Ім’я: Микита Звєрєв

Дата народження: 23 липня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 80 кг

Зріст: 180 см

Біографія Микити Звєрєва

Дитинство і родина Микити Звєрєва

Рідне місто Микити – Москва. Він народився в сім’ї, де крім нього було ще троє дітей. Його батько завідував цирковими гастролями. Мама була домогосподаркою, виховувала чотирьох дітей, хоча мала театральну освіту.

Микита в дитинстві був дуже маленького зросту. Коли він трохи подорослішав, став сильно переживати з цього приводу, зайнявся спортом. З часом він змужнів і зміцнів. У школі Звєрєв був дуже неусидчив, з-за чого нерідко опинявся за дверима. Навчання давалося йому легко, особливо гуманітарні предмети.

Так як вдома було четверо дітей, вони нерідко ставили вистави. Мама, помітивши його інтерес до театру, відвела сина в драматичний гурток. Там хлопчик з успіхом грав роль хулігана. У школі він теж виявляв себе як творча особистість і в одному з шкільних вистав зіграв Федота-стрільця.

Будучи школярем, Звєрєв пробував себе в цирку, так як в силу професії батька нерідко там бував. Був він і клоуном, і повітряним гімнастом, і нижнім гімнастом, але ці заняття не приносили йому задоволення. Крім того, він отримав кілька серйозних травм.

Микита Звєрєв до успіху в кіно багато працював у театрі

Після закінчення школи хлопчик довго не міг визначитися з професією, тому відправився в цирк і деякий час працював там. Пізніше працював на будівництві. Була у нього спроба зайнятися бізнесом. Але все це було не те. Наступним кроком стало надходження в Щукінське училище. Навчання там тривала лише один місяць. Те, як було поставлено навчання, молодій людині здалося несерйозним. Тому свій вибір Микита, зрештою, зупинив на Гітісі. Навчаючись у Петра Фоменко, студент відчув, що саме такий рівень і таку акторську школу він шукав. Петра Наумовича Микита вважає грандіозним вчителем, завдяки яким він зміг стати справжнім артистом.

Перші ролі Микити Звєрєва, початок фільмографії

Під час дипломного спектаклю в Гітісі на Микиту звернув увагу Олег Табаков. Він запросив випускника в свій театр. Це був 2001-ий рік. У його театрі Звєрєв грав протягом п’яти років. Він був задіяний у постановках «Від четверга до четверга», «На дні», «Довгий різдвяний обід», «Аркадія», «Ідеальний чоловік» і «Синхрон». За такий короткий термін молодий актор став одним з провідних акторів «Табакерки». Дивовижним для багатьох став його відхід від Табакова.

На дні-епізод 6 Васька Попіл – Микита Звєрєв За словами актора, причина була в тому, що граючи в театрі, він був не вільний. Відпрошуватися на зйомки, підводячи багатьох акторів, просити, він не хотів, вважав це незручним. З-за цієї несвободи Микиті доводилося відмовлятися часом від дуже цікавих ролей в кіно. Піти з театру було важким кроком, але актор це зробив зі словами безмежної вдячності Олегу Павловичу.

Кращі фільми з Микитою Звєрєвим

З-за того, що Звєрєв покинув театр, він став часто грати в кіно, глядачі відкрили для себе нового талановитого кіноактора. Не дивлячись на те, що до 2005-го року у актора було дуже мало кіноролей, його відразу запросили зіграти велику роль Василя Кольцова в телесеріалі «Талісман любові». Його герой був добрим, але деколи дуже запальним людиною.

У серіалі «Російський переклад», в якому також зіграли Олександр Пашутін, Сергій Селін, Сергій Векслер та інші, акторові була запропонована роль Андрія Обнорского. Микита вважає, що така роль – велика знахідка для будь-якого актора, так як життя героя насичена подіями. Притому що була можливість скористатися послугами каскадера, він зіграв свою роль повністю сам.

Микита Звєрєв – кращий актор Росії…. Після двох таких цікавих ролей, глядачі вже знали Микиту Звєрєва, так само він привернув увагу багатьох режисерів. Далі послідували зйомки в картинах «Аеропорт-2», «Повернення Турецького», «Любов на вістрі ножа» і в «Рідних і близьких».

Микита Звєрєв сьогодні

У 2008-му році актор отримав роль журналіста Сергія Потапова в телесеріалі «Мережива». Не менш привабливий герой був зіграний в серіалі з назвою «Сині ночі». Актор каже, що схожий на багатьох героїв, яких зіграв.

У 2009-му Звєрєв взяв участь в серіалі «Територія краси». У 2011-му році глядачі побачили дві картини за участю актора, а в 2012-му вже три. Йому запропонували роль в завоював популярність глядачів серіалі «Єфросинія». Там він зіграв боксера Марата Лапіна.

У 2013-му році Микита також знявся в трьох телесеріалах, це «Андрійко», «Другий шанс» і «Пізніше каяття».

Особисте життя Микити Звєрєва

Юлія Жигаліна була першою дружиною Микити. Одружився він у той період, коли пішов з театру і почав активно зніматися. У подружжя народилася дівчинка, однак шлюб виявився для актора невдалим.

Актор Микита Звєрєв з дружиною Юлією Мавриній та донькою

Через деякий час він одружився Юлії Мавриній, з якою познайомився на зйомках «Території кохання». Микита красиво залицявся Юлією. Вони їздили разом подорожувати, він співав їй серенади і дарував квіти. Весілля відбулося на Балі. У Юлі є дочка Аліса від першого шлюбу. Друга дружина актора молодше його на одинадцять років.

У 2011-му році в пресі час від часу з’являтися інформація про те, що відносини між подружжям стрімко псуються і справа йде до розлучення. Микита ніколи не приймає участі в телешоу. Йому не раз ставили питання про те, чому б йому не стати учасником шоу «Король рингу». Однак акторові це зовсім не цікаво, хоча від запрошення в «Останній герой», він би не відмовився.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: