце Тьми» вийшла також і ще одна – «Адамант Хенны», яка не була логічним продовженням раніше виданих книг, але розповідала пізнішу історію вже відомих героїв.

Згодом Нік Перумов більше не використовував толкієновське Середзем’я в якості базису для створення нових книжок. Зовсім скоро російським автором була створена своя літературна всесвіт – світ Впорядкованого, що складається з незліченної кількості вимірювань. У цьому світі відбувалися події більшості наступних книг автора, в тому числі всі романи серій «Літопису Хьерварда», «Літопису Розлому» і «Зачарований ліс».

Проект «Нік Перумов. Світи» Серед найбільш відомих книг, написаних по всесвіту Впорядкованого значаться романи «Алмазний меч. Дерев’яний меч», «Народження мага», «Загибель богів», а також багато інших. У загальній складності в названому світі відбуваються події двадцяти шести книг автора.

Крім цього в бібліографії нашого сьогоднішнього героя значаться й інші твори, написані поза Упорядкованого всесвіту. До таких належать книги із серій «Викрадачі душ», «Я, Всеслав», «Сім звірів Райлега», «Техномагия», а також твори, видані поза будь-яких серій. Крім того, дві книги Ніка Перумова – «Череп на рукаві» і «Череп в небесах» – написані автором в жанрі наукової фантастики, а не в «фірмовому» для Перумова стилі фентезі.

Нік Перумов сьогодні

В даний час в бібліографії Ніка Перумова значиться близько п’ятдесяти книг, деякі з яких видані в двох томах. За свою літературну творчість наш сьогоднішній герой отримав величезну безліч різноманітних нагород як в Росії, так і за кордоном. Так, зокрема в колекції письменника значаться чотири премії журналу «Світ фантастики», дві премії «Мандрівник», а також премія конвенту Eurocon, в рамках якої Перумов був визнаний кращим фантастом 2004-го року.

Книги Ніка Перумова користуються великою популярністю

Багато творів Перумова лягли в основу комп’ютерних ігор. Крім того, час від часу в пресі з’являються повідомлення про нібито підготовлювані екранізаціях книг Миколи Даниловича. В одному зі своїх інтерв’ю інтерес кінематографістів до творів «Череп на рукаві» і «Алмазний меч. Дерев’яний меч» підтвердив і сам автор. Однак ні один з проектів, на даний момент не реалізований.

В даний час Нік Перумов проживає в Північній Кароліні, де працює біологом в дослідницькому інституті, а також у вільний час пише нові книги. Як стверджується в деяких ЗМІ, нині письменник працює над ще одним твором з «Літопису Хьерварда».

Особисте життя Ніка Перумова

Про особисте життя письменника відомо небагато. Він одружений. У нього є троє дітей. Однак на цьому вся інформація про російському фантаста обривається.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: