Ім’я: Михайло Євдокимов

Дата народження: 6 грудня 1957 р.

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Сталінської (нині Новокузнецьк)

Дата смерті: 7 серпня 2005 р. (47 років)

Діяльність: артист, політик

Біографія Михайла Євдокимова

Михайло Євдокимов – це талановита людина і яскрава особистість. За своє життя цей неординарний уродженець Кемеровській області зумів досягти вражаючих успіхів у різних галузях. Він був артистом, музикантом, кіноактором, а також успішним політиком. І в кожній з своїх професій він завжди намагався викладатися на всі сто відсотків. Саме тому розповідь про його життя і творчість представляється настільки цікавим. Саме тому сьогодні ми вирішили поговорити саме про нього.

Ранні роки Михайла Євдокимова, дитинство і родина

Михайло Євдокимов з’явився на світ у звичайній радянській родині. Його батько – Сергій Васильович – був робочим. Не менш складну професію обрала для себе і його мати – Ганна Петрівна – все своє життя пропрацювала в шахтах. Крім самого Міші в його сім’ї було ще шестеро братів і сестер.

Михайло Євдокимов в молодості — Леха-брехун В 1959-му році все сімейство перебралося жити на Алтай. Саме з цим регіоном і пов’язана вся подальша доля відомого політика і актора. Тут він ходив у школу, потім навчався в культпросвітучилища, а потім на Алтайському моторному заводі. Закінчивши року чотиритижневі курси шліфувальників, він влаштувався працювати за фахом, однак дуже скоро зрозумів, що це «не його» і перевівся … в заводську їдальню, де протягом декількох років працював адміністратором. У 1979-му році Михайло Євдокимов вступив в Новосибірський інститут торгівлі, де вперше почав виступати в КВН.

Саме в цей момент наш сьогоднішній герой дуже чітко усвідомив, ким хоче бути в житті. Ведений мрією про кар’єру комедійного артиста, Михайло залишив інститут і переїхав до Москви, де незабаром зробив спробу вступити в естрадно-циркове училище. Однак провалив вступні іспити. Залишивши надії, молодий артист повернувся до Новосибірська, де через пару років все-таки зумів закінчити інститут, в якому навчався раніше.

Гуморист Михайло Євдокимов здавався простим сільським мужиком

У 1983-му році Михайло Євдокимов зробив другу спробу підкорити Москву і знову відправився в російську столицю. Цього разу він успішно пройшов прослуховування в Московської обласної філармонії і почав працювати в якості артиста розмовного жанру.

Навесні 1984-го року Євдокимов дебютував на телебаченні в програмі «Вогник» і вже дуже скоро став популярний і відомий. Вся справа в тому, що вже буквально кілька місяців потому молодого артиста запросили в програму «Навколо сміху», яка, власне, і відкрила його ім’я широкій публіці.

Згодом протягом кількох років він виступав у цій телепередачі з різними монологами і пародіями.

Кар’єра Михайла Євдокимова на естраді і в кіно

Наприкінці вісімдесятих років Михайло Євдокимов вступив до ГІТІС, а також продовжив виступати в програмі «Навколо сміху». В цей період він остаточно утвердився в якості відомого і впізнаваного гумориста і вже в цьому статусі «перекочував» у кіно. В період з 1991-го по 2000-й рік на екрани вийшло сім фільмів з його участю. Найбільш відомі стали картини «Не хочу одружуватися», «чи Не послати нам гінця?», «Про бізнесмена Фому» і деякі інші.

Крім усього перерахованого в кінці 90-х років наш сьогоднішній герой випустив також декілька музичних платівок – «Треба жити», «Відчепись, худа життя!», «Земляки» та деякі інші.

В даному контексті варто зазначити, що кінематографічний і музичний досвід виявився для Михайла Євдокимова вельми вдалим. Однак, незважаючи на це, протягом усього творчого шляху відомого гумориста саме розмовні виступи залишалися для нього основою всього.

Михайло Євдокимов не тільки сатирик, але і політик.

Повертаючись трохи назад, зазначимо, що ще в 1992-му році артист створив «Театр Євдокимова», незмінним керівником якого був протягом дванадцяти років. У 1994-му році за свій величезний внесок у розвиток російського мистецтва Михайло Євдокимов був нагороджений званням Заслуженого артиста Росії.

Михайло Євдокимов в політиці

Вперше задуматися про політичній кар’єрі Михайла Євдокимова довелося ще в 1995-му році, коли він балотувався до Держдуми від міста Барнаул. Однак зайняти політичну посаду наш сьогоднішній герой зміг тільки десять років потому – у 2005-му році. Колишній артист йшов на вибори з популістськими гаслами, позиціонуючи себе як «мужика з народу». І подібний підхід у підсумку здобув успіх на виборах глави Алтайського краю.

Михайло Євдокимов став губернатором, але згодом розгубив багатьох своїх прихильників з-за неграмотної політики в багатьох галузях. У результаті на виборах до крайової думи більшу частину крісел зайняли прихильники колишнього суперника – Олександра Сурікова. Таким чином, в Алтайському краї чітко позначився криза влади.

У травні 2011-го року крайовий рада винесла вотум недовіри адміністрації Євдокимова. Відставку губернатора повинен був схвалити президент РФ. Однак той ніяк не втрутився в дану конфліктну ситуацію.

Крапку в тривалій війні поставила загибель колишнього гумориста в автомобільній аварії. Незважаючи на той факт, що слідчі дії не виявили прямо зв’язку між ДТП і «політичною війною» в Алтайському краї, багато ЗМІ довгий час говорили про те, що смерть губернатора могла бути пов’язана з його професійною діяльністю.

Сім’ю Михайла Євдокимова переслідує злий рок Крім того, деякі журналісти пов’язували загибель Михайла Сергійовича з його політикою по боротьбі з наркотрафіком. В ексклюзивному інтерв’ю один з друзів Євдокимова говорив про те, що у губернатора були підозри, пов’язані з тим, що його можуть «шльопнути».

Особисте життя Михайла Євдокимова

У своїй життя Михайло Сергійович був одружений лише один раз. Його законною дружиною була Галина Миколаївна Євдокимова, яка більшу частину свого життя була домогосподаркою. У цьому шлюбі на світ з’явилася спільна донька подружжя – Анна (в даний час займається організацією концертів).

Крім того, у Михайла Євдокимова було два позашлюбних дитини від двох різних жінок. Так, донька Анастасія з’явилася в результаті зв’язку з дівчиною на ім’я Надія Жаркова. Син Данило народився від російської моделі Інни Бєлової.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: