Ім’я: Михайло Казаков

Дата народження: 28 січня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Калінін (нині Твер)

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 68 кг

Зріст: 180 см

Біографія Михайла Казакова

Дитинство і родина Михайла Казакова — все починалося з «Єралашу»

Михайлик народився в Твері. Його батько був відомим підприємцем, який випускає газовану воду торгової марки «Козаків».

Міша з самого дитинства знімався в «Єралаші». Він вважається рекордсменом, так як тільки Козаків зумів знятися в 21-ої серії. Притому що в цьому гумористичному проекті не знімають дітей, старше чотирнадцяти років, Михайла запрошували на зйомки навіть в шістнадцять. Багато в чому це пов’язано з тим, що добродушний повний хлопчик виглядав молодше свого реального віку.

Їх дружна сім’я багато подорожувала, і хлопчик побував з батьками у багатьох країнах світу. Влітку ж, найчастіше, він жив у селі Мялицино. Його захопленням було розведення екзотичних рослин, вирощування гібридів і катання на гірському велосипеді.

Михайло Казаков Я не ненажера! Незважаючи на те, що Міша багато знімався в «Єралаші», його вже знали і любили глядачі, та й самому йому подобалося грати, про те, щоб пов’язати життя з акторською професією він не думав.

Трагедія в житті Михайла Казакова: вбивство

У 2005-му році в кінці січня сталася трагедія – Міша вбив людину. У той вечір він зустрів свою знайому, яка вчилася з ним в одній школі. Вона була дуже засмучена, так як, за її твердженням, посварилася зі своїм молодим чоловіком Євгеном Гуркиным. Міша запропонував допомогти, і вона попросила його поговорити з Гуркиным. Під час з’ясування відносин, Євген напав на свою колишню дівчину, а Михайло, щоб захистити її, завдав ножем Гуркину три удари – в сонну артерію і серце. Молодий чоловік помер. Козаків одразу зізнався міліції, що приїхала, що він убив Євгена, захищаючи знайому.

По закінченні судового розгляду, мати і бабуся вбитого хлопця звернулися з клопотанням про відсутність претензій до нападникові, вказавши, що моральна та матеріальна компенсація їм була виплачена повністю. В результаті, справа Казакова перекваліфікували на самооборону.

За два роки до цієї трагедії батько Міші теж був убитий і теж ножем. Вбивцю знайшли, але справу було перекваліфіковано на самооборону. Після цього вбивства Міша зблизився зі старшим братом Стасом, який став йому найкращим другом.

Михайло Казаков в «Єралаші»

У школі про майбутнє актора відгукувалися як про м’якому і добром хлопчика, ніхто не вірив, що він міг вбити, кого б там не було. Сам Міша, за його словами, насправді був раздовбаєм, любив бешкетувати. Вчителі ж завжди добре до нього ставилися.

Через якийсь час Козаків повернувся в школу і, закінчивши її, вирушив до Москви, де став студентом фінансово-юридичної академії.

Акторська кар’єра Михайла Казакова, фільмографія

Під час навчання він отримав запрошення знятися у фільмах «День грошей» і «Втеча», де у нього були невеликі ролі, а незабаром після цього – в серіалі «Татусеві дочки» в ролі Полежайкіна. Не дивлячись на те, що починаючому акторові вже йшов двадцятий рік, він зіграв дев’ятикласника. У нього це чудово вийшло. Під час перегляду серіалу, дійсно здається, що на екрані шістнадцятирічний школяр. Його Полежайкін – милий роздовбай з білозубою посмішкою, яким важко дається навчання. По серіалу, вчитися йому допомагає Галина Сергіївна – його однокласниця, яку зіграла Ліза Арзамасова. Герой так сподобався глядачам, що актора досі часто називають Полежайкиным, зустрічаючи на вулиці.

Михайло Казаков в ролі Іллі Полежайкіна Міша каже, що ніколи не мріяв стати актором, але пережиті емоції при виході на сцену, ні з чим не можна порівняти, тому йому подобається виступати.

Козаків відкрив у рідному місті кастинг-агентство «КиноДом». Через час філії з’явилися в Чебоксарах, Казані, Москві, Йошкар-Олі, Санкт-Петербурзі. Актор багато сил і часу приділяє розвитку цієї ідеї. У нього грандіозні плани на майбутнє, він хоче створити холдинг і не збирається обмежуватися федеральним ринком.

Нещодавно театр ім. Станіславського запросив Казакова на роль кота Бегемота в постановці «Майстер і Маргарита».

Ще один проект, в якому працював Козаків – «Стройбатя». Зйомки йшли в Подольську, де актор жив прямо на знімальному майданчику майже два місяці.

Особисте життя Михайла Казакова

За шість місяців зйомок в «Татусевих дочках» Міша сильно схуд. Він втратив двадцять кілограм без якихось дієт. За його словами, вранці і ввечері він п’є кефір і намагається часто бувати в басейні.

Вперше Михайло одружився на двадцять. Його обраниці Юлії було вісімнадцять років. Шлюб не протримався й року. Як сказав актор, вони не зійшлися характерами. Дітей у них не було, і ділити їм було нічого, крім пса на ім’я Марсель, який залишився у Юлі. Після розлучення актор поїхав у Твер.

Зірка «Татусевих дочок» Михайло Козаків з дружиною

Михайло не вміє готувати, але взявши участь у запису програми на каналі СТС, де разом з кухарями він готував прості страви, дуже зацікавився цим, і як сам сказав, що був би не проти трохи повчитися цієї професії.

Михайло Казаков сьогодні

Козаків продовжує зніматися, займається бізнесом. Крім кастинг-агенств, у нього є магазин одягу в Твері, який був відкритий у 2012 році. За професією він економіст-міжнародник. Нещодавно актор вступив в аспірантуру, щоб продовжити освіту за фахом.

Михайло знову одружився в 2011 році. Зі своєю дружиною Оленою він був знайомий до весілля вісім років. У неї є дочка від першого шлюбу. У 2012-му у Михайла народився син, якого назвали Мирослав.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: