Ім’я: Наталія Щукіна

Дата народження: 12 вересня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Барнаул

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія Наталії Щукиной

Наталія Щукіна – це акторка, про яку можна сказати дуже багато приємних слів. Гамма, втілених нею образів по-доброму дивує. Щира віра в себе і кінематографічне мистецтво – змушують її поважати. Саме тому говорити про неї особливо приємно. Адже наша сьогоднішня героїня – це актриса з великої літери.

Дитинство і родина Наталії Щукиной

Наталія Щукіна з’явилася на світ у місті Барнаул, проте вже в ранньому віці переїхала з батьками до Москви. Її батько з матір’ю розлучилися, коли Наташа була ще дитиною, а тому все своє дитинство майбутня акторка провела з мамою.

Наталія Щукіна і Дмитро Марьянов у фільмі Міраж

Навчена досвідом жінка в усьому підтримувала свою дочку, а тому та завжди була їй вдячна за це. Наташа ні в чому себе не обмежувала і в ранньому віці займалася відразу в декількох різних секціях. Вона любила танці, гімнастику, а потім всією душею закохалася ще і в акторське мистецтво.

Перші ролі Наталії Щукиной

З дитячих років Наталя займалася в театральній студії В’ячеслава Спесивцева. Акторські заняття проводилися відразу після уроків, а тому Наташі завжди вдавалося поєднувати навчання в школі з улюбленим хобі. У той період наша сьогоднішня героїня зіграла безліч чудових ролей в різних полулюбительских постановках. Згадуючи той час, актриса зазначає, що театральна школа навчила її не тільки багатьом тонкощам акторського ремесла, але і прищепила їй почуття обов’язку та дисципліни.

Саме завдяки цим якостям, у 1985-му році Наталка отримала свою першу роль в кіно. Такою стала роль Олі Костіної в картині «Фотографія на пам’ять». Вельми примітно, що для цієї ролі юної актриси був підібраний спеціальний наряд, приховує… її груди. Вся справа в тому, що в п’ятнадцять років дівчина відрізнялася вже досить солідними формами, а тому грати на зйомках їй довелося в спеціальному утягивающем корсеті.

Наталія Щукіна, Історії в деталях Після цього були деякі інші ролі в кіно. Таким чином, ще до закінчення школи наша сьогоднішня героїня встигла зіграти у кількох відомих кінофільмах. Серед таких виділяються стрічки «Дорога Олена Сергіївна», «Бризки шампанського» та деякі інші. Завдяки цим ролям, Наталія Щукіна зуміла познайомитися з особливостями акторського ремесла, що згодом відмінно допомогло їй при вступі в «Щукінське» театральне училище.

Зоряний шлях актриси Наталії Щукиной, фільмографія

Ставши студенткою, актриса продовжила зніматися в кіно і вже в 1989-му році з’явилася у відомому фільмі «Інтердівчинка». У цій стрічці також знімалися Олена Яковлєва, Анастасія Немоляєва, Любов Поліщук, Інгеборга Дапкунайте та інші. Після цього були картини «Небеса обітовані», «Настя» і деякі інші. У названих стрічках актриса виконала хоч і другорядні, але досить яскраві ролі. Навчаючись на четвертому курсі, молода актриса дебютувала на театральній сцені – виконавши одну з ролей у виставі «Дядя Ваня» театру «Et-cetera».

У 1992-му році наша сьогоднішня героїня закінчила Вище Театральне училище імені Бориса Щукіна і влаштувалася на роботу в театр Ленінського комсомолу, який згодом став для неї, буквально, другим домом.

Наталія Щукіна, Велика ілюзія На місцевій сцені Наталя Щукіна зіграла безліч яскравих і самобутніх ролей. Однією з актрис місцевої трупи вона залишається і сьогодні.

Нові фільми з Наталією Щукиной

У 1999-му році наша сьогоднішня героїня знову стала часто грати в кіно. В кінці дев’яностих – початку двохтисячних років вона виконала кілька яскравих ролей у російських фільмах. Серед робіт цього періоду варто виділити ліричну комедію «Приходь на мене подивитися», мелодраму «Ключ від спальні», а також деякі інші роботи.

У двотисячні роки актриса знімалася досить часто, а тому постійно залишалася на очах у глядачів і режисерів. Крім того, в 2008-му році Наталія Щукіна спробувала себе в ролі актриси озвучування, подарувавши свій голос персонажів мультиків «Пригоди Оленки та Яреми», а також «Нові пригоди Оленки та Яреми».

Наталія Щукіна в даний час

Що стосується нових екранних ролей, то їх у фільмографії актриси також було чимало. В кінці 2000-х років наша сьогоднішня героїня стала часто зніматися в російських телесеріалах. Так, зокрема, Наталія Щукіна виконала ролі в таких телепроектах як «Гаражі», «Варенька. Випробування любові», «Все на краще», а також зіграла в окремих епізодах серіалів «Далекобійники-3» та «Вогні великого міста».

Актриса Наталія Щукіна зараз рідко знімається в кіно

Однак, незважаючи на велику кількість екранних робіт, Наталія Щукіна неодноразово зізнавалася, що своєю акторською кар’єрою не задоволена. В останні кілька років вона знімається досить рідко, зазначаючи, що більшість пропонованих їй ролей є сірими і поверхневими. Саме тому в даний час актриса значно більшу увагу приділяє своїм театральним робіт. Вона грає на сцені театру «Ленком», збираючи одну за одною престижні нагороди. Так, до теперішнього моменту в особистій колекції актриси вже є премія «Тріумф», а також дві премії імені Євгена Леонова. Крім того, з 2002-го року наша сьогоднішня героїня є Заслуженою артисткою Росії.

Однак не варто думати, що Наталія Щукіна остаточно закрила за собою двері в світ російського кінематографа. У 2013-му році вона знялася у двох фільмах, виконавши ролі в міні-серіалі «Квіти зла» і в комедії «Все включено-2». Про нових екранних роботах Наталії Щукиной поки нічого не відомо.

Особисте життя Наталі Щукиной

Особисте життя Наталі Щукиной – тема, прихована завісою таємниці. Про своїй сім’ї, вона практично нічого не розповідає. Однак дещо про її особисте життя все-таки можна розповісти. Ось вже багато років актриса заміжня за своїм колишнім однокурсником – колишнім актором, нині залишив професію. У пари є дочка Саша.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: