Ім’я: Наталія Земцова

Дата народження: 7 грудня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Омськ

Діяльність: актриса

Вага: 54 кг

Зріст: 167 см

Біографія Наталії Земцової

Дитинство і родина Наталії Земцової

Батьківщина Наталії – місто Омськ. Наташа виховувалася батьками, професія яких зовсім ніяк не пов’язана зі світом кіно. Мама дівчинки – товарознавець, тато – тренер по боксу. Наташу з раннього дитинства творчо розвивали.

Майбутня актриса вчилася в школі, де поглиблено вивчала іноземні мови. По закінченню навчання, вона добре говорила англійською та французькою мовами.

Прагнучи стати актрисою і здійснити мрію, дівчина з згоди батьків відправилася в столицю. Вона пробувала вступити у всі столичні театральні Вузи, однак зазнала невдачі. Це не змінило Наталчиної мрію. Через рік вона спробувала вступити знову. Протягом року дівчина готувалася до наступного вступу, для цього в рідному Омську вона займалася творчої студії при Тюгу.

Наталія Земцова - зірка серіалу Вісімдесяті

Через рік Земцова зробила спробу вступити в Санкт-Петербурзьку Академію Театрального мистецтва. Їй це вдалося. Дівчина почала навчання у 2006-му році. Вона вчилася на російсько-бурятського експериментальним курсі. Її керівником був Арвід Михайлович Зеланд.

Жила Наталія в студентському гуртожитку. Вона дуже тепло згадує ці роки. Разом з нею там проживало чимало іногородніх студентів. Всі вони разом веселилися і багато займалися, часто до пізньої ночі. Земцова часом було зовсім непросто в чужому місті. Не раз вона починала збирати валізу, бажаючи все кинути і поїхати. Чималу моральну підтримку дівчині надавав її батько, він часто дзвонив доньці і довго розмовляв з нею.

Фільмографія Наталії Земцової

Ще в ті роки Наташа, як і інші студенти курсу, відвідувала кастинги. Удача посміхнулася починаючій актрисі в 2010-му році. Її запросили на одну з невеликих ролей в телесеріал «Голоси». Наташа у п’ятнадцятій серії зіграла дочка Подрезова.

Наталія Земцова про серіали і фото НЮ Роллю в «Голосах» актрисою було покладено гарний початок. Вже через рік глядачі змогли оцінити акторський талант Земцова в кінокартині «Любов на районі-2», де вона зіграла одну з головних ролей. Ім’я її героїні – Катя.

У 2011-му році Наталя отримала диплом. У 2012-му вона знову зіграла епізодичну роль. Фільм називається «Ми – одна сім’я». У фільмі «Інтернат» Наташа зіграла Ольгу, а в «Випереджаючи постріл» – Віку.

У 2012-му році на екрани вийшов перший сезон телепроекту «Вісімдесяті». У цьому полюбився телеглядачам серіалі Земцова чудово зіграла героїню на ім’я Інга. Разом з нею над створенням «Вісімдесятих» працювали такі актори, як Марія Аронова, Олександр Якін, Олександр Половців. Героїня Наталі – ефектна студентка. Глядачі полюбили героїню і актрису, її зіграла. Режисер Федір Стуков запросив Наташу на зйомки наступних сезонів, так як глядачам було б цікаво дізнатися подальший розвиток відносин між головними героями. Інга не погоджувалася з Радянськими засадами. Проживши довгий час у Франції, їй все здавалося в Радянському Союзі похмурим і сірим. Будучи бунтаркою за природою, вона знайшла можливість знову поїхати в Париж. Чи повернеться вона звідти, буде зрозуміло в наступних сезонах, які поки не зняті.

Наталія Земцова – чоловік моєї мрії Всіх своїх героїнь Наталя дуже любить. Вона вважає, що вони багато в чому схожі на неї. У їх житті бувають невдачі, приводи для радості, невеликі перемоги. Земцова зіграла в театрі Соню в постановці «Дачники». Швидше за все, це не остання театральна роль актриси. Наташа з’явилася в телесеріалі «Справа слідчого Нікітіна».

Наталія Земцова сьогодні

У 2013 році актриса знялася в одній з ролей у телепроекті «Кухня». Її героїня – подруга Луї. На основі реальних подій був знятий серіал вийшов на екрани в 2013-му році, він називається «Зниклі безвісти». В цьому гостросюжетному серіалі Земцової була запропонована одна з головних ролей. Наталія зіграла співробітницю спецвідділу по розшуку людей. Вона – молодий лейтенант на прізвище Ольга Кузнєцова. Це смілива дівчина з рішучим характером, яка може сама за себе постояти.

Наталія Земцова в журналі Максим

Героїня Наталі – прекрасний співробітник органів з ефектними зовнішніми даними. Ця тендітна дівчина не тільки запросто «розкручує» будь-якого підозрюваного, виводячи його на продуктивна розмова, але вміє подати абсолютно нестандартну ідею, завдяки якій відділ з успіхом завершує справи. Сам відділ, показаний у фільмі, вигаданий, проте багато випадків та розслідування пропажі людей, показані на екрані, реальні.

У 2014-му році очікується вихід чотирьох картин за участю Земцової. Вона знялася у фільмах «Брат і сестра», «На гачку», «Невидимки», «Остання хвилина-2». З того, як складається кар’єрі Наталії, можна з упевненістю сказати, що попереду у неї чимало цікавих і сильних ролей. Це талановита актриса з великим майбутнім.

Особисте життя Наталі Земцової

Наталя дуже молода. Про її особисте життя відомо мало. Актриса – ефектна дівчина, у якої все попереду.

У 2013-му році Земцова з’явилася на сторінках травневого випуску журналу «Maxim» у досить відвертій фотосесії. Це її перший досвід подібних зйомок. На каналі СТС дівчина брала участь у програмі «Хороші жарти» і вела передачу «Креативний клас». Земцова пише картини. Одну з них вона представила на аукціоні в кінці 2013-го року. Кошти від продажу були спрямовані на благодійність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: