Ім’я: Микита Панфілов

Дата народження: 30 квітня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 87 кг

Зріст: 190 см

Біографія Микити Панфілова

Микита В’ячеславович Панфілов – цей актор, який зіграв персонажа на ім’я Стас в серіалі «Мажор» та Ігоря Андрійовича в телесеріалі «Солодке життя», також відомий постановок МХТ імені Чехова («Чайка», «З коханими не розлучайтеся» та інші).

Дитинство і родина Микити Панфілова

Микита Панфілов з’явився на світ 30 квітня 1979 року в місті Москва. Його батько був художнім керівником Театру охочих комедіантів. Дуже яскравою і популярною особистістю була також і мама майбутнього актора, яка обіймала посаду режисера в театрі «Монотон». Подібне спорідненість вже з ранніх років зумовило захопленість Микити Панфілова сценічним мистецтвом.

Актор Микита Панфілов працює не тільки в кіно, але і в театрі

За порадою батьків Микита став виступати на сцені вже в п’ятирічному віці. Спочатку він зіграв Івана-Царевича в одній з дитячих постановок, а пізніше дивував публіку, перевтілившись у маленького Діда Мороза. Проте в ранньому дитинстві Микита Панфілов часто мріяв і про інших цікавих професій. З раннього віку він дуже любив спорт, а тому в якийсь момент став планомірно вибудовувати кар’єру професійного спортсмена.

Дитяче фото Микити Панфілова

Спочатку його головним захопленням стала греко-римська боротьба, але згодом Микита став займатися також і іншими видами спорту. Вельми примітно, що подібний вибір сина батьків Панфілова анітрохи не бентежив. Батько завжди всіляко підтримував хлопця, і той довгий час з лишком виправдовував надані йому вісти. Микита перемагав на багатьох змаганнях, проте в якийсь момент постійні синці, травми і перманентна втому набридли хлопцеві, і він залишив спорт.

Микита панфілов – проба На зміну мрії про кар’єру спортсмена прийшла мрія про кар’єру лікаря. Наш сьогоднішній герой дуже хотів стати хірургом, а тому завжди докладав особливих зусиль у вивченні анатомії. Однак з медициною все також не вийшло. Як згадує сам Микита Панфілов, після цього його мама наполягла на професії актора.

Зоряний шлях та фільмографія актора Микити Панфілова

Закінчивши школу, Микита Панфілов поступив в інститут сучасного мистецтва, де став вчитися на актора. Однак закінчити ВУЗ у нього того разу так і не вийшло – причиною тому стала повістка в армію. Після служби молодий актор знову почав шукати відповідне місце навчання. Щоб потрапити до ВУЗУ напевно, він подав документи відразу в кілька навчальних закладів, але в результаті вибрав Школу-студію МХАТ, де його наставником став Ігор Золотовицький.

Саме під його керівництвом Микита знову почав виступати на сцені. Перші свої ролі він виконав ще в студентському театрі. Проте вже зовсім скоро Панфілов також дебютував на сцені МХТ імені Чехова. Там він зіграв у виставі Євгена Гришковця – «Облога», в рамках якого виконав роль Ікара. Дана робота була позитивно прийнята критиками, а тому ще до закінчення Вузу Микита Панфілов «застовпив» за собою місце в МХТ імені Чехова.

Актор Микита Панфілов Закінчивши МХАТ, Микита Панфілов став планомірно вибудовувати кар’єру професійного актора. Він часто грав у різних постановках: серед його ролей були образи лицаря Ганса у виставі «Ундіна», Степана в постановці «Одруження», Нікуліна в театральному шедеврі «З коханими не розлучайтеся», а також багато інші ролі.

У 2005-му році Микита Панфілов дебютував на телебаченні, зігравши головну роль в проекті «Ад’ютанти любові». Після цього були також невеликі ролі у фільмах «Мотузка з піску», «Погоня за янголом», а також і другорядні епізодичні ролі в серіалах «Атлантида», «Шляховики», «Мати-й-мачуха».

Серед останніх робіт актора виділяється російський блокбастер «Духless», в якому Микита Панфілов зіграв Мішу Вуду. У цьому фільмі також знімалися Данило Козловський, Артур Смольянінов, Сергій Белоголовцев, Марія Кожевнікова. Даний проект став своєрідною перезавантаженням в кар’єрі актора. Принаймні, до такого висновку можна прийти, дивлячись список наступних робіт нашого сьогоднішнього героя. У 2013-му році актор виконав одну з головних ролей у бойовику «Точка обстрілу», а згодом також зіграв в українському фільмі «Суддя», який нині знаходиться у виробництві. Остання з названих стрічок повинна вийти на екрани в 2014-му році. У даному фільмі Микита знову грає головного персонажа.

Вельми примітно, що згодом саме другорядних персонажів Микита грав найчастіше. Так, зокрема, Микита Панфілов зіграв каскадера Витэка в серіалі «Одного разу буде кохання», розважливого хлопця Юрія в телепроекті «Кров не вода», а також поета Льва Графова в картині «Я повернуся».

Серед найбільш великих ролей актора виділяються фільми «Братани» і «Братани-2», а також мелодрама «Все на краще», в рамках якої наш сьогоднішній герой виконав одну з головних ролей.

Микита Панфілов блискуче справляється з будь-яким завданням

Але справжню популярність Микиті Панфілову приніс який вийшов на телеекрани в травні 2014 року серіал «Солодке життя», де актор зіграв одну з шести головних ролей. Його персонаж на ім’я Ігор Андрійович – власник нічного клубу, закоханий у героїню Марти Носової.

Особисте життя Микити Панфілова

У житті актора було два шлюби. Першою дружиною Микити Панфілова стала його колега – актриса Віра Бабенко. Однак їх союз виявився неміцним.

Микита Панфілов влаштував особисте життя: У нього є дружина Лада

У 2010 році Микита Панфілов одружився з коханою дівчиною Ладою, що незабаром подарувала йому сина. Первісток актора отримав старорусское ім’я Добриня, яке досить вдало поєднувалося з по батькові хлопчика. До речі, під час пологів був присутній і сам Микита Панфілов, згодом назвав дане випробування складним у своєму житті.

Микита Панфілов з дружиною і сином

Микита Панфілов в даний час

Прем’єра третього сезону серіалу «Солодке життя» була призначена на кінець весни 2016 року. В одному з інтерв’ю Микита Панфілов розповів, що прийдешнє продовження приємно здивує глядачів, адже у сюжетну лінію будуть введені нові персонажі, а характери вже знайомих героїв стануть більш багатогранними і непередбачуваними.

«Солодке життя» з Микитою Панфіловим: тизер 3 сезону

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: