Ім’я: Михайло Пореченков

Дата народження: 2 березня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор

Вага: 93 кг

Зріст: 185 см

Біографія Михайла Пореченкова

Михайло Пореченков – це один із найколоритніших персонажів у світі російського кінематографа. Колись його називали «російським Шварценеггером», однак згодом наш сьогоднішній герой успішно довів, що є самодостатньою особистістю і може представляти інтерес сам по собі.

У його кар’єрі є безліч яскравих акторських робіт, а також безліч нагород найрізноманітнішого спрямування. Але як цей актор прийшов до всього цього? Розібратися в цьому, безумовно, цікавому питанні ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Михайла Пореченкова

Михайло Євгенович Пореченков народився 2 березня 1969 року в місті Ленінград (нині Санкт-Петербург). Його батько був моряком, а мама працювала на будівництві. За словами актора, батьків часто не було вдома. Саме тому перші роки свого життя Міша провів разом з бабусею. Спочатку він жив у Псковській області, проте вже незабаром переїхав з батьками до Варшави. У польській столиці батько нашого сьогоднішнього героя отримав роботу в суднобудівній компанії, а тому всій родині вже незабаром довелося облаштовуватися на новому місці.

Популярний актор Михайло Пореченков зараз багато працює на телебаченні

У Польщі Михайло Пореченков почав відвідувати заняття в школі-інтернаті, в якому навчався кілька років (до 1986-го року). У цей же період наш сьогоднішній герой почав захоплюватися боксом і деякими іншими видами спорту.

Після закінчення школи майбутній актор відправився в Естонії, де згодом вступив до Таллинское військово-політичне училище. Однак у цьому місці його доля складалася не дуже гладко. Михайло часто отримував догани за порушення дисципліни, а тому даний навчальний заклад у результаті він так і не закінчив, будучи відрахованим всього за десять днів до випуску.

Головним успіхом у цей період для Пореченкова стало звання кандидата в майстри спорту з боксу, яку він отримав після успішного виступу на чемпіонаті училища, а також після муніципального турніру в Талліні.

Після відрахування з військового училища наш сьогоднішній герой відслужив строкову службу в стройбаті, а потім повернувся в Ленінград. У місті над Невою Михайло Пореченков почав думати про свою подальшу долю і дуже скоро став всерйоз розглядати варіант з надходженням в театральний ВУЗ. Очікуючи вступної кампанії, хлопець працював в багетній майстерні, а коли прийшов потрібний час відправився на іспити у ВДІК.

Незважаючи на той факт, що якого-небудь серйозного досвіду у той момент у Пореченкова не було, вступити до ВУЗУ йому все-таки вдалося. В даному інституті молодий актор почав вчитися під керівництвом Армена Джигарханяна, однак отримати диплом не зумів через послідував відрахування. Після цього наш сьогоднішній герой поступив повторно – на цей раз в Ленінградський державний інститут театру, музики і кінематографії. У ЛГИТМиКе Михайло став вчитися на курсі Веніаміна Фільштинського. В цей раз успішно закінчити ВУЗ йому все-таки вдалося.

Акторська кар’єра Михайла Пореченкова та інші успіхи

Ще в студентські роки Пореченков почав виступати в різних театральних постановках. Першою зоряною роллю для нього стала постановка «В очікуванні Годо», після якої на актора звернули увагу провідні діячі російського кінематографа. Так, наш сьогоднішній герой зумів отримати свої перші ролі в кіно – у фільмах «Поруч з часом» і «Колесо кохання».

Михайло Пореченков: про страхи і бажання Після закінчення Лгитмік Михайло Пореченков почав виступати на сцені театру «На Крюковом каналі», проте вже незабаром перебрався в більш престижний театр Ленсовета».

На місцевій сцені він виконав ролі у виставах «Братик Кролик на Дикому Заході», «Клоп», «Дама-примара», а також знову зіграв у новій версії постановки «В очікуванні Годо».

Ці ролі принесли нашому сьогоднішньому герою чималий успіх, проте по-справжньому популярний Михайло Пореченков став тільки після виходу на екрани серіалу «Агент національної безпеки». Зігравши такого собі сучасного супермена, молодий актор моментально став дуже популярний. Їх екранних дует з Андрієм Краско протягом довгого часу був одним із найулюбленіших, за опитуваннями російських глядачів.

Михайло Пореченков у фотографіях Починаючи з 2003-го року, Михайло Пореченков став також часто зніматися і в кінематографічних проектах. Статус сформованої зірки він з’явився у фільмах «Велика любов», «1612», «День Д», «Казка» (в рамках якого працював також і в якості продюсера). Крім того, у другій половині 2000-х років наш сьогоднішній герой з’явився також в телесеріалах «Біла гвардія», «Ісаєв», «Доктор Тирса», «Ліквідація». Остання з названих стрічок принесла йому величезну безліч самих різних нагород і номінацій, однак перераховувати їх сьогодні ми, мабуть, не станемо. Він працював разом з такими зірками російського кіно, як Володимир Машков, Володимир Меньшов, Сергій Маковецький, Ксенією Раппопорт і багато інших.

Натомість відзначимо той факт, що вже у 2006-му році Михайло був удостоєний звання Заслуженого артиста Росії.

Михайло Пореченков сьогодні

Досягнувши певних висот на акторському терені, Пореченков благополучно перекочував на телебачення, де став працювати вже в якості телеведучого. В активі нашого сьогоднішнього героя програми «Заборонена зона» (ТНТ), «Кулінарний поєдинок» (НТВ), а також «Битва екстрасенсів» (ТНТ). Ведучи мову про факультативних проектах актора, варто також відзначити той факт, що сьогодні Михайло часто працює в якості артиста озвучування. На його рахунку не тільки фільми різного плану, але і комп’ютерні ігри, в яких його голосом говорять деякі персонажі.

Актор Михайло Пореченков з донькою

Однак подібна багатогранність аніскільки не заважає акторові все також часто зніматися в кіно. В останні роки на екрани вийшло безліч фільмів за участю нашого сьогоднішнього героя. Серед таких серіали «Родинний дім», «Контргра», «Справа гастронома №1», а також кінематографічна драма «Небесний суд» і деякі інші роботи. У 2013-му році Михайло Пореченков також зіграв уславленого українського борця Івана Піддубного в однойменній стрічці. Картина повинна вийти на екрани в 2014-му році. У цей же період публіці будуть представлені і інші картини за участю актора – серіали «Серце ангела» і «Небесний суд. Продовження».

Особисте життя Михайла Пореченкова

У житті актора було два шлюби. Від першої дружини – підприємниці Катерини Пореченковой – у нього є дочка Варвара. Дівчинку можна побачити у фільмі «День Д».

В даний час Михайло одружений другим шлюбом. Його дружину звати Ольга. Вона працює художницею. Разом подружжя виховує трьох дітей.

Крім того, у нашого сьогоднішнього героя є позашлюбний син Володимир (1989 р. н.), який живе в Таллінні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: