Ім’я: Микола Тимофєєв

Дата народження: 26 вересня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Іваново

Діяльність: співак, музикант

Вага: 78 кг

Зріст: 183 см

Біографія Миколи Тимофєєва

Микола Тимофєєв – композитор і музикант, один із засновників популярної групи «Дискотека «Аварія». У складі цього музичного колективу він виступав протягом двадцяти двох років, після чого почав сольну кар’єру.

Дитинство і родина Миколи Тимофєєва

Миколай народився в місті Іваново. Батьки майбутнього музиканта і композитора не були людьми творчих професій. Батько працював на заводі, був інженером-технологом, а мама працювала юристом.

Співак згадує, що в ранньому дитинстві найбільше враження на нього справив концерт Алли Пугачової, на якому він побував зі своїми батьками. Подія запам’яталася хлопчикові, як радісний і святковий, і це незважаючи на те, що йому було всього чотири роки.

Микола Тимофєєв створив групу «Дискотека «Аварія»

Все, що було пов’язано з музикою, захоплювало маленького Миколку. Батьки записали його в міський танцювальний ансамбль «Посмішка». Незабаром він почав відвідувати різноманітні гуртки та секції. У віці шести років хлопчик пішов у перший клас загальноосвітньої школи і перший клас музичної школи, де займався по класу фортепіано. Самим тяжким для нього був предмет сольфеджіо. Це і стало причиною того, що через рік Микола умовив батьків дозволити йому піти з музичної школи.

Поруч з будинком Тимофеевых перебувала спортивна школа з секції легкої атлетики. Займатися поруч з будинком було надзвичайно зручно. Микола бігав на довгі і короткі дистанції, стрибав у довжину і висоту. Мабуть, там він затримався найдовше. Тренер був вимогливим, часто юні спортсмени виїжджали на змагання.

Микола був активною дитиною. Він брав участь у конкурсах читців, нерідко був учасником громадських заходів, займався хокеєм, футболом, картингом, навчався на кіномеханіка.

Улюбленими шкільними предметами майбутнього артиста були: спів, праця, фізкультура, малювання, історія, географія, англійська мова та література. Точні предмети Тимофєєву не подобалися.

Перші дискотеки Миколи Тимофєєва

Вперше провідним і організатором дискотеки Тимофєєв став саме у своїй спортивній школі. У нього це добре виходило, із-за чого його почали запрошувати для проведення дискотек і в загальноосвітній школі.

Тимофєєв був постійним відвідувачем бібліотеки грамплатівок. Вони потрібні були йому для проведення дискотек, крім того, з пластинок він робив записи на свій магнітофон. Улюбленими музичними програмами підлітка були «Ранкова пошта», «Мелодії і ритми зарубіжної естради», «peter’s pop show».

Микола Тимофєєв захопився музикою ще в дитинстві

Микола не тільки займався спортом, він так само відвідував заняття в музичному колективі «А+В». Відправившись в літній табір, Тимофєєв познайомився там з Льошею Рижовим. У них виявилося багато спільного, в тому числі захоплення сучасною музикою. Спільно підлітками в таборі було проведено безліч дискотек, завдяки чому Олексій і Микола стали надзвичайно популярними серед однолітків. Саме в таборі, виконуючи чужі пісні на сцені, хлопці зрозуміли, що музика – їх покликання, тоді ж вони відчули смак слави, нехай і в окремо взятому дитячому таборі.

Микола Тимофєєв та «Дискотека «Аварія»

Після школи Микола став студентом енергетичного Університету. Там же навчався і Рижов. Об’єднавшись, вони організували свою першу музичну групу, яку назвали «Вогнегасник». Незабаром хлопці здобули перемогу на міському конкурсі ансамблів.

Через два роки музична група Тимофєєва була перейменована. Причиною послужив інцидент трапився під час однієї з дискотек. Коли несподівано згасло світло, і почалася паніка, молоді люди, не розгубившись, оголосили, що нікому не слід турбуватися, так як з ними знаходиться «Дискотека «Аварія». Це спонтанне назва так сподобалося молодим музикантам, що вони вирішили і далі називати себе цим ім’ям.

У 1992-му році до дуету Тимофєєва та Рижова приєднався Олег Жуков. Через чотири роки, вже після того, як колектив випустив дебютний альбом «Танцюй зі мною», до них прийшов ще і Олексій Сєров. Жуков і Сєров були основними вокалістами. У семи випущених номерних альбомів спів Тимофєєва чути лише в декількох піснях.

Незабаром Микола почав писати пісні, проте жоден з його творів так і не увійшла в репертуар музичного колективу.

Розкол у групі «Дискотека «Аварія» Микола Тимофєєв сьогодні

Колектив «Дискотека «Аварія», проіснувавши двадцять два роки, розколовся. З нього пішов Тимофєєв. Далі почалися судові тяжби, під час яких обговорювалися взаємні претензії музикантів, авторські права і права засновників.

Микола продовжив виступати, але вже сольно. Під час виступів він виконував пісні власного твору. Музикант і співак під час своїх інтерв’ю неодноразово повідомляв про те, що групу покинув не за своїм бажанням, його до цього просто змусили.

Восени 2012-го року Микола представив свою сольну програму, назва якої – «Почни спочатку». Крім того, приблизно в той же час вийшов його новий кліп «З Новим Роком!». У 2013-му шанувальники Тимофєєва оцінили його треки «Моя осінь» і «Ти мене волнуешь».

«Вперед, Росія!» – назву відеокліпу, який вийшов у 2014-му році напередодні Дня Росії. Співавтором пісні і режисером кліпу є Микола Тимофєєв.

Особисте життя Миколи Тимофєєва

Микола Тимофєєв вперше одружився у вісімнадцять років, а в дев’ятнадцять став батьком. Доньку молоде подружжя назвали Лізою. Через рік сім’я розпалася, дочка залишилася з Миколою.

Микола Тимофєєв кілька разів був одружений

Другою дружиною співака стала Зінаїда Кандаурина, яка на той час займала посаду директора телеканалу MTV. В сім’ї народилося дві дочки – Анна і Катерина. У 2009-му Зінаїда і Микола розлучилися. Зараз Він перебуває в цивільному шлюбі з Христиною Якуниной, бек-вокалісткою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: