Ім’я: Найк Борзов

Дата народження: 23 травня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Видне, Московська обл.

Діяльність: співак, композитор

Вага: 78 кг

Зріст: 180 см

Біографія Найка Борзова

Дитинство і родина Найка Борзова

Найк народився в місті Видне. Його батько – музикант, з-за цього хлопчик з дитинства був знайомий з такими легендарними групами, як Creedence Clearwater Revival, The Beatles, Led Zeppelin та ін

Він рано почав захоплюватися музикою. Батько звичайно був тільки радий. Мати теж не заперечувала. У нього не було кардинальних суперечностей з батьками. Тільки один раз сімнадцятирічним хлопцем Найк зник з дому на кілька днів. Батьки були схвильовані і влаштували справжні пошуки. Після того, як син був знайдений, йому було поставлено умову, що він може робити, що хоче, але жити зобов’язаний будинку.

Початок кар’єри співака Найка Борзова, перші пісні і великий успіх

Борзов організував групу і назвав її «Інфекція». Група існувала аж до 1992-го року. У той час з’явилися два альбоми. Назва одного – «Онанізм», другий називався «Отвір для пупка». Одночасно починаючий співак брав участь у різних проектах, серед них «Бууфеет», «Дворіччя», «Спеціальні медсестри», «Помер», «Платонічна Проституція» та ін. донині Борзова вважають повноправним учасником команди «Х.. Забий».

Найк Борзов здивував російську публіку своїми піснями

Творче життя Найка була насиченою. Він встиг записати кілька сольних альбомів. Багато суперечок викликав його суперхіт «Конячка». Так, на деяких радіостанціях його трансляція була під забороною.

Програмний директор «Нашого радіо» не вважав можливим пустити в ефір пісню, Дмитро Дібров вважав інакше. Причина такого «шуму» була у рядках пісні «конячка, що везе кокаїн». З-за цього Борзова звинуватили в пропаганді наркотиків. Співак неодноразово намагався пояснити глибокий сенс пісні. За його словами вона про те, що життя людини побудована так, що він сам себе заганяє в якісь рамки, придумує свій порядок речей, який в наслідок не в силах порушити. Найк порівнює людини в цій пісні з робочим конем, яка все життя тягне візок зі своїм щастям. Звідси слова «конячка, що везе кокаїн».

Нові альбоми Найка Борзова

У 1999-му Найк почав роботу над новим альбомом. Він був випущений співаком у 2000-му. Його назва – «Супермен». Цьому передувало підписання контракту з «Снігурі-музика». Під час запису альбому в якості запрошених музикантів виступили учасники «Морального кодексу», музиканти з оркестру М. Плетньова, а так само Руслана, яка є солісткою групи «Армія». Продюсерами альбому стали Михайло Габолаев і Олег Нестеров.

Найк Борзов – Верхом На Звезде Робота велася в різних студіях звукозапису і була експериментальною. Найк доводилося працювати і на студії «Мосфільм», і в підвалі дитячої музичної школи рідного міста. При записі деяких пісень всі партії були виконані виключно Борзовим. Заголовна пісня альбому «Супермен» записана Найком разом з музикантами оркестру М. Плетньова.

Окремо треба сказати про пісню «Три слова», яка теж увійшла в альбом, хоча Борзов спочатку був категорично проти, так як планував використовувати цю пісню в одному з інших проектів. Пізніше він погодився ввести її в альбом, але за умови, що вона буде максимально «нечесаним». Для цього при її записі довелося робити все не так, «проти правил». Електрогітара звучала без електрики, першого акорду не було, темп музичного звучання був навмисно збільшений. При записі пісні використовувалася італійська гітара, яку глядачі бачили в кінокартині «Операція И».

Найк Борзов – Три слова / Naik Borzov – Tri slova Після того, як ця пісня була готова, її розіслали в максимальне число радіостанцій. Більше всього сподобалася пісня миттєво стала популярною в регіонах, столичні радіостанції не поспішали висловлювати свою думку, прибалтійські ж радіостанції прийшли від «Трьох слів» у захват. Першою моду на цю пісню ввела радіостанція «Super FM» міста Риги. Дуже швидко вона стала народною.

В альбомі є ще одна особлива пісня, за словами Найка. Мова йде про «Верхи на зірці», в якій використаний голос легендарного Че Гевари. Самої автобіографічної піснею Борзов вважає «Загадку».

У 2002-му році співаком записаний п’ятий альбом «Скалка». Багато критики відразу визнали його платівкою року, зазначивши, що це більш зріла і серйозна робота Борзова. Через рік співак спробував себе в якості актора. Їм зіграна роль Курта Кобейна у виставі «Нірвана». Ця постановка стала сенсацією столичної театральної життя. Вистава з успіхом ставилося протягом року, причому при повному аншлагу.

Найк Борзов сьогодні

У 2010-му році співак записав альбом «Зсередини», а в 2014-му році – альбом «Скрізь і ніде». Найк випустив багато нових пісень і кліпів, серед них «Свіжа кров», «Челнапер», «Там, де нитка обірвалася». Його пісні багато разів піднімалися на лідируючі позиції хіт-парадів.

Найк Борзов розлучився, але зберігає рівні стосунки з дружиною

У 2005-му році Борзов випустив збірник кліпів DVD 10, у 2009-му з’явився додатковий збірник DVD 13, а в 2010-му році вийшов саморазвивающийся автофильм «Спостерігач».

Особисте життя Найка Борзова

Руслана Єремєєва-Борзова – дружина співака. В шлюбі з’явилася донька Вікторія. Зараз вона школярка. Русланою була відкрита вокальна школа. Подружжя в розлученні, однак, це зовсім не заважає Найк виховувати дитину.

Борзов колекціонує різного роду писанину про себе. За його твердженням, це цікаво, так як він знаходить багато вигаданих сюжетів і всякої нісенітниці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: