Ім’я: Співак Alekseev

Дата народження: 18 травня 1993 р. (23 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Київ, Україна

Діяльність: співак

Вага: 66 кг

Зріст: 173 см

Біографія співака Alekseev

Alekseev – сценічний псевдонім молодого і дуже популярного співака з України Микити Алєксєєва, екс-учасника вокального телешоу «Голос країни».

Висхідна зірка української поп-сцени – співак Alekseev

У 2016 році він став переможцем української музичної премії YUNA в номінації «Відкриття року» і російських премій «Муз-ТВ» і RU.TV у категорії «Прорив року» та «Найкраща пісня». Цю нагороду йому принесла пісня «П’яне сонце», що стала першою україномовною композицією, що увійшла в Топ-100 світового чарту Shazam.

Дитинство і родина Микити Алєксєєва

Приголомшливо успішний вокаліст, чия музична композиція в 2015 році півтора місяця протрималась на 1 місці в російському чарті iTunes, з’явився на світ 18 травня 1993 року в Києві. Вихованням займалася мама Микити, медик за освітою, і її сестра, яку він з теплотою часто називав другою матір’ю. Батько ж був проти його народження і залишив матір, коли вона відмовилася переривати вагітність. Батька Микита ніколи не бачив, але знає, що той, успішний, забезпечений лікар, що проживає за кордоном, одружений та виховує двох синів-близнюків. Незважаючи на обставини, що передували його народженню, і на повну відсутність матеріальної допомоги з боку батька, юнак ніколи не тримала на нього зла і мріяв познайомитися з ним і братами.

Дитинство Микити Алєксєєва пройшло без батька

Свій стрімкий злет на музичний Олімп співак вважає не тільки своєю заслугою або волею випадку, але і якоюсь магією свого прізвища. Виявляється, вона дісталася йому від фронтового друга дідуся Микити, врятував того життя, заслонивши собою від кулі. В пам’ять про нього дід змінив своє прізвище – Чумак – на прізвище загиблого бійця.

У ранньому дитинстві Микиті довелося чимало помандрувати. В 6 місяців мама відвезла його на два роки в Читу, потім знову повернулася з сином в українську столицю. З трьох років, тепер за ініціативою заповзятливої тітки, його періодично відправляли в гості до іспанської сім’ї для вивчення іноземної мови. Одного разу він провів у «прийомних батьків», у яких не було своїх дітей, близько 8 місяців. У підсумку він заговорив по-іспанськи не гірше, ніж рідною мовою, а сімейна пара захотіла його усиновити. Але мама Микити, звичайно, була проти такого повороту подій, хоча він сам (до її жаху) не хотів повертатися додому – іспанське сімейство відносилась до нього, як до рідної дитини.

Микита Алексєєв відповів на запитання шанувальників У шкільні роки він протягом п’яти років займався тенісом, який сприяв його гармонійному фізичному розвитку, поліпшив координацію, ритміку, виховав волю до перемоги. Ці якості стали в нагоді йому і в музиці, що прийшла в його життя в десятирічному віці, коли Микита почав відвідувати уроки вокалу у відомого в професійних колах педагога Костянтина Пона. Вчитель допоміг становленню його виконавської майстерності, прищепив тонкий музичний смак, любов до класики світового року та якісної поп-музики.

Будучи підлітком, Микита, мріючи перед сном, часто уявляв себе на сцені в світлі софітів перед рукоплещущей публікою. І він робила все можливе для досягнення своєї мрії: пробував потрапити на дитяче «Євробачення», організував у школі рок-групу «Мова» (в перекладі з української мови «Мова»).

Одного разу, співак згадував, коли йому було 12 років, він готувався до виступу з піснею «We are the champions» британської групи Queen, і мама подарувала йому незрівнянні білі штани спеціально для концерту. А він на підйомі почуттів проїхався в них на колінах по покритому мастикою паркетній підлозі сцени і безнадійно зіпсував.

Микита Alekseev з дитинства мріяв про сцену

Закінчивши школу, він вибрав спеціальність, здатну, як йому тоді здавалося, дозволити йому мати стабільний заробіток і утримувати сім’ю – він почав вчитися маркетолога. З першого курсу, паралельно з навчанням він підробляв в call-центрах і в караоке-барі. Незважаючи на завантаженість, він не зміг відмовитися і від музики – приблизно через півроку він разом з друзями сколотив черговий рок-колектив. Крім цього, він відвідував Київський інститут культури як вільний слухач.

Музична кар’єра Микити Алєксєєва. Alekseev

Перша спроба артиста пробитися на конкурс «Голос країни» (аналог російського проекту «Голос») в 2012 році обернулася невдачею. Але на другу, зроблену в 2014 році, він прийшов з твердим наміром потрапити до продюсерів, підготувавши для прослуховування відразу 35 пісень. Це обставина вразило дівчину-редактора на початковому етапі кастингу, і вона відправила його на наступний тур.

«Голос України»: Микита Алексєєв – let’s Get It Started На так званих «сліпих прослуховуваннях» з усіх журі до конкурсанту повернулася тільки Ані Лорак, зумовивши своїм вибором його подальшу долю. Він впевнено подолав перший етап шоу, але до фіналу не дійшов. Щоб підтримати і втішити підопічного, наставниця посприяла йому у створенні першого відеокліпу на пісню «П’яне сонце». Ця пісня і супроводжував її кліп стали сенсаційною подією у вітчизняному шоу-бізнесі, поклавши початок успішному творчому шляху вокаліста.

Наставником Микити Алєксєєва була Ані Лорак

Режисером відео виступив відомий кліпмейкер Алан Бадоєв. Зйомки проходили на Київському морі під час раптово розігрався сильний шторм. Для співака тоді існувала реальна небезпека опинитися у воді і потонути, але, на щастя, все обійшлося.

Alekseev – П’яне сонце (2015) У квітні 2015 року він привітав співачку Ірину Білик з днем народження, записала кавер на її пісню «А я пливу».

Особисте життя Alekseev’а

Музикант Alekseev, що володіє талантом, потужною харизмою, чарівністю та незрозумілою гіпнотичною привабливістю вже обзавівся значною армією прихильниць і фанатів. У дитинстві він був дуже влюбчивым і, щоб довести дівчаток-однокласниць щирість почуттів, присвячував їм свої пісні.

Микита Алексєєв на зйомках програми «Хто зверху»

У 2015 році він пережив розставання з коханою дівчиною, з якою зустрічався понад трьох років. Вона поклала кінець їх романтичним відносинам під час спільного відпочинку в Іспанії, не побажавши його ділити з численними прихильницями. Ця обставина сприяла особливим напруженням його виконання «П’яного сонця», де розповідається як раз про розставання, що допомогло остаточно підкорити серця слухачів, які відчули щирість його емоцій і глибину душевного пориву.

Ім'я тієї дівчини Микити Алєксєєва як і раніше залишається загадкою

Alekseev зараз

У 2016 році він випустив дебютні міні-альбоми «П’яне сонце» і «Тримай». Високу оцінку творчому потенціалу музиканта дав сам Філіп Кіркоров. У жовтні того ж року він представив публіці нову пісню «Океанами сталі».

Пісні Alekseev

Кліп на пісню «Снів осколки» з українською моделлю Стасею Смеречевской, як і попередній ролик, що викликав ажіотаж. Більшість слухачів знайшло його глибокодумним, якісним і зворушливим.

Alekseev – Снів осколки (2016) Киянин разом з колективом однодумців продовжує відточувати свою майстерність, справедливо підкреслюючи, що талант – лише мала дещиця успіху, решта залежить від наполегливості і праці. Артист активно гастролює, весь час знаходиться в пошуку, працює над собою, заповнюючи прогалини у вивченні теорії музики, особливу увагу приділяє сольфеджіо, тому що хоче не тільки виконувати пісні, але і писати музику.

Співак невпинно розвивається в творчому плані

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: