Ім’я: Микита Малінін

Дата народження: 4 вересня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Москва

Діяльність: співак

Вага: 70 кг

Зріст: 180 см

Біографія Микити Малініна

Лже-Малінін

Микита народився в російській столиці в родині відомого артиста Олександра Малініна. Все своє життя він прагнув стати таким же успішним, як і його батько. До речі, Малінін – не справжнє прізвище артиста, її молодий чоловік взяв спеціально для участі в «Фабриці Зірок». Справжнє прізвище артиста – Выгузов. Микита любить дорогі комп’ютери і гітари. Про те, що в Олександра Малініна дорослий син, довго було невідомо. І це незважаючи на те, з батьком і його новою дружиною Еммою він жив близько восьми років. А сина мачухи від першого шлюбу Антона він вважає рідним братом. Втім, жив артист і з матір’ю, у якої зараз теж нова сім’я. Але жінка ніколи не перешкоджала спілкуванню з батьком. Бувало так, що Микита жив п’ять днів на тиждень з татом, а два інших з мамою.

Микита Малінін завжди намагався бути самостійним. Кілька років він прожив в окремій квартирі, сам заробляв і, природно, сам витрачав.

З дитинства Микита Малінін був музичним, багато співав і, за словами батька, мав досить гарний голос. Батьки хотіли спрямувати сили і енергію сина в інше русло, але хлопчик наполегливо хотів займатися тільки музикою. Артист ходив в музичну школу, закінчив її по класу гітари. А після його вже чекали в училище естрадно-джазового мистецтва при Гнесинці. Там він навчався по класу вокалу.

З чого все починалося

Музична кар’єра Микити почалася зовсім не з «Фабрики Зірок». Ще до конкурсу хлопчик любив виступати з татом і їздити з ним на концерти. Тоді Малінін-старший говорив, що ось вже зміна підростає. Трохи пізніше Микита потрапив у колектив групи «Про-Хо-Хо», вона вже встигла до того часу стати більш-менш популярною. З’явився тоді у Малініна і сценічний досвід, артист зіграв у фільмі «Три сестрички». Але от справжнім артистом молодому людини допомогла стати «Фабрика Зірок – 3».

«Фабрика Зірок – 3»

На «Фабрику Зірок» Микита прийшов з повною впевненістю у своєму успіху. Тоді молодий артист заявив, що перемога була чесною. «Я був впевнений в собі на 100 відсотків з самого початку, при цьому ні хвилини не сумнівався.

Син знаменитості

І які б сильні поруч не були суперники, справа не в цьому, а в моєму відношенні. У всі справи я вкладаю тільки позитивну енергію, ніколи і нікому не заздрю, і намагаюся правильно і, головне, чесно ставитися до колег і глядачів. Вважаю, тому і переміг. Насправді, мало бути професіоналом, вміти співати і красиво посміхатися в камеру, необхідно все робити чесно. Якщо ти брешеш, то люди відчувають це і не голосують за тебе. Тоді навіщо далі будувати кар’єру, якщо навіть на «Фабриці» за тебе не проголосували?».

Коли батьки дізналися, що Микита йде на «Фабрику», то почали хвилюватися. Ніхто не був проти. Так як Малінін – дитина з відомої родини – він відразу ж став мішенню для пліток. Навколо почалися розмови, що сина знаменитості взяли «по блату». Зараз же Микита сам говорить, що «не чув ніколи в свою адресу стьобу про зірковому дитину». На проекті Першого каналу усіх судили за вміння, а не за походження.

До речі, професіоналізму Малінін-молодший навчився у папи і його музикантів. Причому, каже він, це була швидка школа, оскільки з його батьком працюють справжні віртуози. І кожен навчав чогось особливого. Наприклад, басист навчив в аранжуваннях качати бас, а барабанщик розповідав гарні анекдоти. І вже через півроку таких уроків, Микита зрозумів, що готовий працювати самостійно.

«Тоді я хотів всіх здивувати й вірив, що зможу. І коли я дивився по телевізору на першу «Фабрику», то весь час себе уявляв на місці тих учасників, страшенно хотів спробувати свої сили, – розповідає Микита Малінін, – Як тільки я дізнався, що почалося чергове прослуховування, то відразу побіг туди.

Талановитий хлопець

І про невдачі я навіть не думав, з нахабними очима прийшов на кастинг і пройшов його. Виявилося, що зсередини все по-іншому. Коли я був у якості глядача, то думав – мого креативу вистачить на п’ять місяців співу. Але всередині я зрозумів, що вже через пару днів мені не про що більше говорити. Я розповів все анекдоти, прогнав хохми, а до кінця залишалося ще 99 днів. Мені не можна було повторюватись, потрібна була оригінальність. Але мені поперло…».

До речі, на «Фабриці» кожен намагався блиснути. Микита каже, що йому допомогла креативність. Приміром, Малініну хотілося розповісти цікавий, але матірний анекдот, та так, щоб його потім не вирізали з ефіру. І тут допомогла креативність. Адже якщо постійно в ефірі показувати те, як учасники чистять зуби і співають, то проект помер би вже через пару днів. Тому доводилося придумувати власні фішки. Звичайно, що пропонували керівники, але без почуття гумору учасник не зміг би розповісти жодної цікавої веселої історії. Правда гумор був американський, що називається, нижче пояса.

Микита Малінін на відео до Речі, тоді, у проекті, було важко зрозуміти, що відбувається за сценарієм, а що спонтанно. «Мені, – каже Малінін, – насправді подобалася Марія Вебер. І ми з нею досі іноді розмовляємо по телефону. Взагалі нам довелося, звичайно, нелегко. У всіх кипів мозок, ми сідали і починали обговорювати те, як не забути про видовищності і продовжувати рости, як артист».

До речі, отцю Олександру Малініну довелося пройти досить довгий шлях до слави, а ось синові Микиті на це знадобилося всього три місяці.

Життя після «Фабрики»

Навесні 2004 року Федір Бондарчук з оператором Максимом Осадчим зняли Микиті перший кліп на композицію «Кошеня». Протягом півроку вона перемагала у всіх хіт-парадах. І завдяки цій пісні Микита став лауреатом Міжнародної премії від радіо » Хіт-ФМ «Стопудовий хіт» в 2004 році. А через рік артист представляв Росію на всесвітньому конкурсі під назвою «World Best».

Восени 2005 році Микита Малінін випустив перший сольник «Спалах ночі» з 18-ти пісень і міксів. Платівку допомагав створювати учасник «Фабрики Зірок 4» Домінік Джокер. Йому належить половина текстів пісень. З того ж року Малінін займається продюсуванням треків для артистів Бориса Моїсеєва, Вікторії Дайнеко, Ірсон Кудиковой, а так само груп «Тутсі», «Сливки», «КДБ».

Спалах У 2007 році артист познайомився з DJ Nejtrino і зустріч кардинально змінила долю Микити. Музикант став експериментувати і спробував себе у танцях. У 2009 році Малінін разом з DJ створив проект «DJ Nejtrino&Nikita Malinin», треки якої почали завойовувати лідируючі місця в хіт-парадах.

Особисте життя

Микита любить носити гачечки, ланцюжки, фенечки і красиві речі. Він віддає перевагу японській і російську кухні. Любить і вміє готувати. Поважає екстремальні види спорту, займається сноубордом.

Як каже батько, він не в захваті, як син розпорядився популярністю після «Фабрики». Микита одружився і осів будинку писати пісні. У Микити є татуювання у вигляді скрипкового ключа. Це знак любові до музики.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: