Ім’я: Наталія Жданова

Дата народження: 16 лютого 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Чита

Діяльність: політик, педагог

Вага: 60 кг

Зріст: 168 см

Біографія Наталії Жданової

Наталія Миколаївна Жданова (в дівоцтві Гордєєва) – в. о. губернатора Забайкальського краю. Має кандидатський ступінь з філософії. Почесний працівник загальної освіти РФ, заслужений працівник освіти Читинської області.

В. о. губернатора Забайкалля Наталія Жданова

Ранні роки Наталії Жданової. Кар’єрний ріст

Батьки Наталі Жданової, Микола і Любов Гордєєва, познайомилися в Москві. Вони обидва були студентами МГПИ їм. Леніна, зустрілися в гуртожитку за партією в шахи. Через два роки вони зіграли студентське весілля і переїхали в Читу, де 16 лютого 1964 року на світ з’явилася Наталія Миколаївна Жданова.

Наталія Жданова в молодості

Доля Наталії тісно переплелася з Читой: тут вона закінчила школу, вступила в державний педагогічний інститут на спеціальність «Китайська та англійська мови», закінчила його в 1986 році. Після інституту Наталія викладала китайську мову в читинській мовної гімназії №4, в стінах якої пройшла шлях від простого вчителя до директора – цю посаду вона зайняла в 1995 році.

Кар'єра Наталія Жданової почалася з викладання у мовній гімназії

Незважаючи на солідну посаду і щільний графік, вона заочно вступила в Далекосхідну академію держслужби, щоб вивчити тонкощі муніципального управління. Другу вищу освіту вона отримала в 2002 році, вже будучи головою комітету з освіти в міській адміністрації.

У в. о. губернатора Забайкалля Наталія Жданової 2 вищих освіти

У 2008 році Наталія Жданова була призначена на посаду заступника Голови Уряду Забайкальського краю з соціальних питань, займала дану посаду протягом п’яти років.

З березня по вересень 2013 року жінка-політик займала посаду в. о. міністра регіонального освіти, науки та молодіжної політики. Її перебування на посаді завершилося обранням на посаду Голови ЗакСа Забайкальського краю.

Робоча зустріч Володимира Путіна і Наталії Жданової

Після відставки за власним бажанням губернатора Забайкалля Костянтина Ільківської у зв’язку з фінансовими проблемами регіону і гостро стоїть проблемою аварійного житла виникла потреба в наступнику. Потрібна була людина із цих країв, знає проблеми і потреби області. Саме такою кандидатурою визнали Наталію Миколаївну з її планами по відновленню і розвитку Забайкалля. «Не сумніваюся, що Наталя Жданова стане губернатором Забайкалля», – заявив Ильковский на прощальній прес-конференції. 17 лютого 2016 року президент Росії Володимир Путін призначив Наталію Миколаївну Жданову в. о. губернатора Забайкальського краю.

Наталія Жданова – новий голова Забайкалля

Особисте життя Наталі Жданової

Наталія Миколаївна перебуває у шлюбі. Її обранець – Сергій Анатолійович Жданов, начальник Прикордонного управління ФСБ Росії по Забайкальському краю, має чин генерал-майора. Познайомилися вони в 80-е – разом їхали в одному поїзді. Наталія Миколаївна відправлялася на стажування від школи, а Сергій Анатолійович – у відрядження. За кілька днів чаювань і задушевних розмов в одному купе вони зблизилися і полюбили один одного.

На фото: Сергій Жданов, чоловік Наталії Жданової

Чоловік Наталії Миколаївни розуміє і підтримує у всьому. Кожну вільну хвилину подружжя намагаються проводити разом. У неділю подружжя Ждановых відвідує храм, потім гуляє по місту.

Наталія Миколаївна Жданова – політик сьогодні

Сьогодні Наталія Миколаївна Жданова всі свої сили кинула на допомогу городянам. На порядку денному стоїть проблема держборгу краю – не так давно політик звернулася до Дмитра Медведєва з проханням збільшити дотації для регіону.

Наталія Жданова обговорила проблеми регіону з главами районів На праймеріз, що відбулися в травні 2016 року, Наталія Жданова набрала 75% голосів, зі значним більшістю випередивши 15 інших кандидатів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: