Ім’я: Наталя Селезньова

Дата народження: 19 червня 1945 р. (71 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 50 кг

Зріст: 175 см

Біографія актриси Наталії Селезньову

Наталія Селезньова – це, без сумніву, одна з найулюбленіших і найпопулярніших актрис в історії радянського кінематографа. Її називали зразком простої радянської дівчини, а також першим секс-символом Країни рад. Але чи так необхідно шукати якісь визначення та епітети, найбільш підходящі цієї яскравої радянської красуні? Напевно, немає. Адже Наталія Селезньова – така одна. Її талант унікальний. І ми любимо її саме за це.

Ранні роки, дитинство і родина Наталії Селезньову

Наталія Селезньова з’явилася на світ 19 червня 1945 року в місті Москва. Її мама була популярною художницею, а батько працював в суміжній галузі і був відомим в СРСР фотографом. З’явившись на світ у подібній сім’ї, наша сьогоднішня героїня завжди була одержима творчістю. З дитячих років вона складала вірші, співала пісні і виступала перед своїми рідними з імпровізованими концертами.

Перші ролі Наталії Селезньову

Проте головну роль в долі майбутньої актриси зіграв його величність Випадок. Одного разу, гуляючи біля стін Театру радянської армії, маленька Наташа познайомилася з відомим актором Михайлом Майоровим, який взяв її за руку і відвів на прослуховування до підготовлюваного вистави «30 срібників». Іншим членам журі маленька дівчинка теж дуже сподобалося. В підсумку наша сьогоднішня героїня отримала одну з ролей у театральній постановці, в якій згодом грала протягом трьох років.

Актриса Наталя Селезньова у дитинстві

Але цей щасливий випадок був не єдиним у долі юної зірочки. У середині п’ятдесятих років на одному зі спектаклів дівчинку запримітила відома письменниця Агнія Барто, яка згодом і наполягла на тому, щоб саме Наташа Селезньова грала в екранізації одного з її книг – «Альоша Птіцин виробляє характер». Режисер також не заперечував проти такого повороту подій, а тому вже дуже скоро талановита дівчинка вперше з’явилася на знімальному майданчику.

Незважаючи на відсутність досвіду зйомок, маленька Наташа відмінно впоралася зі своєю роллю і згодом стала часто отримувати пропозиції від відомих радянських режисерів. У 1956-му році вона знялася у фільмі «Дівчинка і крокодил», а п’ять років потому в картині «Оленка». Таким чином, після закінчення школи дівчина навіть не сумнівалася в тому, ким хоче стати у дорослому житті. У 1961-му році вона успішно пройшла вступні іспити театрального училища імені Щукіна, де згодом стала займатися на студії Бориса Захавы.

Кращі фільми з Наталією Селезньову

Ще будучи студенткою театрального Вузу дівчина стала зніматися в нових картинах радянських режисерів. Найбільш успішним у цьому плані стала співпраця з Леонідом Гайдаєм. Їх знайомство почалося з фільму «Операція «И» та інші пригоди Шурика», який вмить приніс «дівчині Ліді» величезний успіх. У цій легендарній кінокомедії також знімалися Олександр Дем’яненко, Юрій Нікулін, Георгій Віцин, Анатолій Моргунов, Актриса стала по-справжньому відома і популярна, а тому нові цікаві ролі не змусили себе довго чекати.

Наталія Селезньова – Дзвенить січнева завірюха [1977] (HQ) В період з 1965-го по 1970-й наша сьогоднішня героїня знялася ще в семи нових фільмах. Серед них найбільш відомими згодом стали картини «Каліф-лелека», «Я вас любив…» і деякі інші. Проте найбільшу славу актрисі принесли все ж фільми Гайдая.

У 1973-му і 1975-му роках наша Наталя Селезньова знялася в комедії «Іван Васильович змінює професію» і «Не може бути», які згодом стали популярні у всіх куточках СРСР і стали справжньою класикою у своєму жанрі.

Вельми примітно, що в сімдесяті та вісімдесяті роки наша сьогоднішня героїня грала переважно в комедіях і ліричних фільмах.

Наталія Селезньова – про життя, любов, кіно і футбол До числа подібних стрічок можна віднести фільми «По вулиці комод возили», «Бережіть чоловіків» і деякі інші. Крім того, талановита актриса також нерідко з’являлася в різних телевізійних проектах гумористичного спрямування («Кабачок 13», «Ці неймовірні пісні або Нові сновидіння Шурика»).

У 1981-му році видатний внесок актриси в радянський кінематограф приніс їй звання Заслуженої артистки РРФСР. Забігаючи трохи наперед, відзначимо, що в 1996-му році наша сьогоднішня героїня отримає також звання Народної артистки Російської Федерації.

Наталія Селезньова у дев’яності роки

Подібне положення справ стало різко змінюватися лише після розпаду Радянського союзу. В цей період в її фільмографії стали з’являтися більш драматичні стрічки («Нога», «Коло приречених»). У цей період подібні тенденції були властиві для всього російського кінематографа, а тому кар’єра Наталії Селезньову багато в чому є показовою.

Лише у другій половині дев’яностих років відома актриса стала знову повертатися до звичних образів. В цей період вона взяла участь у зйомках комедійного телесеріалу «Будинок», а також знялася в гумористичних фільмах «Імпотент», «Агент в міні-спідниці», «Примадонна Мері» і деяких інших. Крім того, в якості запрошеної зірки наша сьогоднішня героїня з’явилася в проекті «Старі пісні про головне» (2 і 3).

Наталія Селезньова сьогодні

У двотисячні роки актриса продовжила зніматися в російських фільмах, однак в цей період формат її ролей почав стрімко дрібніти. Серед пізніх робіт актриси сьогодні досить складно відшукати стрічки, назви яких могли б щось сказати непосвяченому читачеві. Деяким винятком є лише фільми «Злодії та повії» і «Ділки», які стали досить відомі після виходу на екрани.

Актриса Наталя Селезньова з чоловіком

В даний час головне місце в кар’єрі актриси займає Театр Сатири. На місцевій сцені Наталю Селезньову можна бачити майже регулярно.

Особисте життя Наталі Селезньову

Зі своїм чоловіком Володимиром Андрєєвим актриса познайомилася ще в 1968-му році під час спільної роботи над фільмом «Каліф-Лелека». В даний час знаменитості як і раніше разом. Їх шлюб триває вже більше сорока п’яти років. У відомої актриси Наталії Селезньову є син Єгор і двоє онуків – Олексій і Микола. Як зізнається наша сьогоднішня героїня, саме вони є найбільш відданими шанувальниками її творчості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: