Ім’я: Наталя Рудова

Дата народження: 2 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Пахтакор, Узбекистан

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 55 кг

Зріст: 172 см

Біографія Наталія Рудова

Вагітна мама Наталії Вадимівни Рудова поїхала до бабусі в Узбекистан в гості, там і народила доньку. Однак дівчинка жила до 12-річного віку на морському узбережжі в Казахстані в місті Актау. До речі, бабуся Наталя Рудова родом з Ленінграда, але з міста на Неві сім’я виїхала під час евакуації і осіла в Узбекистані. Там же мама дівчини познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком і батьком своєї дитини.

Дивом вижила

У дитинстві про кар’єру актриси Наталія Рудова навіть і не думала. Вона хотіла бути в різний час товарознавцем, вчителем, продавцем і просто мамою. Хоча, досить рано виявилося, що дівчинка – творча людина. Школярка займалася танцями, вишивала і навіть шила. І тільки в сьомому класі зрозуміла, що лицедійство – це її стихія. Наташа постійно організовувала шкільні бали, конкурси, брала участь у капусниках і концертах. А пізніше стала відвідувати театральний гурток. Там вона показала себе так, що всі в один голос почали стверджувати «Все, Рудова! Тобі в театральний треба!». На користь цього свідчило й те, що у дівчини майже не було схильності до точних наук, а ось давалися гуманітарні граючись.

Втім, займатися серйозними розумовими навантаженнями Наташі Рудова заборонили. У дитинстві майбутня актриса впала з гойдалки і отримала важкий струс мозку. Дівчинка довго пролежала в лікарні, перебувала під крапельницею з температурою майже сорок два градуси. Лікарі абсолютно не знали, що робити з пацієнткою і дивувалися, що вона змогла вижити.

Втім, про точні науки Наталці довелося згадати в театральному. На останньому курсі училища в програму несподівано запровадили вищу математику.

Ефектна білявка Наталія Рудова

«Добре, я тоді зустрічалася з хлопцем, який навчався у фізико-математичному! Він вирішував мені всі задачки», – сміється Наталя.

«Партизанка»

У дитинстві Наталя Рудова була шибайголовою, її всі звали «партизанка». Дівчинка весь час лазила по деревах і ходила з обдертими колінами.

З Казахстану в Росію Наташа переїхала після того, як розлучилися її батьки. Дівчинка з сім’єю влаштувалася в Іванові. Там і вступила до театрального училища. Підкорювати столицю і штурмувати московські театральні вузи у сім’ї грошей не було. З 17-річного віку Наташа сама себе забезпечувала. А ось після училища, як і багато однолітків-театрали, дівчина поїхала підкорювати Москву. Наташі пощастило, до 2003 року там вже влаштувалася сестра майбутньої актриси. Рудова прожила у неї всього кілька днів і весь цей час вона присвятила пошуку орендованій квартирі. У столиці Наташа зняла кімнату і влаштувалася на роботу менеджером в спортивний магазин на Кутузовському проспекті. Це дозволило дівчині жити більш-менш самостійно. До того ж, у майбутньої зірки був досить щадний графік роботи, що називається «два через два». У вільний час артистка ходила на кастинги. Директор магазину навіть іноді відпускав на проби і в робочі дні.

На знімальному майданчику

Прекрасні зовнішні дані дозволили їй попрацювати фотомоделлю. Знімки дівчата красувалися в декількох глянцевих журналах. Рудова навіть взяла участь у зйомках соціальної реклами разом з Миколою Фоменко.

Кіно

Весь свій вільний час Наталя Рудова ходила на різні кастинги. Тепер вона в щоб не стало намагалася зробити свою мрію реальністю – стати актрисою. В один прекрасний день удача повернулася до неї обличчям. Дівчині дали невелику роль в серіалі «Примадонна» режисера Ольги Сидорової. Старт кар’єри був дан. У Наталії зав’язався бурхливий роман з кінематографом. Спочатку дівчині діставалися лише епізодичні ролі. Вона зіграла в таких відомих серіалах, як «Хто у домі господар?», «У світі злочинних пристрастей», «Спогади Сталіна» і «Провідниця». А після цього актрису помітили і запросили на роль у серіалі «Тетянин день».

Серіал охоплював три найпоширеніші теми: боротьбу блондинок і брюнеток, багатих і бідних провінціалів і москвичів. Наталя Рудова, яка теж колись підкорювала Москву, зіграла багату столичну дівчину Тетяну Баринову. З роллю актриса впоралася блискуче. Героїня вийшла різна, тому і дивитися на неї цікаво. Вона любляча і вірна, місцями хороша, а місцями навпаки. Все ж, на думку глядачів, Тетяна Баринова вийшла негативним персонажем. А ось сама актриса, яка прожила частину життя своєї героїні, називає її нещасною. Вона не виправдовує вчинки Баринової. Витоки «зла» слід шукати в дитинстві. Що хочуть від дівчинки, яка була надана самій собі: росла без матері, а батько був захоплений тільки роботою.

Після «Тетяниного дня» Наталя Рудова зіграла в серіалі «Шляховики». І відразу почала працювати над новим проектом, трилером. Це абсолютно новий для актриси жанр.

Наталя Рудова на відео Театру в житті Наталія Рудова ще не було. Хоча, можливість зіграти на підмостках надавалася. Втім, навіть якщо актриса і захотіла б попрацювати в театрі, то цього не допустить поки завантаженість на зйомках. До речі, дівчина не проти спробувати себе і в ролі телеведучої молодіжної програми або на музичній сцені – Наташа досить добре співає. Проте такої мети поки перед молодою актрисою не варто.

Особисте життя Наталія Рудова

Виконавиця головної ролі у серіалі «Тетянин день» говорить, що в реальному житті з героїнею її об’єднує хіба що цілеспрямованість. Наталя Рудова на відміну від Тетяни Баринової не піде по головах заради своєї мети або уваги коханого чоловіка. Втім, обидві однаково люблять повеселитися. Наталю Рудову дуже часто можна побачити в нічних клубах.

Про сім’ю та дітей актриса поки не замислюється, і вважає поки себе не підготовленою до сімейних проблем. Чоловік і діти можуть загальмувати її кар’єру, а у Наталі дуже великі плани на майбутнє. Втім, в ролі домогосподарки Рудова поки себе не бачить, але з розумінням ставиться до колег і звичайним людям, які себе цілком віддали родині. Дівчина мріє стати такою ж знаменитою, як Мілла Йовович і ось тоді планує всерйоз задуматися про заміжжя і дітей.

Наталя Рудова і Артем Артем’єв Тим більше, для малюків потрібна власна квартира, а актриса коротає вечори в орендованій квартирі. Поки кохана людина поділяє такі погляди актриси.

До речі, актриса захоплюється малюванням. Це не професійне творчість, однак, картини не соромно показувати знайомим і друзям.

Варто відзначити, що красива і складна постать у Наталя Рудова від природи. Дівчина не відвідує фітнес-центри, через напружений графік роботи, вдома ж дівчина максимум може кілька разів віджатися або покачати прес. Не дуже вибаглива, правда, Наташа в їжі. Вона дуже любить картопляне пюре, а кожен ранок починає з чашки кави. Але з Узбекистану вона вивезла прихильність до гострого і до узбецьких коржах. До речі, в їжі дівчина себе не обмежує і може їсти все, тільки не дозволяє набивати шлунок після шести вечора.

Зайві кілограми не додаються, можливо, тому, що Наталя байдужа до солодкого і ніколи не сидить на місці. Рудова стверджує, що непогано готує, але господарської себе назвати не може, оскільки не любить стояти біля плити. Коли видається вільний день, то вдома вона краще пофарбує що-небудь або заб’є цвях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: