Ім’я: Наталя Костенева

Дата народження: 1 грудня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Семипалатинськ р.

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 172 см

Біографія Наталії Костеневой

Актриса театру і кіно Наталія Костенева (помилково: Наталія Костенева) народилася 1 грудня 1984 року в місті Семипалатинську.

Запізнилася на вступні іспити в театральний

Наталя Костенева мало не прогавила вступні іспити в театральний ВУЗ. В Щукінське училище майбутня знаменитість прийшла в останній день випробувань, прямо з поїзда. На іспити вона одягла довгу чорну сукню. Однак, прямо на порозі «Щуки» дівчині заявили, що все закінчилося і місце у Вузі більше немає. Тим не менш, дівчина пройшлася по училищу і заглядала в кожну аудиторію.

«Різко відкривається одна з дверей… мені по лобі. З кімнати виходить високий дядечко. Я напугалась, побігла геть. За мною дівчина, наздогнала і запропонувала пройти на прослуховування. Згодом цей дядечко виявився моїм художнім керівником», – розповідає Наталя Костенева.

Театральний дебют

У 2005 році актриса закінчила театральне училище імені Бориса Щукіна. Там дівчина вивчала акторську майстерність на курсі заслуженого діяча мистецтв Росії Михайла Борисова. Перші ролі Наталя Костенева отримала навчаючись у театральному Вузі.

Везуча Наталія

Спочатку актриса зіграла Поліну в постановці «Прибуткове місце» М. Борисова. Ця роль стала дипломною роботою дівчини. Після цього майбутня знаменитість втілила на сцені Олівію у виставі «Дванадцята ніч» А. Ширвіндта. А потім їй була запропонована робота у виставі «Остання любов Дон Жуана». До речі, це була перша і єдина робота у складі трупи театру Романа Віктюка.

Відразу після закінчення «Щуки» Наталя Костенева починає співпрацю з Театром під керівництвом Романа Віктюка. Однак, незабаром дівчина перейшла в трупу Театру Олега Табакова.

На театральній сцені дівчина виконала роль у виставах «Лицедій», «Батьки і діти», «На всякого мудреця досить простоти», «Одруження Фігаро», «Амадей», «Старший син» та інших.

Співпрацювала Наталя Костенева і з МХТ імені Антона Чехова. Правда тут дівчина зіграла тільки одну роль. Вона втілила на сцені Констанцію у постановці «Амадей» режисера Розовського.

Дівчина в одному з інтерв’ю зізналася, що всього в житті досягла сама. Про свою театральну кар’єру вона подбала на останньому курсі училища. Напередодні дипломного виступи випускниця склала список московських театрів, потім зателефонувала всім керівникам і запросила на виставу. Дівчина була впевнена, що її робота в постановці не залишиться непоміченою.

Душа вимагає творчості

Сама Костенева мріяла потрапити до Галини Волчек і навіть кілька разів дзвонила. Волчек дивувалася наполегливості, але на дипломну роботу майбутньої актриси все ж послала свого представника. Режисери, до речі, оцінили майстерність Наталії. Після випуску дівчина прийняла запрошення від театру Олега Табакова, де працює досі.

Телероли

Не залишила непоміченими Наталя Костенева і роботи в кіно. Актриса зіграла в цілому ряді фільмів. У 2003 році, ще будучи студенткою, дівчині дісталася роль другого плану у стрічці «Благословіть жінку». Наступного разу на телеекранах Наталія з’явилася тільки в 2006 році. Актриса зіграла епізодичну роль француженки Софі в популярному ситуаційному комедійному серіалі «Щасливі разом». У 2007 році артистка втілила перед телекамерами образ дружини Босха у стрічці «Джоконда на асфальті».

У цьому ж році Костенева зіграла Лізу в картині «Шляховики».У 2007 році Наталія дісталася і перша головною телероль. Дівчина стала Настею у фільмі «Репетитор». Через рік актриса зіграла Марусю Климову в телесеріалі «Єрмолови». Ця роль стала однією з найбільш помітною у всій фільмографії дівчини до того часу. У 2009 році Наталя Костенева зіграла Мілу в картині «Аннушка».

«Зайцев+1»

Втім, справжню всеросійську популярність Наталії Костеневой принесла головна роль Насті в серіалі «Зайцев+1», який з’явився в ефірі каналу ТНТ в 2011 році.

Ніжна і романтична Наталія

У популярному серіалі Наталя Костенева грає разом з відомим гумористом Михайлом Галустяном і молодим нижегородським актором Філіпом Котовим (Саша Зайцев). Актриса стає любов’ю всього життя головного героя, правда сама Настя цього не знає. Саша не упускає жодного шансу сподобатися дівчині, правда таких у нього практично немає. Сама Настя дівчина із забезпеченої сім’ї і перша красуня в університеті. Варто відзначити, що 26-річна актриса, яка вже досить давно випустилася з Вузу, з гідністю зіграла роль студентки.

Наталя Костенева згадує, що пройти кастинг до фільму «Зайцев+1» для неї було пліви справою. Помічниця режисера Максима Пежемського давно спостерігала за актрисою. Дівчина стверджує, що та приходила на її дипломні вистави в Щукінське училище. А коли Наталя Костенева прийшла на проби, її затвердили на роль практично в перший же день. Просто подзвонили і сказали: «Ти нам підходиш!». «Я прийшла на проби і зустріла там Максима Пежемського, який підкорює з першого разу. Ти бачиш, що це справжній режисер, з яким хочеться попрацювати», – захоплюється Наталія.

Наталя Костенева на відео Коли Наталя вперше побачила сценарій майбутнього серіалу, він їй одразу сподобався. Трохи пізніше вона дізналася, що його писав її друг Денис Косяков, який навчався на курс старше актриси. До речі, актриса запевняє, що її майже нічого не пов’язує зі своєю героїнею Настею.

«Я зовсім інша людина, більш театральний. Я вихована вахтанговской школою. Але Настя мені все одно симпатична. Вона – як Снігова Королева, яка в кінці, слава Богу, відтає», – розповідає дівчина і додає, – «Вона мені тим і симпатична, що вірить у добро, справжні почуття і людини». Варто відзначити, що за задумом авторів Настя – типова представниця слабкої статі в чоловічому розумінні. На пробах дівчині і режисерові Максим Пежемський наполегливо пропонували перефарбувати головну героїню в блондинку. Однак, коли Наташа та Максим почали розбирати персонаж, то зробили висновок, що Настя зовсім не гламурна і все ж має інтелектуальні задатки.

До речі, під час зйомок Наталя Костенева пережила досить незабутній момент, коли сидить у машині «деу Матіз» Саші Зайцева і заявляє, що завжди мріяла саме в такий місці покінчити з собою. Після цього дівчина дістає з сумки пістолет, засовує собі в рот і вистрілює.

Правила життя з Наталією Костеневой «Було дуже екстремально, коли ти береш дуло пістолета в рот, а тобі кажуть: «Наталя, постріл!», – і з-під тебе вилітають величезні шматки схожі на мізки. Наші рукодельцы зробили схожу масу. Ти сидиш вся в крові, навіть лобове скло в крові, це прямо як сцена з «Кримінального чтива». Було моторошно, але дуже незвично і круто. Навіть Максим потім запитував: «Нормально себе почуваєш? Застрелилася, і все в порядку?!» – згадує Наталя Костенева.

Зараз уже планується початок роботи над другим сезоном серіалу «Зайцев+1». Однак, невідомо, як буде розвиватися сюжет і буде в ньому брати участь Наталя Костенева. Сама дівчина заявляє, що із задоволенням зіграла полюбилася картині.

Свою роботу на проекті «Зайцев+1» дівчина поєднує з роботою в театрі. Наталія ось вже кілька років грає головну роль Констанції Вебер у виставі «Амадей в МХТ імені Чехова». Моцарта в ньому, до речі, грає Сергій Безруков, а Сальєрі – Олег Табаков. Втім, зазначає актриса, шанувальників телесеріалу вона в театрі жодного разу не помічала.

Наталя продовжує грати в постановці Міндаугаса Карбаускиса «Лицедій» в «Табакерці». До речі, це один з найулюбленіших вистав дівчини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: