Ім’я: Михайло Озеров

Дата народження: 15 червня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Озерськ, Челябінської обл.

Діяльність: співак

Вага: 95 кг

Зріст: 180 см

Біографія Михайла Озерова

Михайло Озеров – талановитий співак, якому вдалося прославитися на всю країну завдяки участі у вокальному телепроекті «Голос». Молодий чоловік вирішив спробувати свої сили в четвертому сезоні шоу в команді Олександра Градського.

Співак Михайло Озеров

На жаль, здобути перемогу йому так і не вдалося, проте він зміг запам’ятатися всім глядачам як дуже різноплановий вокаліст з широким діапазоном голосу. Варто відзначити, що спів – це не єдиний талант Михайла. Він також є відмінним пародистом і чудово боксує.

Дитинство і родина Михайла Озерова

15 червня 1981 року в невеликому місті Озерськ, що в Челябінській області, на світ з’явився Михайло Іванов. Він народився у творчій родині, тому не дивно, що з самого дитинства хлопчик виявляв схильність до мистецтва. Його батьки за професією архітектори. Варто відзначити, що батько Михайла – дуже відома персона в рідних краях. Він був у числі архітекторів, спроектировавших в Озерське відому для кожного городянина стелу Прометея.

Михайло Озеров в дитинстві

Незважаючи на те що мама Міші теж пов’язала своє життя з професією архітектора, вона з юного віку плекала мрію підкорити сцену і стати відомою співачкою. На її шляху стали батьки, бабуся і дідусь Михайла, які заборонили дочки пов’язувати своє життя «з такими дурницями» і порадили їй отримати більш престижну освіту». Втім, сину пощастило перейняти від своєї мами чудові вокальні дані, тому можна з упевненістю сказати, що жінка змогла побічно втілити свою мрію в реальність.

Батьки помітили талант Михайла дивним способом. Коли дитині не було ще й року, йому вдалося скопіювати мамину тональність і повторити за нею невеликий уривок з опери. Здивувавшись, жінка заспівала цей же уривок на півтону вище, і хлопчик, не вагаючись, повторив і цю партію. Таким чином батьки усвідомили, наскільки талановитий і унікальний їх син. Але варто відзначити, що спів зовсім не єдине захоплення хлопчика. Будучи школярем, він захоплювався досить небезпечним і складним видом спорту. Звичайно ж, мова йде про боксі.

Михайло Озеров крім співу захоплювався боксом

Хлопець ходив на секцію боксу у місцеву спортивну школу. Саме там він міг розслабитися і відпочити від шкільних буднів. До речі, у своєму класі Михайло був, так би мовити, бунтарем. Хлопчик дуже рано почав дорослішати. З самого дитинства його характер був вольовим і напористим. Він ніколи не приховував своєї думки і міг висловити невдоволення викладачеві прямо в очі. Безсумнівно, саме ці якості допомогли йому досягти успіху в майбутньому.

Хлопець пішов зі школи після закінчення 9 класу. Він вважав, що в цьому віці вже потрібно отримувати повноцінну професійну освіту, тому вступив у місцевий коледж мистецтв. Вивчаючи там вокальне мистецтво, Михайло збагнув всі тонкощі як оперного, так і естрадного співу. Крім цього, він досконало освоїв гру на фортепіано та гітарі. З отриманими за роки навчання знаннями можна було штурмувати приймальні комісії будь-якого творчого навчального закладу!

Михайло Озеров почав професійно займатися співом

Таким чином, в якості наступного кроку до мрії він вибрав Уральську державну консерваторію ім. Мусоргського, яка перебувала в Єкатеринбурзі. Приймальна комісія по достоїнству оцінила теоретичні знання і практичні вміння молодої людини, тому без додаткових питань зарахувала його на факультет «Диригування академічним хором».

Початок музичної кар’єри Михайла Озерова

Отримавши у 2005 році вища освіта, Михайло не взявся будувати власну співочу кар’єру, а навпаки, зайнявся викладацькою діяльністю. Молодий чоловік став викладачем в коледжі, з якого сам колись починав свій шлях.

Михайло Озеров не відразу став виступати на сцені

Своїм учням він присвятив кілька років життя, після чого організував власну групу. У той час Михайло захопився незвичайним музичним рухом. Незважаючи на те, що в дитинстві він захоплювався серйозним оперним співом, подорослішавши, хлопець змінив свій світогляд і почав виступати в гумористичному жанрі. Він створив групу «Божевільні черевики» і був відомий слухачам більше як Михайло Джізус.

Через деякий час молодий чоловік змінив свій псевдонім на «Михайло Озеров» – на честь рідного міста. Варто зазначити, що деякий період свого життя хлопець присвятив пародированию. Такий талант він помітив ще в юнацькі роки, проте по-справжньому розвинути його зміг лише до 2011 року.

Михайло Озеров у програмі «Пародайз» Михайло став одним з акторів української версії розважального телешоу «Велика різниця». Саме там він зміг належним чином продемонструвати свій талант і спародіювати 20 різних артистів. Озеров співав пародійні композиції як жіночим голосом, так і чоловічим. Йому вдалося продемонструвати дивовижні вокальні дані та артистичні здібності. З схожими номерами хлопець виступав на шоу «Пародайз».

У 2015 році Михайло вирішив спробувати свої сили на вокальному телепроекті «Голос», який транслювався по Першому каналу. На сліпих прослуховуваннях для суддів цей хлопець із зовнішністю брутального рокера заспівав ліричну композицію Біллі Джоела – «Honesty». Вибирати хлопцеві між членами журі не довелося, так як до нього повернувся лише Олександр Градський.

Михайло Озеров на проекті «Голос» з піснею «Honesty» Під час кастингу судді поцікавилися, чи має він спадкоємний зв’язок із відомим коментатором Миколою Озеровым, або ж вони просто однофамільці. На це питання Михайло відповів коротко: «615». Рівно стільки раз йому задавали один і той же питання. До відома, чоловіки просто однофамільці.

Михайло Озеров — «Любов» На проекті співак зміг проявити себе як дуже цілеспрямований і напористий артист. З усіма складними випробуваннями, які давав його наставник, він справлявся на відмінно. Навіть у ті моменти, коли на етапі «поєдинків» Градський віддавав перевагу конкуренту Михайла, телеглядачі були зовсім іншої думки. Завдяки їх підтримці хлопцеві вдалося дійти до самого фіналу, однак головний приз проекту дістався іншому учаснику — батькові Фотию. Але і друге місце на проекті національного масштабу – показник більш ніж відмінний.

Особисте життя Михайла Озерова

Ще в студентські роки Михайло зустрів свою кохану, талановиту дівчину Алла, яка вчилася з ним на одному курсі. Між молодими людьми відразу ж виникла симпатія, яка в майбутньому переросла в подружні відносини.

Михайло Озеров з дружиною і сином

Незабаром у молодої пари з’явився первісток, проте дитина не зміг уберегти сім’ю від розриву. У 2014 році пара офіційно розлучилася, хоча розлучення не завадило їм зберегти теплі дружні стосунки. Алла ніколи не забороняла колишньому чоловікові бачитися з сином, тому їх можна часто зустріти під час прогулянки разом.

Михайло Озеров сьогодні

Після шоу «Голос» життя Михайла Озерова змінилася. Його наставник покликав молодого співака в свій театр «Градський Хол». У 2016 році молодий чоловік працював над своїм дебютним альбомом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: