Ім’я: Михайло Поліцеймако

Дата народження: 7 квітня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, телеведучий

Вага: 92 кг

Зріст: 178 см

Біографія Михайла Поліцеймако

Михайло Поліцеймако – це яскравий актор, який, здається, був народжений для того, щоб грати в кіно і театрі. Його кар’єрний шлях почався вже у вісім років, однак творчої енергії цього неординарного акторові з лишком вистачило на багато років.

Зараз наш сьогоднішній герой є визнаним діячем кіно і театру. У його фільмографії значиться безліч цікавих ролей. А тому розмова про його життя і акторській долі напевно має вийти цікавим. Що ж, тоді не будемо гаяти часу. Ми починаємо!

Ранні роки, дитинство і родина Михайла Поліцеймако

Михайло Поліцеймако народився в Москві в родині, яка була примітна відразу декількома зірковими особистостями. Так, батьком нашого сьогоднішнього герой був визнаний метр радянського кінематографа – актор Семен Фарада. Не менш «зоряної» особистістю була також мама майбутнього актора – артистка Марія Поліцеймако, більшу частину життя грала в театрі на Таганці. Яскравою і неординарною людиною був навіть дід нашого сьогоднішнього героя – народний артист СРСР Віталій Поліцеймако (Великий драматичний театр). Таким чином, вже відразу після своєї появи на світ наш сьогоднішній герой був постійно оточений відомими театральними акторами.

Михайло Поліцеймако - популярний актор і шоумен

Напевно, виховуючись у такому оточенні, Михайло з самого дитинства був приречений стати відомим актором. Він навчався ремеслу у свого діда, пильно стежив за кар’єрою своєї популярної матері, а також не пропускав жодного фільму з участю свого батька.

Таким чином, майже все дитинство юного актора відбувалося за лаштунками різних театрів, в гримерках і на знімальних майданчиках. Однак у всьому іншому наш сьогоднішній герой був звичайною дитиною. Він вчився грати на фортепіано, а потім самостійно опанував гітару.

Крім того, головною пристрастю його дитинства був футбол. Незважаючи на повноту, грав Михайло досить непогано, а тому деякий час навіть всерйоз подумував про кар’єру професійного футболіста.

Проте в якийсь момент мама запропонувала маленькому синові спробувати себе в якості актора. Михайло погодився і після закінчення школи відніс документи до театрального ВУЗУ. Як це не дивно, тільки в цей момент наш сьогоднішній герой почав по-справжньому захоплюватися лицедійством.

Актор Михайло Поліцеймако — Чарка горілки на столі Акторське ремесло і творча обстановка Гітісу настільки вразили Михайла Поліцеймако, що згодом він просто не уявляв свого життя без кінематографічного і театрального мистецтва. Про це він сам неодноразово заявляв у своїх інтерв’ю. Однак дещо дивними дані висловлювання робить те обставина, що ще в дитячому віці наш сьогоднішній герой встиг знятися в кількох цікавих фільмах. Можливо, актор просто не сприймає ті ролі всерйоз?

Кар’єра актора Михайла Поліцеймако, фільмографія і ролі в театрі

Новий етап у кар’єрі актора почався в той момент, коли він успішно закінчив ГІТІС. В цей період він став часто брати участь у різних кінематографічних проектах, а також виступати разом з трупою Російського академічного молодіжного театру. На самому початку театральні ролі займали чільне місце у долі актора і превалювали над кінематографічними роботами. Однак з плином часу все встало з ніг на голову. Згодом Михайло Поліцеймако неодноразово критикував російські театри і сам принцип їх побудови.

В якийсь момент він став грати практично тільки в кінематографічних і телевізійних проектах. Найбільш успішними роботами актора на даному терені стали картини «ДМБ», «По ту сторону вовків», «Даша Васильєва: любителька приватного розшуку», «День грошей», «Здрастуйте, ми ваш дах» і деякі інші. Він працював разом з такими акторами, як Станіслав Дужников, Іван Охлобистін та іншими.

Дані фільми, а також багато інші картини принесли акторові популярність у широких колах, проте справжньої популярності говорити, на жаль, не доводилося.

Михайло Поліцеймако в Притулок комедіантів Згодом наш сьогоднішній герой продовжив часто зніматися в кіно, однак найчастіше, як і раніше, грав переважно другорядні та епізодичні ролі. Його поважали режисери, цінували колеги по цеху, однак головні ролі в кар’єрі Михайла Поліцеймако, як і раніше, залишалися великою рідкістю.

У загальній складності наш сьогоднішній герой виконав в кіно і на телебаченні більше сімдесяти п’яти ролей. І подібна працездатність в кінцевому підсумку принесла свої плоди. В даний час Михайло Поліцеймако є популярним актором, якого знають і люблять в усіх куточках СНД. А що, крім народної любові, що потрібне справжньому акторові?

Кар’єра Михайла Поліцеймако в якості телеведучого

У ролі телеведучого наш сьогоднішній герой вперше з’явився досить пізно. Вже будучи відомим і популярним актором Михайло почав вести на каналі «7ТВ» передачу «Зарядка для всієї країни» (в парі з фігуристкою Марією Бутирській). Після першої вдалої роботи актор (або вже телеведучий?) почав отримувати нові пропозиції про роботу на телебаченні. Так деякий час він працював в якості ведучого на каналі «Домашній», а також вів програму «Ранок на НТВ» на відповідному каналі.

Михайло Поліцеймако схуд

Однак по-справжньому відомий Михайло Поліцеймако став в якості ведучого медичної передачі «Про головне». На даному проекті наш сьогоднішній герой працював з 2010 по 2012 рік.

Михайло Поліцеймако з дружиною Ларисою та старшою донькою

Вельми примітно, що до зйомок у даній передачі актор сам відчував великі проблеми зі здоров’ям. Його вага став досягати позначки 112 кг, і лікарі почали попереджати Михайла про високу ймовірність інсульту. В цей момент наш сьогоднішній герой був змушений серйозно задуматися про своє здоров’я. Він схуд на 25 кг і став ретельно дотримуватися рекомендацій лікарів в області здорового харчування.

Особисте життя Михайла Поліцеймако

У житті Михайла було два шлюби. Першою дружиною представника прославленої театральної династії стала актриса Ольга Лисак, яка народила йому сина Микиту. Однак даний сімейний союз розпався досить скоро. Після розлучення колишнє подружжя прийняли рішення про те, що їм краще жити недалеко один від одного. В даний час Ольга і Михайло є сусідами, а тому їх загальних син може проводити багато часу з обома батьками.

Друге подружжя Поліцеймако виявилося більш вдалим. З дружиною Ларисою наш сьогоднішній герой щасливий у шлюбі вже багато років. В рамках даного союзу на світ з’явилося дві дочки – Емілія і Софія, яких актор дуже любить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: