Ім’я: Микита Єфремов

Дата народження: 30 травня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 71 кг

Зріст: 180 см

Біографія Микити Єфремова

Дитинство і родина Микити Єфремова

Микита народився в Москві. Його мати – Воробйова Ася, батько – Михайло Єфремов. Мама працювала в театрі «Современник» літературним редактором, в його обов’язки входив підбір п’єс для постановок. Мати познайомилася з батьком, коли була одружена з Антоном Табаковим. З-за бійок відносин, вона пішла з сім’ї. Незабаром на світ з’явився Микита, однак батьки так і не оформили своїх відносин, більше того, їх роман припинився. Прізвище свого відомого і знаменитого діда, Олега Єфремова, хлопчик почав носити з дванадцяти років.

З дитинства Микита захоплювався футболом, хокеєм і волейболом, ходив в музичну школу, де займався по класу скрипки, брав уроки вокалу. Він закінчив математичну школу. Про те, щоб стати актором, хлопчик не мріяв, хоча, в шкільні роки грав і успішно в сценках і постановках. Тільки в старших класах, коли молодий чоловік почав замислюватися про те, ким йому стати, і яку професію обрати, з’явилася думка про гру в театрі і кіно, про професії актора. Коли він оголосив про свій намір батькові, той його не відмовляв, тільки попередив, що професія зовсім не проста. Михайло Єфремов дав синові добро, сказавши, що якщо він дуже хоче, треба пробувати.

Актор Микита Єфремов зараз знаходиться на піку популярності

Микита вступив у МХАТ. Будучи студентом, він знявся в серіалі «Моя прекрасна няня», де зіграв невелику роль у бойовику «Ненаситні» студент Єфремов зіграв головну роль, і роль у кінофільмі «найкрасивіша».

Його не могли не запрошувати в кіно, так як для цього у початківця актора були всі дані – високий зріст, краса, проникливі очі, приємний тембр голосу, чарівність.

Дипломними виставами Єфремова були «Горі від розуму» і «Мовчання – золото». Актор настільки геніально зіграв роль Чацького в постановці «Горі від розуму», що отримав в 2009-му році премію «Золотий лист». Його відзначили в номінації «Краща чоловіча роль».

Кар’єра Микити Єфремова: фільмографія і робота в театрі

Виходить, що закінчивши МХАТ, Микита вже був актором, що зарекомендували себе. Він отримав запрошення відразу від декількох театрів, але вирішив працювати в «Современнике» – театрі, заснованому його знаменитим дідом. За його словами, Єфремов поступив в театр, не користуючись допомогою батька. Його взяли, як талановитого актора і випускника МХАТУ, нехай і з невеликим акторським досвідом.

За словами Микити, батько – зайнята людина, крім того, у нього ще шестеро дітей. Михайло Єфремов вважає, і вселив це синові, що чоловік все в житті повинен домагатися сам. Однак, при вступі, у Микити на якийсь час з’явилося відчуття, що театр його взяли за його відоме прізвище. З іншого боку, як стверджує молодий актор, його поки рідко впізнають і це дуже добре.

Христина Асмус і Микита Єфремов разом? Микита з моменту надходження в «Современник» так у ньому і працює. Його ролі – Сергій Васильович Нікітін в постановці «Серьожа», пан Кольб у виставі «Гарненька» і Готфрід Ленц у «Три товариша».

Микита намагається не «паритися», як він сам висловився, з приводу іменитої прізвища, яку носить. Природно, що гордість за прізвище та відповідальність перед дідом і батьком є, але він не вважає, що лише за прізвищем можна стояти в одному ряду з такими геніальними акторами.

Микита Єфремов в даний час

В квітні 2011-го на екрани вийшов військовий фільм Веллера «Легенда про бомбера», завдяки якому Микита Єфремов став популярним. Микита зіграв у ньому Андрія Гривцова – радянського льотчика, який зазнав аварії над зайнятій фашистами територією. Фільм не залишив глядачів байдужими. Думки були різні, аж до протилежних, але важливо те, що про Єфремова заговорили.

У тому ж році вийшов мультфільм «Іван Царевич і Сірий вовк», де Іван Царевич говорив голосом Микити.

Хто там… – Микита Єфремов В серіалі «Вісімдесяті» актор з’явився в ролі красеня Галдіна, а в комедії «Попелюшка» зіграв головну роль, де разом з ним грала Христина Асмус.

У тому ж році на екрани вийшов новий телепроект, знятий за повістю Купріна «поєдинок». Єфремов працював на одному знімальному майданчику з Романом Мадяновим і Михайлом Пореченковим.

Ще одна помітна робота актора – роль у фільмі «Любов з акцентом». Цю барвисту стрічку зняв в Грузії Резо Гигиенишвили. Партнеркою Микити стала маловідома актриса Одрі Далакішвілі.

Особисте життя Микити Єфремова

Актор у вільний час любить разом з друзями грати рок. Вони збираються і кілька годин безперервно грають, притому, що спеціально пісні ніхто не пише.

Актор Микита Єфремов продовжує влаштовувати своє особисте життя

Один час Єфремов зустрічався з актрисою, відома по серіалу «Барвіха», «Маргоша» і «Кадетство», Ганною Михайлівській. В одному з останніх інтерв’ю він заявив, що його серце зайняте якоїсь Яною, яка грає в театральних постановках. Михайлівська про Микиту відгукувалася, як про дуже гарного хлопця, який, на жаль, не створений для серйозних стосунків. Швидше за все, вона права, так як зовсім нещодавно він зустрічався з Христиною Асмус, Ніною Гусєвої, Оленою Дудіної, і всі романи були короткими.

Якась Яна, з якою зустрічається сьогодні Єфремов, це Яна Гладких, починаюча двадцятидворічна актриса. По тому, з якою швидкістю Микита завойовує серця жінок, можна стверджувати, що свого батька він перевершить

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: