Ім’я: Микола Федоров

Дата народження: 9 травня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: дер. Чедино, Чуваська АРСР

Діяльність: політик

Вага: 70 кг

Зріст: 175 см

Біографія Миколи Федорова

Микола Васильович Федоров – Перший заступник голови Ради Федерації РФ, в минулому – радник президента Володимира Путіна (2015 рік), міністр сільського господарства РФ (2012 — 2015), президент Республіки Чувашія (1993 – 2010, чотири терміну).

Перший заступник голови Ради Федерації Микола Федоров

Дитинство Миколи Федорова. Освіта

Микола Васильович Федоров з’явився на світ у радісний день великої Перемоги – 9 травня 1958 року, в невеликому селі Чедино, що розташоване на теренах Маріїнсько-Посадського району Республіки Чувашії. Його батько був ветераном Великої Вітчизняної війни. У 1960 році село було прибрано з географічної карти, оскільки стало полігоном для хімічного комбінату міста Чебоксари. Жителі були розселені по околицях. Так Микола Васильович виявився учнем Толиковской середньої школи Чебоксарського району.

Микола Федоров – доктор економічних та кандидат юридичних наук

Тяга до знань і відмінна успішність заслужено принесли майбутнього політику золоту медаль по закінченні школи в 1975 році. Після успішної здачі вступних іспитів він отримав студентський квиток Казанського державного університету. У 1980 році він закінчив університет з дипломом у галузі юриспруденції.

Наукова діяльність Миколи Федорова

Після навчання Микола Васильович був направлений за розподілом в Чебоксари, де з 1980 по 1982 викладав в Чуваському державному університеті імені І. Н. Ульянова – читав студентам лекції з дисциплін «науковий комунізм» і «права СРСР». За високу громадянську активність незабаром він був призначений головою правового комітету комсомолу Чуваського державного університету.

У період з 1982 по 1985 рік Федоров навчався в аспірантурі при інституті держави і права Академії наук СРСР. Після закінчення відновив викладацьку діяльність в університеті.

Політична кар’єра Микола Федорова

У 1989 році Микола Федорович був обраний депутатом, у кінці 80-их років очолював комітет з питань законодавства при Верховній Раді Союзу РСР.

Молодий політик Микола Федоров на зорі політичної кар'єри

1990 рік став знаменним для Федорова, адже саме тоді він був призначений на посаду міністра юстиції РРФСР. На цій посаді він пропрацював до 1993 року, входив до складу уряду Віктора Черномирдіна. За сприяння Федорова у 1991-1992 роках була здійснена процедура екстрадиції у ФРН колишнього лідера НДР і генерального секретаря Соціалістичної єдиної партії Німеччини Еріха Хонеккера.

У 1992 році за указом президента Бориса Єльцина Федорову був привласнений вищий чин Державного радника юстиції при уряді Російської Федерації.

Навесні 1993 року, після введення президентом особливого режиму управління РФ, Федоров подав у відставку на знак протесту проти антиконституційних дій Єльцина, також виступав у ЗМІ з критичною оцінкою дій федеральної влади під час жовтневих подій у Москві. З цього моменту за Миколою Федоровим закріпилася репутація незалежно мислячого політика, що вміє донести до опонента свою точку зору.

Паралельно з політичною діяльністю на початку 90-х років Федоров недовго керував московською колегією адвокатів і був оглядачем у «Загальній газеті». Також в цей період Микола Васильович обіймав посаду керівника урядової комісії, що займалась урегулюванням питань вирішення конфліктів і міжвідомчої комісії Ради безпеки по республікам Північного Кавказу.

Микола Федоров – перший президент Чувашії

Під час виборів, що проходили у грудні 1993 року, Федоров висувався на пост депутата Державної думи від партії демократів і на посаду президента Республіки Чувашія. Перший тур приніс йому місце в Держдумі, проте другий етап, який відбувся 26 грудня 1993 року зробив його керівником Чуваської республіки. Він здобув впевнену перемогу над своїм головним опонентом – ректором ЧДУ ім. І. Н. Ульянова, Левом Пантелеймоновичем Кураковым. Інавгурація Миколи Федорова відбулася 21 січня 1994 року, а на початку лютого він відмовився від крісла у Державній Думі.

Перший президент Чувашії Микола Федоров В період з 1994 по 1997 роки Н.В. Федоров був президентом Республіки Чувашія. За час його першого президентства була реорганізована систему республіканської влади, зокрема, були сформовані нові міністерства, державні комітети служби федерального підпорядкування і адміністрація президента. Також з 1995 по 2001 роки Микола Васильович входив до складу Ради Федерації, де відповідав за юридичні аспекти.

Згодом Микола Федоров двічі переобирався на посаду президента Чувашії: в 1997 і 2001 роках, а у 2005 році він був призначений безпосередньо президентом Володимиром Путіним. За ці три строку з ініціативи Федорова була здійснена повна газифікація сіл, активно будувалося нове житло в містах, зріс рівень урбанізації. Також була проведена реконструкція столиці республіки – Чебоксар.

Танець президента Чувашії Миколи Федорова 8 вересня 2010 року М.В. Федоров увійшов до складу Ради Федерації РФ, як представник Республіки Чувашія. Через 14 днів, згідно з указом Ст. Ст. Путіна, його ім’я було включено до складу Комісії при президентові з питань модернізації і технологічного розвитку економіки країни.

На фото: Микола Федоров та Володимир Путін

У січні наступного року Микола Васильович був призначений представником РФ на парламентській Асамблеї Ради Європи, що проходила в Страсбурзі.

Микола Федоров був представлений до численних нагород

На початку 2011 року, під час президентства Дмитра Медведєва, Федоров зайняв місце голови Ради директорів Фонду Інституту соціально-економічних і політичних досліджень. У листопаді того ж року він також став повноправним головою Комітету Ради Федерації, що займається питаннями конституційного законодавства, а також правовими і судовими проблемами, розвитком громадянського суспільства.

2014 рік: Микола Федоров несе Олімпійський вогонь

21 травня 2012 року Федоров Микола був призначений на посаду міністра сільського господарства РФ. Через три роки він був змушений піти у відставку в зв’язку з низкою претензій, висловлених керівництвом країни, які вказували на плачевний стан справ у сільськогосподарській галузі.

Міністр сільського господарства Микола Федоров в гостях у Володимира Познера Після відходу з поста міністра Федоров продовжував займатися політикою вже на посаді радника президента Володимира Путіна, однак таку важливу посаду він обіймав всього 5 місяців, оскільки його кандидатура знову була винесена, а згодом і затверджена у складі Ради Федерації від Республіки Чувашія.

Особисте життя Миколи Федорова

Микола Васильович Федоров одружений. Його дружина – Федорова Світлана Юріївна –уродженка Костромської області. Пара виховала двох дітей. Син Василь, який з’явився на світ у 1984 році, пішов по стопах батька, займається юриспруденцією. Дочка, Карина Миколаївна, народилася в 1990 році, працює спортивним тренером.

Політик Микола Федоров – людина сімейний

Микола Федоров сьогодні

30 вересня 2015 року Микола Федоров був обраний першим заступником голови Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації.

З 2016 року Микола Федоров займає важливу посаду у Раді Федерації РФ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: