Ім’я: Микола Патрушев

Дата народження: 11 липня 1951 р. (65 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: державний діяч

Вага: 79 кг

Зріст: 183 см

Біографія Миколи Патрушева

Микола Платонович Патрушев – секретар Радбезу РФ, екс-директор ФСБ, колишній міністр безпеки Карелії і заступник керівника адміністрації глави держави, генерал армії. Він має звання Героя РФ і цілий ряд високих нагород, зокрема ордена «За заслуги перед Вітчизною», «За військові заслуги», Пошани, Мужності.

Микола Платонович Патрушев

Деякі колеги говорять про нього, як про дивно працездатному і цілеспрямованого трудівника, інші вважають нічим не примітним людиною, який, що називається, «зірок з неба не хапає». Однак всі визнають його відданість Володимиру Путіну і чітку старанність будь-яких розпоряджень без амбіцій і недоречних особистих ініціатив. У мас-медіа визначають ключовим ідеологом Росії в конфронтації з західними країнами з приводу України.

Дитинство Миколи Патрушева

Нинішній радник президента з держбезпеки з’явився на світ 11 липня 1951 року в Північній столиці. Його тато, Платон Гнатович, був морським офіцером. В період Великої Вітчизняної Війни він служив заступник командира корабля «Діяльний» з політичної частини. У відставку він пішов у чині капітана 1-го рангу. Мама, Антоніна Миколаївна, працювала у війну медсестрою, потім працювала в будфірмі, потім викладала школяркам основи крою та шиття.

У родині, крім Миколи, народився старший син Віктор, який згодом став заступником директора пітерського філії найбільшого російського оператора зв’язку «МегаФон».

Микола Патрушев в молодості

Микола вчився в престижній фізико-математичній школі в одному класі з майбутнім керівником ФСБ і генералом армії Сергієм Смирновим, сидів за однією партою зі спікером Держдуми Борисом Гризловим, займався спортом з нинішнім губернатором рідного міста Георгієм Полтавченко. Таким чином, він спочатку отримав масу знайомств і зв’язків, які з успіхом використовував надалі.

Після школи юнак вступив у Ленінградський кораблебудівний інститут, де до того моменту вже навчався його старший брат, а батько працював у режимному відділі. Там він твердим «хорошист», хоча без видатних здібностей, спортсменом, але не яскравою зіркою, а сильним, спокійним, енергійним і не дуже запам’ятовується.

Микола Патрушев прийшов в органи держбезпеки

Тобто, молодий чоловік був ідеальним кандидатом для роботи в КДБ завдяки особистим якостям, спеціалізації на секретній сфері підводного морського зброї і протекції батька. В результаті, закінчивши ВУЗ в 1974 році і Вищі курси КДБ, Микола прийшов на службу в органи держбезпеки.

Кар’єра Миколи Патрушева

Нинішній генерал армії починав роботу в органах 1975 році в якості молодшого оперуповноваженого в контррозвідувальних відділах Управління КДБ по Ленобласті. Згідно з деякими джерелами, в цей період він познайомився на службі з Володимиром Путіним. За іншою версією – вони були знайомі ще зі шкільних років, коли спілкувалися на ґрунті обопільного захоплення спортом.

Микола Патрушев - секретар ради безпеки росії

Успішно просуваючись кар’єрними сходами, «силовик» у 1992 році очолив регіональне управління Міністерства безпеки по Республіці Карелія. У 1994 році його перевели до столиці службу контррозвідки, пізніше перейменовану в ФСБ, де він був керівником декількох підрозділів (роботи з кадрами, власної безпеки). У 1998 році він став заступником керівника Адміністрації глави держави, пізніше – першим заступником директора ФСБ.

У 1999 році Микола Патрушев очолив ФСБ. Восени його обрали головою Ради глав спецслужб СНД, а також постійним членом Ради безпеки РФ. У період 1999-2001 роки він був членом президентської комісії, що займалася питаннями тероризму. На початку 2000-х глава чекістського відомства керував контртерористичним штабом з організації операцій протидії в горах і передгір’ях Кавказу.

Микола Патрушев про питання безпеки В 2007 році Микола Патрушев брав участь у заходах з підготовки сочинської олімпіади. У 2008 році він залишив попередній пост у зв’язку з призначенням Секретарем Радбезу.

Особисте життя Миколи Патрушева

Микола Патрушев одружений. Його супутниця життя, Олена, працювала лікарем, спеціалістом з УЗД, потім працювала в структурах Зовнішекономбанку. В 1993 році вона стала, разом з Борисом Гризловим та іншими однокласниками і товаришами по службі чоловіка, засновником ТОВ «Борг», що спеціалізувалося на експорті металобрухту.

Сімейна пара виховала двох синів, різниця у віці яких складає 4 роки. Вони обидва закінчили Академію ФСБ.

Старший з дітей, Дмитро, який народився в 1977 році, працював у ВТБ в якості віце-президента, курируючи надання кредитів гірничодобувним, нафтовим і іншим великим компаніям. З 2010 року він очолив третій за величиною держбанк РФ, «Россельхозбанк».

Син Миколи Патрушева Дмитро

За підсумками 2015-го його назвали Банкіром року, незважаючи на те, що кредитна установа під його головуванням понесло за звітний період рекордні збитки в розмірі 47,9 мільярдів рублів.

Молодший син Андрій працював під керівництвом батька в ФСБ в якості заступника начальника відділу, покликаного здійснювати спостереження за ситуацією в нафтовій промисловості. В Академії він навчався разом з Павлом Фрадковим, сином глави Служби зовнішньої розвідки, Михайла Юхимовича.

Молодший син Миколи Патрушева Андрій

У 25 років він став радником у сфері захисту інформації глави НК «Роснефть» Ігоря Сечина. У 2007 році він отримав нагороду орден Пошани. З 2011 року Андрій – співробітник «Зарубіжнафти», що займається російсько-в’єтнамський співпрацю. У 2012 році він став першим заступником гендиректора СП «Вьетсовпетро».

У 2003 році Микола Патрушев здійснив сходження на Ельбрус разом з членами спецназу (у рамках заходів по організації боротьби з екстремізмом в умовах високогір’я). У 2007 році він відвідав на вертольотах Арктику й Антарктику. Микола Платонович любить полювання, хороші книги, музику.

Микола Патрушев сьогодні

У 2013 році Микола Патрушев був призначений головою комісії з підготовки до 100-річного ювілею Карелії. В кінці 2015 року радник лідера країни з безпеки оголосив, що НАТО став представляти для Росії все більшу загрозу, вважаючи, що запевнення про те, що цей оборонний союз не відповідають дійсності. Він також поінформував громадськість, що в представленій нової стратегії нацбезпеки РФ передбачені шляхи протидії поширенню крайніх радикальних поглядів.

Крім зірки Героя, вітчизняних орденів і медалей глава Радбезу удостоювався цілого ряду нагород зарубіжних країн, серед них – Орден Пошани Білорусі та Богдана Хмельницького України.

Микола Патрушев про переворот на Україні Декларований дохід чиновника за 2014 рік склав 40 мільйонів (у 2009 році його розмір досяг 13512212 рублів). Відомо, що разом з дружиною він володіє квартирою, а дружина є власницею земельної ділянки площею близько 4,5 тисяч квадратних метрів в елітному районі заміського відпочинку «Срібний Бір», розташованому в закруті Москви-ріки, неподалік від особняка глави «Роснафти» Ігоря Сєчіна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: