Ім’я: Настя Самбурська

Дата народження: 1 березня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Приозерськ, Ленінградська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 177 см

Біографія Настасії Самбурской

Настя Самбурська – це акторка, що виділяється не тільки своєю чарівною красою, але і рідкісним талантом. Саме тому в останні кілька років її творча кар’єра неухильно рухається в гору. Вона знялася в таких популярних проектах як «Універ. Нова общага», а також «Випереджаючи постріл».

Крім того, наша сьогоднішня героїня встигла чудово проявити себе в якості фотомоделі і співачки. Напевно, говорити про багатогранність таланту цієї неординарної дівчата в такому контексті буде зайво. Адже очевидне завжди залишається таким.

Актриса театру і кіно Настя Самбурська

Ранні роки, дитинство і родина Настасії Самбурской

Історія нашої сьогоднішньої героїні розпочалася 1 березня 1987 року в невеликому містечку Приозерськ Ленінградської області. У цьому місці майбутня актриса з’явилася на світ, а також зробила свої перші кроки в житті. У дитинстві вона була абсолютно звичайною дитиною. Так і юність Настасії мало чим відрізнялася від такого періоду в житті багатьох її ровесниць. Вона любила гуляти з друзями, слухати музику і дивитися кіно. Що ж стосується майбутньої кар’єри, то в цьому плані устремління дівчата також були досить тривіальні. Наша сьогоднішня героїня мріяла стати перукарем, а тому довгий час буквально до дірок зачитувала улюблені глянцеві журнали.

Зірки «Універу» Настя Самбурська і Анна Хилькевич

Мрія про кар’єру професійної актриси прийшла Настасьї Самбурской значно пізніше. До того моменту молода красуня вже встигла спробувати себе в найрізноманітніших галузях. Проте в якийсь момент все-таки зрозуміла, що звичайна сіра життя російської провінції не для неї. А тому вирушила надходити в один з московських Вузів.

Так майбутня знаменитість опинилася в Російському університеті театрального мистецтва, а саме – в майстерні Сергія Голомазова. У цьому місці наша сьогоднішня героїня вдосконалювала навички акторської гри і удосконалювала свій талант. Її хвалили педагоги. Саме завдяки їм, після закінчення навчання Настася опинилася в Театрі на Малій Бронній. З цього моменту для молодої актриси почалася професійна кар’єра.

Зоряний шлях актриси Настасії Самбурской, фільмографія

Вельми примітно, що з перших же днів роботи в театрі актриса стала брати участь в постановках найрізноманітнішого плану. Вона грала в казкових виставах, а також брала участь в глибоких драматичних постановках. Серед найбільш яскравих робіт нашої сьогоднішньої героїні варто виділити вистави «Принц Каспіан», «Наша людина в Гавані», «Почтигород», а також театральний проект «Біси. Сцени з життя Миколи Ставрогіна».

Граючи в Театрі на Малій Бронній, актриса зуміла заробити чималий авторитет, а разом з тим ще й потрапити в поле зору відомих продюсерів. Саме так наша сьогоднішня героїня опинилася в серіалі «Універ. Нова общага». За деякими даними, її запросили на кастинг після виконання ролі відьми в постановці «Принц Каспіан». Настя Самбурська успішно пройшла кастинг, а тому зовсім скоро отримала роль однієї з головних героїнь у продовження відомого серіалу каналу ТНТ.

Настя Самбурська повністю гола в журналі MAXIM,зірка Універу гола (без трусів) Варто відзначити, що роль студентки Христини Соколовської стала не першою акторською роботою молодий знаменитості. Зніматися в кіно дівчина почала ще в 2008-му році, однак епізодичні ролі, багато з яких зводилися лише до кількох фраз, навряд чи можна назвати справжнім успіхом.

Зовсім інша справа серіал «Універ. Нова общага». Даний проект приніс нашої сьогоднішньої героїні величезний успіх, зробивши її справжньою улюбленицею всіх хлопців в країнах пострадянського простору. Там Анастасія працює разом з такими акторами, як Наталя Рудова, Анна Хилькевич, Арарат Кещян і багатьма іншими.

Незважаючи на свій непростий характер, героїня Самбурской стала одним з найпопулярніших персонажів у всьому телепроекті «Універ. Нова общага». Саме тому незабаром Настася стала часто з’являтися і в інших примітних проектах. Вона давала інтерв’ю, знімалася в різних телевізійних шоу, а в один прекрасний момент навіть зважилася знятися оголеною для одного з номерів журналу «MAXIM». Видання з фотографіями зоряної красуні розкупили в найкоротші терміни. А тому у наступні роки актриса ще неодноразово знімалася для різних «чоловічих» журналів. Зокрема фотографії нашої сьогоднішньої героїні з’явилися у таких виданнях як Playboy Ukraine і Playboy Russia. Успіхи Настасії Самбурской в якості моделі принесли їй нову дещицю популярності, а разом з нею і безліч нових пропозицій.

Настя Самбурська розповіла правду про свої романи В 2012-му році зірка проекту «Універ» зіграла в мелодраматичному серіалі «Випереджаючи постріл». А вже кілька місяців по тому здивувала всіх, представивши публіці свій дебютний музичний сингл «Ти попав». Пісня одразу ж потрапила в ротацію всіх російських і українських радіостанцій, а тому згодом стала справжнім хітом.

Настя Самбурська сьогодні

У наступні роки наша сьогоднішня героїня записала дві пісні – «Магніт» і «Килогерцы». В даний час, продовжуючи зніматися в кіно, актриса працює над записом свого дебютного сольного альбому. Дата релізу платівки, однак, поки не розголошується.

Довівши свою спроможність в якості актриси, моделі і співачки, Настя Самбурська взялася за нові види творчості. У 2013-му році вона дебютувала на каналі «Ю» в якості ведучої програми «Я права», яку успішно веде і сьогодні.

Розвиваючи тему нових проектів, відзначимо, що в даний час актриса знімається в нових серіях проекту «Універ. Нова общага», а також працює над новими фільмами. Одним з таких є відомий серіал «Сашатаня», в якому Настася знов постає в образі запальної красуні Христини Соколовської. Крім того, в останні місяці 2013-го року повинен відбутися реліз нової стрічки – білорусько-російського фільму «Перша осінь війни», який став для молодої актриси новим творчим досвідом.

Особисте життя Настасії Самбурской

Про романи актриси відомо досить небагато. Як говорить сама Настя, ще недавно вона зустрічалася з хлопцем на ім’я Сергій. Їх любовний союз проіснував п’ять років і розпався в 2007-му році.

Про особисте життя Настасії Самбурской ходить багато чуток

В даний час у нашої сьогоднішньої героїні багато шанувальників. Деякий час тому в пресі з’явилися чутки про роман актриси з коміком Тимуром Батрутдиновым. Однак більш докладних даних на цю тему немає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: