Ім’я: Михайло Мішин

Дата народження: 2 квітня 1947 р. (69 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ташкент, Узбекистан

Діяльність: сатирик, письменник

Вага: 78 кг

Зріст: 180 см

Біографія Михайла Мішина

Михайло Мішин (справжнє ім’я Михайло Анатолійович Литвин) – це популярний російський сатирик, який відмінно знайомий всім шанувальникам цього жанру. У його житті було багато: співпраця з кращими гумористами радянської сцени, сольні виступи, робота в якості письменника та перекладача… Все це зумовило особливу протягом життя популярного сатирика, в якій завжди знаходилося місце гумору і мистецтва.

Але що ще можна розповісти про життєвий шлях та естрадної кар’єрі Михайла Мішина? Які найбільш важливі моменти вмістила в себе його біографія? Як розвивалася естрадна кар’єра цього автора? Про все це ми докладно розповімо в нашій статті.

Ранні роки, дитинство і родина Михайла Мішина

Майбутній відомий сатирик і літератор з’явився на світ у далекому і невідомому Ташкенті. У столиці Узбекистану пройшло все його дитинство, однак через деякий час вся сім’я нашого сьогоднішнього героя переїхала в Ленінград. Вся справа в тому, що в місті на Неві престижну роботу отримав батько майбутнього літератора – Анатолій Литвин. У північній столиці Росії чоловік працював директором Ленінградського будинку журналістів, що в той період часу було дуже престижно.

Сатирик і письменник Михайло Мішин в молодості

Варто зазначити, що певне ставлення до мистецтва мала також і мама Михайла Мішина, що працювала все своє життя в різних філармоніях.

Незважаючи на творчі (або, принаймні, «околотворческие») спеціальності своїх батьків наш сьогоднішній герой після школи обрав для себе більш приземлену професію і відправився в поступати в Ленінградський електротехнічний інститут імені Ульянова-Леніна. У цьому місці він провчився кілька років, встигнувши заробити славу одного з головних баляндрасників і жартівників у своїй групі.

Після отримання диплома про закінчення вищого навчального закладу, Михайло Мішин вирушив працювати за розподілом і деякий час працював в якості електротехніка. В цей період він вперше почав серйозно захоплюватися написанням гумористичних статей і коротких оповідань. Дане хобі з’явилося в житті Михайла ще в студентські роки. Однак саме під час роботи за фахом він почав дуже чітко відчувати недолік сміху і гумору у своєму житті.

Михайло Мішин — Пишаємося Вже маючи на руках кілька написаних оповідань, наш сьогоднішній герой відправився до свого батька. Тому поданий матеріал дуже сподобався, а тому вже незабаром статті і публікації нашого сьогоднішнього героя стали з’являтися в самих різних газетах і виданнях.

Подібним чином Михайло Мішин зумів зробити собі ім’я в літературному середовищі. Незабаром мініатюри, написані молодим автором, почали з’являтися в репертуарі визнаних діячів радянського гумору. Найбільш відомим і плідною стала співпраця літератора з відомим гумористом Аркадієм Райкіним, для якого згодом Михайло Анатолійович навіть написав цілий спектакль – «Його величність театр».

Однак все це було трохи пізніше…

Кар’єра Михайла Мішина на сцені і в інших галузях

Наприкінці шістдесятих років Михайло Мішин влаштувався працювати в Ленконцерт в якості артиста мовленнєвого жанру. У цій якості він став досить відомий у західних регіонах СРСР. Його виступи транслювалися по телебаченню і радіо, а концерти завжди збирали велику кількість людей. Тонкий гумор нашого сьогоднішнього героя дозволив йому за лічені роки зробити собі ім’я в світі радянської сатири. У нього з’явилися вагомі зв’язки і талановиті друзі. Одним з таких став відомий гуморист Семен Альтов, з яких Михайло Мішин довгий час виступав дуетом. Все складалося досить добре, проте в якийсь момент наш сьогоднішній герой вирішив реалізувати себе на новому терені і взявся за написання власної книги. Перша робота письменника побачила світ у 1976-му році. Просочена тонким гумором книга «Ішов містом тролейбус» дуже скоро стала дуже популярна в СРСР і була розпродана загальним тиражем у 65 тисяч копій.

Після цього талановитий гуморист і літератор написав ще кілька літературних творів. Серед таких були переважно збірки сатиричних оповідань та естрадних творів. У загальній складності за своє життя Михайло Мішин написав близько десяти різних книг, багато з яких згодом перевидавалися і виходили у вигляді нових збірок оповідань. До числа найбільш популярних видань автора можна зарахувати книги «Одобрям», «На поверхні», «Змішані почуття», а також деякі інші.

Паралельно зі своєю письменницькою творчістю Михайло Мішин часто працював також і в інших галузях. У вісімдесяті роки він написав кілька сценаріїв для популярних радянських фільмів. У числі його робіт-картини «Сільва», «Вільний вітер», а також кілька епізодів кіноальманаху «Виключення без правил». Всі ці фільми вийшли на екрани в період з 1981-го по 1986-й рік.

Крім усього іншого у вісімдесяті і дев’яності роки Михайло Мішин почав професійно займатися перекладом і творчої адаптацією закордонних п’єс. У цій якості він став відомий після постановки ряду театральних робіт Рея Куні, Ноела Кауарда та деяких інших талановитих авторів.

Однією з останніх по-справжньому яскравих робіт в біографії талановитого літератора стала адаптація британського мюзиклу «We Will Rock You». Ця постановка була представлена російським глядачам у 2004-му році.

Михайло Мішин з дружиною Тетяною Догілєвої

За своє довге життя наш сьогоднішній герой встиг спробувати себе в найрізноманітніших галузях. У цьому контексті не можна не відзначити той факт, що протягом довгого часу Михайло Мішин працював навіть в якості кіноактора, виконуючи переважно невеликі ролі в самих різних російських і українських фільмах. Найбільш відомими роботами нашого сьогоднішнього героя в цій якості є фільми «Людина з бульвару Капуцинів», «Грішниця в масці», «Московські канікули», а також деякі інші. Він працював на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Микола Караченцов, Андрій Миронов, Олена Яковлєва та інші.

Особисте життя Михайла Мішина

В житті відомого сатирика було два невдалих шлюбу. Першою дружиною нашого сьогоднішнього героя була його однокурсниця Тетяна Чернишова. В рамках даного союзу на світ з’явився спільний син подружжя. Однак, незважаючи на наявність загального дитини, колишні закохані все-таки розлучилися.

У 1990-му році стало відомо про новий шлюб Михайла Мішина. Другою дружиною сатирика стала відома актриса Тетяна Догілєва. Цей шлюб тривав вісімнадцять років, однак розпався, так само як і попередній. В рамках подружнього союзу актриси і письменника на світ з’явилася спільна дочка Катерина.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: