Ім’я: Мобі

Дата народження: 11 вересня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Нью-Йорк, США.

Діяльність: ді-джей, співак

Вага: 68 кг

Зріст: 176 см

Біографія Мобі

Дитинство і родина Мобі

Хлопчик народився в Нью-Йорку. Батьки дали йому ім’я Річард Мелвиль Хол. Майбутній зірці було всього два роки, коли батько загинув, потрапивши в автокатастрофу. Після смерті чоловіка Елізабет, мати Мобі, разом з ним поїхала в місто Денбері і оселилася в будинку, який знаходився біля міської в’язниці. Там вони прожили два роки, а за тим переїхали до бабусі і дідуся в місто Дарієн у великий будинок, який перебував за містом. Там хлопчик пішов до школи.

Мама Мобі була відкритою і дуже сучасною жінкою. Бажання сина займатися музикою вона завжди тільки заохочувала. Він навчався грі на гітарі та піаніно. Вирішальну ж роль у його кар’єрі відіграло захоплення гітарою. Вже в підлітковому віці хлопчик почав грати в різних командах. Це і панк-спід-метал-банди, і анархічно-настирливий колектив Flipper.

Початок творчої діяльності Мобі

У вісімдесятих початківець музикант перебрався в Нью-Йорк. Так як Мобі цікавився новою музикою, він, врешті-решт, прийшов до хаус-сцені. Відомо, що світова хаус-культура почала широко розвиватися в Нью-Йорку і Чикаго. У Нью-Йорку накопичилося багато талановитих ексцентричних молодих людей.

Музикант Мобі виріс у будинку поруч з родиною

У ті роки з’явилося раніше американське електро, Garage і acid house. Наприкінці вісімдесятих років Мобі активно ді-джеїв в клубах Нью-Йорка і створював сольний електронний матеріал.

Успіх музиканта Мобі

Перший альбом Річарда вийшов в 1992-му. Музикант уміє грати практично все: від легкого і повітряного техно до треш-металу. Він реміксував роботи більшості відомих сучасних музикантів. Його секретом успіху стало те, що він завжди вмів дивувати людей, володіючи талантом, якого багатьом так не вистачає.

Популярність прийшла до Мобі, коли вийшла композиція «Go». Він сам не очікував такого ефекту такої популярності. Композицію він зліпив з фрагментів і шматків музики до став популярним телесеріалу «Twin Peaks». Крім того, він обробив популярну Тему Джеймса Бонда». Після того, як музикант став знаменитим, його життя практично нічого не змінилося. Мобі стверджує, що і його друзі, і його квартира, і ресторани, де він харчується, залишилися колишніми. Єдине, що змінилося – готелі, в яких він зупиняється, тепер це фантастичні готелі з шикарними номерами.

Концерт Moby в Лужниках 8 червня 2011 На початку дев’яностих саме завдяки Мобі електронна музика пробилася до широкої аудиторії і в Америці, і в Британії. Він змішав панковую ритміку, важкі гітари і швидкі ритми диско. Від інших музикантів його спочатку відрізняло те, що творив він завжди від чистого серця, не застосовуючи кон’юнктурний підхід.

Всю музику Річард пише у своїй домашній студії, зводить же він її в студіях з аналоговим обладнанням. Мобі подобається, коли в електронній музиці використано аналогове обладнання, так їй надається «теплий» відтінок. Домашня індивідуальна робота музиканта можлива завдяки тому, що він грає на кількох музичних інструментах. На щоденні заняття написанням музики йде по вісім-десять годин. У групах він не грає з вісімдесятих готовий, так як сам здатний замінити цілий оркестр.

Якось в одному з інтерв’ю Річарда запитали, що на сьогоднішній день повинен вміти робити музикант, щоб досягти успішної кар’єри. Він відповів, що це вміння писати музику для кінофільмів, ремікси, написання треків, виступи на сцені і «ді-джейство». Такий немаленький список і є запорука успіху кожного сучасного музиканта. Цей з вигляду непоказний і лисий хлопець ніколи не напружувався для того, щоб досягти успіху.

Mobi — porcelain Мобі можна сміливо назвати музикантом новітнього формату. Шлях його був непростим, проте сьогодні альбоми музиканта продаються мільйонами, а хіти заповнюють ефіри музичних каналів і радіостанцій.

Особисте життя Мобі

Більше двадцяти років музикант є переконаним веганом. Сьогодні у нього є свій ресторан.

Мобі багато читає. Якщо він летить куди-небудь або перебуває в роз’їздах, то часто набуває невигадливу наукову фантастику. У звичайний час він віддає перевагу праці відомих філософів, читає історичні твори, книги з теології та багато іншого «нудною» літератури. До такого читання він звик ще з тих часів, коли вчився в університеті. Улюбленим твором є «Ідіот» Достоєвського.

Мобі переконаний вегетаріанець

Мобі ніколи не був проти неофіційних реміксів на пісні. Він вважає, що як тільки показує пісню світу, вона вже не може належати тільки йому, отже, кожен має право переробити будь-яку з його пісень.

Музичні інструменти, на яких грає Мобі – гітара, перкусія, клавішні, бас-гітара, піаніно та інші. Однак ні на яких «важких» інструменти типу скрипки або валторни він не грає.

Мобі сьогодні

Музикант каже, що для нього вже давно не важливий комерційний успіх його музики, не важливо, яка кількість дисків буде продано. Він просто пише музику, яка йому подобається, намагається, щоб вона була чесною. Якщо виходить так, що ця музика подобається комусь ще, він радіє. Музику Мобі вважає способом спілкування.

У нього немає мети донести її до мільйонів, добре, якщо навіть кілька людей зрозуміють її і полюблять. Сам він з робіт інших музикантів воліє експериментальну і більше андеграундну музику.

Журналісти люблять Мобі, так як на будь-навіть безглуздий питання він вміє дати цікаву відповідь. У спілкуванні Річард відкритий і приємний. Ніяка зарозумілість або зайва амбітність йому невластива. Він цікавий, щирий і, що є великою рідкістю, вільна від догм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: