Ім’я: Микола Лукинский

Дата народження: 20 липня 1960 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Новосибірськ р.

Діяльність: артист розмовного жанру, гуморист

Вага: 88 кг

Зріст: 185 см

Біографія Миколи Лукинского

Микола Лукинский – це відомий російський гуморист, відомий своїми виступами в програмі «Аншлаг» і деяких інших комедійних проектах. Колись давно особливу славу художник приніс один монолог – розповідь чорношкірого студента, який починається і закінчується фразою «З Новим роком. Пошель на фіг».

З тих пір саме ці слова і саме цей сценічний образ стали головною візитною карткою гумориста. Але що нам ще відомо про нього? Які визначні епізоди можна розкопати в біографії «народного негра Росії»? Закрити всі прогалини і розповісти вам усе найцікавіше про життя Миколи Лукинского, ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Миколи Лукинского

Микола Лукинский з’явився на світ 20 липня 1960 року в місті Новосибірськ. У цьому місці він ріс і дорослішав. Тут же наш сьогоднішній герой вперше відкрив у собі тягу до гумору і розіграшів. Він любив пародіювати знаменитостей, жартувати над своїми однокласниками, а також розігрувати різні сценки у шкільному драматичному гуртку. Можливо, причиною тяги до гумору стала культурне середовище, в якій ріс Микола, можливо – виховання батьків.

Гуморист Микола Лукинский любить риболовлю

Однак після закінчення середньої школи Микола навіть не думав поступати в циркове училище або театральний університет. В той період він не сприймав всерйоз естрадне мистецтво, а тому обрав для себе технічну спеціальність і невдовзі подав документи в Новосибірський інститут інженерів водного транспорту. У цьому місці Микола Лукинский провчився кілька років, а після цього відправився до Москви, де незабаром вступив в енергетичний інститут. Після цього майбутній артист деякий час працював у Моздоку, де працював в якості старшого техніка і займався налагодженням і діагностикою авіаційного обладнання. Кількома роками пізніше наш сьогоднішній герой залишив цю професію і почав викладати в одній з тамтешніх шкіл основи інформатики.

За словами самого пародиста, робота в Моздоку і Москві тільки посприяла розвитку його почуття гумору. Любов до розіграшів і пантомимам ніколи не зникала в душі Микола Лукинского, а тому в певний момент він, нарешті, вирішив спробувати себе в улюбленій справі. Вперше виступати на сцені наш сьогоднішній герой почав в місті Смоленську, а вірніше – в його молодіжному естрадному театрі. У цьому місці майбутній відомий артист грав виключно ролі другого плану, а іноді і зовсім не з’являвся на сцені, працюючи виключно зі звуками і голосом. Через деякий час, не залишаючи інженерної діяльності, артист також почав виступати на студентських заходах, а також різних «збірних» концертах, де розігрував невеликі комічні сценки.

Н Лукинский-N Lukinskij-З Новим Роком, Пішов на Фіг! Звичайно, назвати подібний досвід виступів чимось дійсно значущим, досить важко. Інша справа – участь у конкурсі «Сміх у мішку», який був організований за підтримки відомого гумориста і автора монологів Леона Ізмайлова. Поява на названому фестивалі виявилося дуже вдалим для Миколи Лукинского. Відомому метру сподобався типаж і артистизм молодого хлопця, а тому вже зовсім скоро початківець гуморист отримав постійне місце в трупі театру Леона Ізмайлова.

Зоряний шлях гумориста Миколи Лукинского

Так, починаючи з першої половини дев’яностих років, наш сьогоднішній герой почав постійно виступати в театрі Леона Ізмайлова. Згодом саме його Микола Лукинский завжди називав своїм другом і вчителем, зазначаючи, що без Ліона він навряд чи б став знаменитий.

Микола Лукинский – Фури І справді, перші виступи Лукинского на телебаченні організував саме Ізмайлов. У 1995-му році починаючий гуморист з’явився в його авторській програмі «Шоу-досьє», в рамках якої виконав кілька сценічних номерів. Виступ виявився вдалим, а тому вже незабаром Миколи запросили й більш значимий проект – «Аншлаг» Регіни Дубовицької.

В останньому з названих проектів наш сьогоднішній герой вперше з’явився з номером розповідає про недбайливій оперному співакові, який виконував свої пісні виключно під фонограму. Цей сценічний номер виявився досить успішним, однак, незважаючи на це, особливої слави художник не приніс. Зовсім інша справа наступна робота хлопця – номер, що розповідає про пригоди в Москві чорношкірого студента з Зімбабве. Головною «фішкою» цього номера була фраза «З Новим роком. Пошель нафіг», яка згодом «пішла в народ» і стала «крилатою».

Гуморист Микола Лукинский з дружиною і доньками

Саме завдяки цьому монологу, Микола Лукинский придбав широку популярність серед простих глядачів. Згодом відомий гуморист зробив кілька «продовжень» відомої історії про зимбабвийском студента, а також представив глядачам ряд пародій на відомих діячів радянської та російської естради.

Згодом вже як сформованої зірки, Микола Лукинский взяв участь у проекті «Король рингу», де відомі артисти змагалися в якості боксерів. Вельми примітно, що в результаті даного телепроекту саме наш сьогоднішній герой приміряв на себе золотий пояс чемпіона.

Микола Лукинский сьогодні

П’ять років після цього, не перериваючи виступів як пародист, Микола Лукинский також став учасником програми «Дві зірки», яка виходила на російському «Першому каналі». Змагання співаків виявилися для гумориста не настільки вдалими, як спортивні змагання, а тому артист домігся досить скромного результату за підсумками програми.

В даний час Микола Лукинский продовжує виступати як гумориста. Він часто гастролює по Росії, а також регулярно поповнює свій творчий актив новими номерами. Монологи для нього пишуть, як правило, інші артисти. Однак і сам Лукинский, часом, бере участь у створенні гумористичних текстів.

Особисте життя Миколи Лукинского

За словами артиста, у свою майбутню дружину Ірину він закохався ще в першому класі. Після закінчення школи дівчина разом з батьками переїхала з Новосибірська в Смоленськ. Кілька років потому слідом за нею пішов і Микола Лукинский. Молоді люди зустрілися і вже незабаром одружилися. В даний час пара виховує двох спільних дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: