Ім’я: Микола Наумов

Дата народження: 28 лютого 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Перм, Росія

Діяльність: актор

Вага: 75 кг

Зріст: 193 см

Біографія Миколи Наумова

У Миколи є брат Дмитро, який дуже на нього схожий. Батько Миколи був військовим, тому хлопчик хотів піти по його стопах. Проте, подивившись на те, що військовим живеться дуже важко, Микола змінив своє рішення. Після закінчення школи Микола вступив в Пермський державний педагогічний університет. Микола Наумов планував стати перекладачем або вчителем іноземних мов, однак доля розпорядилася по-іншому.

Кар’єра

У 2000 році на Миколи Наумова звернули увагу старшокурсники, які грали в університетському Квні. Вони запросили хлопця в свою команду, і Микола з радістю погодився. Це був перший крок на шляху майбутньої зірки на сцену. Микола Наумов – творча людина. Він грає на сцені, пише вірші, нагороджений премією для талановитих студентів в університеті. У 2003 році в Пермі створили конкурс перекладачів під назвою Керинз Наумов. Автором конкурсу став шотландський письменник Майкл Керинз, який дружить з Миколою Наумовим. Конкурс був організований для пермських студентів і спрямований на розвиток і розуміння зарубіжної літератури та мови. На створення цього конкурсу Керинза підштовхнуло вірш Миколи Наумова – Я не поет, яке було переведене на 44 мови і випущено у вигляді книги. Кожен рік у конкурсі беруть участь студенти з різних країн. На конкурсі учасники переводять представлені вірші на кілька мов, а російське журі оцінюють їх роботи. Незабаром Микола Наумов вже грав у вищій лізі разом з командою Пермського краю. Він грав персонажа Коляна, який став одним з найяскравіших особистостей сезону.

Микола Наумов – герой телесеріалів

КВН став для Миколи Наумова стартовим майданчиком для просування в кіно. Завдяки Квк на Миколая звернули увагу і почали запрошувати для зйомок у кіно. Спочатку йому пропонували лише епізодичні ролі. У 2003 році Микола Наумов знявся в серіалі «Мангуст». У 2009 році Микола знявся в російській пригодницької комедії „Лопухи. Епізод перший», де зіграв роль інспектора ДАІ, старшого лейтенанта Корочкіна. Однак справжня слава прийшла до Миколи після появи на екранах серіалу «Реальні пацани», де Наумов грає роль «реального пацана» Коля, який хоче стати на шлях виправлення. «Реальні пацани» — російський комедійний телесеріал виробництва компанії «ГудСториМедиа», який розповідає про життя пермського «пацана» Коля, пародія на реаліті-шоу. Прем’єра серіалу відбулася 8 листопада 2010 року на каналі ТНТ. Перший сезон, який складався з 33 серій, завершився 30 грудня 2010 року. Другий сезон, в якому випущено 18 серій, показували з 9 березня по 7 квітня 2011 року. Третій сезон розпочався на ТНТ 7 листопада 2011 року і тривав до 8 грудня 2011 року. Четвертий сезон повинен з’явитися на ТНТ восени 2012 року. У 4 сезон увійдуть 20 серій.

Микола Наумов на відео Це перша серйозна робота в кіно Миколи Наумова. У цьому серіалі актор грає головного героя. Як зізнався сам актор, Колян, якого він зіграв в «Реальних пацанах», дуже йому близький і чим-то схожий на нього. Микола Наумов ріс серед схожих персонажів, завдяки чому він органічно вжився в цей образ. Звичайно, образ серіального персонажа Коляна перебільшений, однак Наумову багато його вчинки героя імпонують.

Особисте життя

Микола успішно пробував себе у підприємницькій діяльності, а також у спорті. Микола Наумов є завзятим сноубордистом. Микола Наумов щасливо одружений. Він хоче трьох дітей – двох синів і доньку. Ось, що Микола говорить про шлюб: „На певному етапі штамп у паспорті змінює відносини між двома людьми не в кращу сторону.

Щасливі молодята

Спочатку вони живуть у цивільному шлюбі, а потім у них весілля. І настає такий неприємний момент, коли вони один одному кажуть: краще б ми не одружувалися. Але потім починаєш цінувати все, що ти пережив з цією людиною. Я б хотів, щоб моя сім’я залишалася такою, як зараз. Хочу як мінімум двох дітей. Ні, краще трьох: двох хлопчиків і дівчинку».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: