Ім’я: Неллі Уварова

Дата народження: 14 березня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Мажейкяй, Литовська РСР

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія Неллі Уварової

Неллі Уварова – це талановита російська актриса, яка стала відома і популярна після виходу на екрани серіалу «Не родись красивою». Разом з тією зоряною роллю до нашої сьогоднішньої героїні прийшла всенародна любов, а тому кожна нова робота актриси зустрічалася публікою з подвійним інтересом.

Російська актриса театру і кіно Неллі Уварова

Сьогодні Неллі є справжньою зіркою російського кінематографа. Про неї пишуть таблоїди, пересуджує інтернет… Але скількох зусиль коштував актрисі шлях до вершин популярності? Які випробування залишилися у неї позаду? І наскільки довгою була дорога актриси на велику сцену? Поговорити про все це ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Неллі Уварової

Майбутня зірка серіалу «Не родись вродливою» з’явилася на світ у невеликому литовському містечку Мажейкяй в сім’ї з російськими та вірменськими коріннями. Її батько – Володимир Георгійович – працював інженером-будівельником, а мама – Галина Григорівна – була викладачем спортивної гімнастики. Крім самої Неллі Уварової в її родині є ще одна дитина – старша сестра актриси – Лена, яка сьогодні є успішним дизайнером одягу.

Неллі Уварова в дитинстві

Потяг до театрального мистецтва Неллі відчула в собі ще в дитинстві. В шкільні роки брала участь у багатьох полулюбительских постановках і була однією з головних зірок на всіх виставах і ранках. Вельми примітно, що батьки анітрохи не заважали професійному становленню дочки. Більш того мама кілька разів навіть писала сценарії для шкільних постановок, в яких брала участь Неллі, а також розучувала разом з нею слова.

Завдяки їй Уварова домоглася непоганих успіхів в своєму ремеслі, а тому на іспитах в московському Вдіку дівчині було що показати компетентному журі. В результаті – вона успішно склала іспити і стала студенткою одного з найпрестижніших театральних Вузів у всьому СНД.

Неллі Уварова вміє бути різною

Під час студентських вистав і постановок Неллі завжди виявляла себе дуже яскраво. Її любили глядачі, хвалили педагоги, а одного разу навіть сам Микита Михалков зазначив її врученням особливого студентського гранту.

У 1999-му році наша сьогоднішня героїня почала зніматися в кіно. Першим фільмом стала картина Ганни Мелікян «Полетіли», яка моментально принесла Неллі величезний успіх. За цю акторську роботу Уварова отримала головний приз на міжнародному фестивалі ВДІК, а потім ще й нагороду міланського кінофоруму.

Григорій Антипенко та Неллі Уварова – Твої губи, твої руки Після цього був також приз «Свята Анна», який актриса отримала за роль у короткометражній стрічці «До запитання», а також премія за успіхи в навчанні від Фонду Ролана Бикова і грант фонду Федора Бондарчука. Таким чином, до моменту закінчення Вдіку дівчина вже мала у своєму активі безліч престижних нагород.

Зоряний шлях актриси, фільмографія Неллі Уварової

Разом з дипломом про закінчення Вдіку дівчина отримала також безліч цікавих пропозицій від самих різних театрів Москви. Вибираючи серед багатьох варіантів, наша сьогоднішня героїня зупинилася на Російській академії Молодіжного театру, з якої згодом і була пов’язана практично вся її професійна кар’єра.

Починаючи з 2001-го року, Неллі була провідною актрисою РАМТ. На цій сцені дівчина виконала безліч яскравих ролей, серед яких були самі різні образи. Вона грала Еллі в постановці «Чарівник смарагдового міста» та Наталі Герцен у виставі «Берег утопії». Однак найбільш яскравою роботою актриси, без сумніву, став моновистава «Правила поведінки в сучасному суспільстві».

За цю роль дівчина отримала приз міжнародного театрального фестивалю «Веселка», а також була номінована на «Золоту маску». Крім того, кілька престижних премій Неллі Уварова отримала також за театральну трилогію «Берег утопії».

Паралельно з цим наша сьогоднішня героїня періодично знімалася в кіно. В період з 2002-го по 2005-й на екрани виходило по одному фільму з участю відомої актриси. Кінематографічні ролі даного періоду не відрізнялися особливим розмахом, а тому поява актриси в серіалі «Не родись красивою» стало в своєму роді певним проривом у долі Неллі Уварової.

За кадром – Неллі Уварова Роль Каті Пушкарьової, з якою актриса впоралася просто віртуозно, принесла їй всенародну любов і славу. Популярність серіалу зростала з кожним днем, а разом з тим росла і популярність його головної героїні. За час трансляції серіалу дівчина перетворилася на справжню зірку російського телебачення. Продюсери навперебій запрошували її в свої телешоу, а режисери один за іншим підсовували нові сценарії.

Так в кар’єрі актриси з’явилися нові цікаві кінематографічні та телевізійні фільми. До числа таких можна віднести серіали «У колі першому», «Атлантида», «Важкий пісок», а також повнометражні фільми «Я залишаюся», «Матусі», «М+Ж», «Колишня дружина» і деякі інші.

Паралельно з цим дівчина працювала над новими театральними проектами, а також працювала над створенням та просуванням інтернет-магазині «Наївно? Дуже», який займався реалізацією авторських подарунків, створених дітьми з важкими захворюваннями. За названий проект актриса отримала особливий грант Національного фонду підтримки правовласників. Крім цього в 2011-му році Неллі Уварова отримала також спеціальну нагороду за внесок у російський кінематограф і театральне мистецтво.

Особисте життя Неллі Уварової

Ще до серіалу «Не родись вродливою» актриса вийшла заміж за режисера Сергія Пікалова. Разом вони прожили три роки, однак незабаром розлучилися. Як повідомляється, причиною сварки стала популярність актриси, яку маловідомий режисер сприймав дуже болісно. Так чи інакше, через три роки шлюбу чоловік Неллі пішов до молодої костюмерше.

Актриса Неллі Уварова з чоловіком

Після цього Уварова довго не коментувала тему розлучення, а тому повідомлення про її вагітність стало для всіх величезним сюрпризом. Дочка Ія з’явилася на світ у 2011-му році. Питання про те, хто є батьком дитини залишався загадкою довгий час, однак через деякий час настирливим папараці все-таки вдалося докопатися до істини. Батьком дитини Неллі Уварової є актор Російської академії молодіжного театру – Олександр Гришин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: