Ім’я: Небахат Чехре

Дата народження: 15 березня 1944 р. (72 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Самсун, Туреччина

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 170 см

Біографія Небахат Чехре

Небахат Чехре – це прославлена турецька актриса, яка зіграла безліч яскравих ролей у кіно, але яка стала відомою в країнах СНД завдяки лише одній з них – ролі царственої матері Валіде в популярному серіалі «величне століття».

Актриса Небахат Чехре

Даний проект став своєрідним апогеєм довгого творчого шляху актриси. Але чи став він всій її долею? Звичайно, немає. Адже в кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні можна відшукати безліч чудових ролей.

Ранні роки, дитинство і родина Небахат Чехре

Небахат Чехре народилася 15 березня 1944 року в приморському турецькому місті Самсун. Її родина належала до класичних представників турецького середнього класу. Мама займалася вихованням дітей і веденням домашнього господарства. А батько (виходець з грузинської Аджарії) працював клерком в юридичній конторі. Серед двох дітей сімейства Небахат Чехре була старшою, а тому трапилася в 1949-му році смерть батька переносила набагато болючіше, ніж її молодший брат. Так і нових чоловіків своєї матері наша сьогоднішня героїня згодом брала вкрай неприязно. В результаті всього цього атмосфері в їх будинку розладналася і Небахат задумалася про те, щоб покинути сім’ю і почати самостійне життя.

Небахат Чехре в молодості брала участь у конкурсах краси

У п’ятнадцять років вона взяла участь в конкурсі «Міс Туреччина», і цей яскравий день змінив протягом всієї її подальшої долі. Дівчина була визнана першою красунею своєї рідної країни, а тому згодом отримала пропуск в нову цікаву життя. Вона стала часто зніматися в різних журналах, з’являтися в рекламі і брати участь у дефіле. Її почали впізнавати на вулицях, а тому незабаром вона стала справжньою зіркою не тільки в своєму рідному містечку, але і у всій величезній Туреччини.

У 1960 і 1965-му році наша сьогоднішня героїня представила свою країну на престижних міжнародних конкурсах «Міс Світу» і «Міс Всесвіт». Однак участь у даних проектах виявилося не таким вдалим, як виступ на національному конкурсі краси. На обох проектах Небахат Чехре не змогла пройти навіть у фінал змагання. Але, незважаючи на це, стала справжньою зіркою в модельному світі Туреччини.

Вельми примітно, що всі успіхи молодої моделі не завадили їй успішно закінчити жіночу середню школу (що було не таким уже й малим здобутком у шістдесяті роки), а також вступити у вечірню школу Фатіх. У цьому місці майбутня актриса вивчала основи акторської майстерності, ніж давала прекрасний приклад багатьом іншим дівчатам в традиційно консервативної Туреччини.

Кар’єра актриси Небахат Чехре – «Корольок пташка співоча»

Застосувати на практиці отримані знання дівчина змогла вже досить скоро. У 1962-му році актриса успішно пройшла кинокастинг і отримала роль у своєму першому фільмі – романтичній мелодрамі «Птах у неволі» (Esir kus). У даній картині нашої сьогоднішньої героїні одразу ж дісталася одна з головних ролей. А тому після виходу кінострічки Небахат Чехре отримала можливість відчути себе справжньою зіркою турецького кінематографа.

Актори Чудового Століття за кадром Вельми примітно, що дебютний фільм відразу ж приніс першої красуні Туреччини величезний успіх. Її стали часто запрошувати на різноманітні фільми, а тому вже в тому ж 1963-му році актриса знялася ще в семи повнометражних фільмах!

У цей період Небахат Чехре остаточно переїхала в Стамбул, де згодом стала зніматися в тому ж шаленому ритмі. Кожен рік на екрани Туреччини виходило по кілька фільмів з її участю, а тому з часом всі і забули про те, що колись ця чарівна дівчина з’являлася перед публікою тільки на модельному подіумі. Для всіх і вся Небахат стала новою зіркою турецького кіно. Але чарівною туркені ще було чим здивувати глядачів.

Не перериваючи зйомок у кіно, в певний період свого життя актриса вирішила також спробувати себе у світі музики. Вона записала кілька успішних композицій і стала досить відома в новому амплуа. Але, врешті-решт, дівчина все ж вирішила залишити «факультативний» творчість і повністю сконцентруватися на своїй екранної кар’єрі. І це принесло свої плоди.

Небахат Чехре - Корольок пташка співоча

За свою кар’єру наша сьогоднішня героїня зіграла більш ніж у сімдесяти фільмах, а також в декількох успішних серіалах. Серед її кращих робіт картини «Рінго – лев рівнин», «Зорро – вершник з батогом», «Помста Зорро», «Безіменний воїн», а також деякі інші роботи. Небахат Чехре завжди знімалася дуже часто, але на початку сімдесятих років раптом надовго зникла з турецького кінематографа. Пропонувати ролі спекотних красунь кілька постарілу актрисі вже перестали, а тому в певний момент Небахат вирішила піти з кіно.

Залишившись за межами турецького шоу-бізнесу, довгий час актриса просто займалася домашнім господарством. Однак згодом усвідомила, що таке життя не для неї. Два її шлюбу розпалися, а тому через багато років Небахат Чехре знову вирішила повернутися в мистецтво. Спочатку колишня «Міс Туреччина» повернулася на сцену, випустивши кілька нових хітів. А згодом з’явилася в новому фільмі – «Троянда», який став її першою роботою за двадцять два роки!

Небахат Чехре сьогодні, серіал «величне століття»

В даний період часу постаріла актриса стала часто виконувати на екрані ролі мудрих і владних жінок. Даний образ вдихнув нове життя в кар’єру актриси. Вона стала часто зніматися в серіалах і вже зовсім скоро взяла участь у створенні кількох справжніх хітів.

Небахат Чехре (Ask-i Memnu) Одним з таких став мега-популярний сьогодні серіал «Чудовий вік», в якому Небахат зіграла царствену матір султана Сулеймана. В образі Валіде вона полюбилася глядачам і дуже скоро знову повернула собі втрачені позиції в турецькому кінематографі.

У даний момент Небахат Чехре залишається улюбленою актрисою для мільйонів телеглядачів у різних куточках Землі. Її поважають шанувальники серіалу «величне століття», а партнери по знімальному майданчику – Бурак Озчивит і Халіта Эргенч – високо відгукуються про її професійні якості. У цьому проекті також працювали такі зірки, як Окан Ялабык, Мер’єм Узерлі, Сельма Эргеч та інші.

Особисте життя Небахат Чехре

У 1967 році актриса вийшла заміж за Їлмаза Гюнея, який відомий в Туреччині як сценарист і продюсер. Практично відразу після заміжжя чоловік Небахат наполіг на тому, щоб вона займалася домашніми справами і залишила кіно. Згодом цей шлюб закінчився розлученням. Як, втім, і другий шлюб зірки турецького кіно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: