Ім’я: Микола Караченцов

Дата народження: 27 жовтня 1944 р. (72 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 80 кг

Зріст: 178 см

Біографія Миколи Караченцова

Микола Караченцов – це людина, ім’я якої завжди буде важливою частиною радянського світу мистецтва. Він грав у кіно, з’являвся на сцені в рамках різних театральних проектів, а також плідно працював в якості співака і артиста озвучування.

Саме завдяки подібній багатогранності, наш сьогоднішній герой легко завойовував серця шанувальників у різних куточках СРСР. Його любили, напевно, абсолютно все. А тому сьогодні наша розповідь про його творчий і життєвий шлях, напевно, здасться цікавим всім істинним шанувальникам таланту цього знаменитого артиста.

Ранні роки, дитинство і родина Миколи Караченцова

Микола Петрович Караченцов з’явився на світ 27 жовтня 1944 року в Москві. Його батько був відомим у РРФСР художником, який довгий час працював в журналі «Вогник».

Мама нашого сьогоднішнього героя також є досить яскравою та визначною особистістю. Все своє життя Яніна Брунак працювала балетмейстером і займалася постановкою великих спектаклів з великою кількістю задіяних артистів.

Біографія актора Миколу Караченцова почалася в Москві

Можливо, саме творчі професії батьків вперше наштовхнули Миколи Караченцова на думки про схожої кар’єрі. У старших класах майбутній актор став виступати в складі групи «Актив», яка діяла при Центральному дитячому театрі. А через деякий час також став з’являтися на заняттях шкільній студії самодіяльності. Під час репетицій і вистав полулюбительских

Караченцов завжди відчував себе як риба у воді. А тому в якийсь момент став серйозно думати про те, щоб згодом стати актором.

Зоряний шлях актора Миколу Караченцова, фільмографія

Отримавши диплом про закінчення середньої школи, наш сьогоднішній герой вирушив на прослуховування в Школу-студію МХАТ і в підсумку зумів вступити з першої спроби. Більш того, вже під час навчання Микола Караченцов проявив себе дуже яскраво і в підсумку опинився в числі десяти кращих студентів на своєму потоці.

Дана обставина дозволила йому отримати більш престижне місце при розподілі. Актор був направлений в трупу московського театру імені Ленінського комсомолу, де згодом також зумів висунутися на провідні ролі.

Забігаючи трохи наперед, зазначимо, що на місцевій сцені Микола виступав близько сорока років! За цей період він став не тільки провідним актором, але і справжнім символом всього театру. За свою кар’єру він виконав безліч яскравих і по-справжньому видатних ролей. Так, зокрема, наш сьогоднішній герой зіграв у виставах «Тіль», «Чеське фото», «Гамлет», а також виконав провідні партії в рок-операх «Зірка і смерть Хоакіна Мур’єти» і «Юнона і Авось».

Н.Караченцов і Є. Шаніна – Я тебе ніколи не забуду – ЮНОНА І АВОСЬ 1983 РІК Заголовні пісні з даних музичних вистав стали справжніми хітами свого часу. Згодом подібні пісні були видані на окремих музичних збірках.

Паралельно з музичними і театральними успіхами повним ходом розвивалася також і кінематографічна кар’єра актора.

Зніматися в кіно наш сьогоднішній герой розпочав у 1967-му році. Його першими екранними роботами стали фільми «Штрихи до портрета в. І. Леніна», а також невелика роль в картині «…І знову травень».

Після цього його ролі в кінематографічних проектах стали повільно рости, а тому вже незабаром Микола Караченцов став справжньою зіркою не тільки в театрі, а й у світі кіно. За свою довгу кар’єру наш сьогоднішній герой виконав ролі майже в ста різних кінострічках. Серед його найкращих робіт значаться такі фільми як «Білі роси», «Батальйони просять вогню», «Собака на сіні», «Пригоди Електроніка», «Колгосп інтертеймент», а також багато інших.

Окремо в цьому списку варто також відзначити роль ковбоя по імені Біллі Кінг у комедії «Людина з Бульвару Капуцинів». Ця легендарна стрічка, головні ролі в якій виконали Андрій Миронов, Михайло Боярський, Олег Табаков, стала справжньою класикою радянського кіно і надовго запам’яталася глядачам.

Жан-Поль Бельмондо і Микола Караченцов Ведучи мову про кар’єрні успіхи нашого сьогоднішнього героя, варто також зазначити і той факт, що протягом своєї кар’єри Микола Караченцов часто працював як артист озвучування. Більше того, саме він найчастіше озвучував фільми з участю відомого французького актора Жан-Поль Бельмондо. Його голосом відомий француз говорить в більшості російськомовних версій своїх фільмів.

Крім цього Микола Караченцов також подарував свій голос персонажам картин «Пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна», «Дім на піску», а також мультфільмів «Пес у чоботях», «Кіт Котофеевич», «Бюро знахідок» та деяких інших.

За свої численні заслуги перед радянським мистецтвом, Микола Петрович неодноразово удостоювався різних престижних нагород найрізноманітнішого спрямування. Так, зокрема, в послужному списку актора є звання Заслуженого та Народного артиста РРФСР, а також орден «Пошани» та орден «За заслуги перед вітчизною» (четвертий ступінь). У 2002-му році наш сьогоднішній герой був удостоєний Державної премії Російської Федерації.

Аварія в житті Миколи Караченцова

В кінці лютого 2005-го року Микола Караченцов потрапив в аварію на Мічурінському проспекті Москви. Після у нього була діагностована серйозна травма черепа, в результаті якої актор впав у затяжну кому. Лише тільки двадцять шість днів потому відомий актор, знову зміг відкрити очі.

Однак констатувати перемогу ще було рано. Довгий час Микола Петрович ледве міг ходити. Він погано розмовляв і реагував на те, що відбувається дуже мляво. Лише тільки після лікування в одній з ізраїльських клінік Микола Караченцов зміг знову відчути себе краще.

Микола Караченцов з дружиною Людмилою Поргіною після аварії

Сьогодні актор відчуває себе цілком нормально. У певний момент у пресі пройшла інформація, що найближчим часом наш сьогоднішній герой може навіть знову знятися в кіно – в сучасній стрічці «Білі роси-2»

Особисте життя Миколи Караченцова

Все своє життя актор був одружений на одній жінці – актрисі Людмилі Поргіною. Знаменитості розписалися в 1975-му році і з тих пір не розлучалися. У 1978-му році у акторів народився син Андрій, який згодом став успішним адвокатом. Зараз у Миколи Караченцова є вже і два онуки – Петро і Яніна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: