Ім’я: Микола Тимохін

Дата народження: 3 серпня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: п. Терволово, Ленінградської обл.

Діяльність: співак

Вага: 73 кг

Зріст: 174 см

Біографія Миколи Тимохіна

Дитинство і родина Миколи Тимохіна

Микола народився у простій сім’ї. Мати і батько відрізнялися добротою, порядністю, ці ж якості вони прищепили синові, виховали його цілеспрямованої, сильною і всебічно розвиненою особистістю. Мама прищепила маленькому Колі любов до музики, і коли хлопець підріс, про міг виконувати пісні будь-якого жанру, починаючи з класики і закінчуючи шансоном.

Перші «публічні» виступи почалися в дитячому саду, в 4-річному віці. У шкільні роки про брав участь в різних конкурсу та концертах. Захоплення музикою не завадило Миколі добре вчитися, він користувався любов’ю і повагою однокласників, а також викладачів Російсько-Висоцької загальноосвітньої школи.

Будучи учнем 5-го класу він чудово заспівав для випускників на урочистій лінійці. Після цього став незмінним учасником всіх практичних заходів районного та обласного масштабу, виступав на конкурсах і фестивалях всеросійського значення.

Співак Микола Тимохін народився на периферії

Хлопець навчався, співав і одночасно здобував освіту в Кипенской музичній школі по класу фортепіано, яку закінчив у травні 2002 року. Наступною сходинкою була Російсько-Висоцька школа мистецтв по класу естрадного вокалу.

У травні 2005 року Микола співав випускний вальс не тільки для учнів школи, але й для себе. А вересень цього ж року приніс значну перемогу — в результаті участі в телевізійному проекті «Секрет успіху» юний співак увійшов в кращу десятку своїй віковій категорії.

Початок кар’єри співака Миколи Тимохіна

У 2006 році співака запросили працювати в групу, якою керувала Лайма Вайкуле. У 2007-му канал Росія відкрив проект «Секрет успіху 2». Микола став його переможцем у віці 18 років.

Цей конкурс був більш ніж серйозним змаганням. Прихильники та вболівальники Миколи кілька місяців відправляли повідомлення зі своїх мобільних телефонів на його підтримку, набираючи цифру «2», яка стала для нього щасливою.

У журі конкурсу працювали суворі професіонали: співачка Валерія, кінорежисер Тегран Кеосаян, актор Валерій Гаркалін, тому перемогти було непросто. Після перемоги в шоу «Секрет успіху 2» Микола Тимохін відправився з гастрольними концертами разом зі співачкою Валерією по південній Росії.

Микола ТИМОХІН «Марні слова» («Свято романсу-2012») У 2008 році Микола стає студентом ГІТІСУ — Російського університету театрального мистецтва, що є найбільшим театральних внз Європи та світу. На факультеті музичного театру його керівником і наставником був Олександр Олександрович Бармак, лауреат номінації «За успішне виховання акторської зміни».

Вже починаючи з другого курсу глядачі могли побачити Миколи Тимохіна у драматичних і музичних ролях, також студент багато грав у навчальному театрі.

Після закінчення ГІТІСУ молодий співак і актор живе і працює в Москві, в цирку танцюючих фонтанів «Аквамарин». Він володіє віртуозною грою на фортепіано та складає пісенні тексти. Микола має диплом лауреата премії Народного артиста СРСР Б. А. Покровського в номінації «За успішне засвоєння професії актора».

Ще до навчання в театральному вузі Микола вже був студентом Санкт-Петербурзького Державного університету ім. А. С. Пушкіна. Він вибрав факультет соціально-культурного сервісу і туризму. Навчання не була закінчена через початок музичної і співочої кар’єри. Однак, Микола планує отримати і цей диплом.

Миколи Тимохін на шоу «Голос»

У 2013 Микола брав участь у проекті Першого каналу «Голос», де його наставником був Діма Білан. Він чудово заспівав прекрасні пісні «Як молоді ми були», «Три роки ти мені снилася», «Любовний напій», підкоривши глядачів силою голосу, чарівністю і справжнім талантом.

Голос 2. Микола Тимохін і Віктор Балан «Дякую тобі» З усіх гастрольних поїздок найбільше Миколі запам’яталися гастролі по сонячній Італії. Виступ харизматичного і яскравого співака на знаменитій площі Сан-Марко італійці обсипали гучними оплесками підтримували з справжнім італійським темпераментом.

Особисте життя Миколи Тимохіна

Микола Тимохін не виносить на публічне обговорення своє особисте і сімейне життя. Сім’я — це святе. Так його виховали батьки. Співак і актор одружений на Оксані Кришталь. Не так давно став молодим і щасливим батьком. І вважає, що цих фактів для світської хроніки достатньо.

Життєве кредо Миколи Тимохіна

Микола любить творчість Володимира Висоцького. Намагається жити за принципами вірності і дружби, не зраджує сам і не допускає свого оточенні людей, здатних на такі вчинки. Він вважає, що є в житті вічні закони, порушувати які не можна.

Співак Микола Тимохін відомий як учасник шоу «Голос»

За гороскопом Микола Лев. Сильний і мужній, він не любить лестощі і незаслуженої похвали. Однак, цінує добрі слова людей, які пишуть йому зі всіх куточків країни, з радістю спілкується з шанувальниками свого таланту і вважає, що люди з народу це його публіка.

На початку творчого шляху величезний вплив на Миколу мала творчість його тезки — Миколи Носкова. Осмислені, індивідуальні та неординарні пісні артиста дуже допомагали співакові в його становленні.

Кожен, хто коли-небудь чув виступ Миколи Тимохіна, називає його голос не просто талантом, а талантищем. Він не схожий ні на одного виконавця, його харизма і індивідуальність унікальні.

Микола іноді слухає Beatles, але найчастіше в його студії звучать нікому ще не знайомі авторські мелодії, дивовижні, глибокі, що йдуть від серця і душі. Поки їх чує тільки Микола, однак зовсім скоро нові пісні будуть радувати тисячі шанувальників його творчості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: