Ім’я: Михайло Грушевський

Дата народження: 29 грудня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, гуморист, пародист

Вага: 70 кг

Зріст: 173 см

Біографія Михайла Грушевського

Дитинство Михайла Грушевського

Михайло народився в Москві. Всі його родичі по маминій лінії жили на Україні. Він з дитинства володів почуттям гумору. П’ятирічним хлопчиком під час прогулянки завжди вітався з пам’ятником Грибоєдова, а потім розповідав усім, що той йому сказав у відповідь, чим дуже смішив оточуючих.

Його сім’я була далека від сцени, артистів серед родичів не було. Але в маленького Михайлика здібності пародиста проявилися в шкільному віці. Вперше він опинився на сцені в третьому класі, де пародіював коментатора Миколи Озерова. Таку пародію він бачив по телевізору у виконанні артиста Геннадія Хазанова. Хлопчик хоч і хвилювався, але зумів виступити, а глядачі його підтримали. Пізніше він не раз виступав у піонерському таборі.

Гуморист Михайло Грушевський завзятий футбольний вболівальник

Вже в старших класах без Грушевського не обходилося жодного шкільного вечора. Одного разу він на репетиції пародіював викладача, так точно, що проходив повз директор школи взяв його по голосу за того самого викладача, вирішивши, що той виступає на сцені.

Важлива для подальшої кар’єри зустріч відбулася у Михайла в студентські роки, коли він навчався в Інституті Стали і Сплавів. Він зустрівся з Володимиром Винокуром. Пройшло час, перш ніж Винокур зрозумів, що бажання потрапити на естраду у Михайла саме справжнє, і ніякі труднощі на цьому шляху його не лякають. Тільки після цього він почав запрошувати Грушевського на виступи, щоб він міг поспілкуватися з новими людьми, побувати серед артистів, зануритися в естрадну закулісну кухню.

У той час все те, чим займався Грушевський, називалося художньою самодіяльністю, за яку він отримував грамоти та подяки, проте йому все це дуже подобалося.

Пародія Грушевського на Горбачова і Єльцина — 1990 р. Саме завдяки перебудовному часу він зміг поступово перейти від самодіяльності до професійної діяльності. Щоб вийти на професійну сцену, потрібен був диплом артиста. Але щоб отримати такий диплом, Михайлу довелося б спершу відслужити в армії, тому він вирішує залишитися в інституті. Після закінчення Грушевський влаштувався за спеціальністю – інженером. Це був 1987-ий рік.

Початок кар’єри гумориста Михайла Грушевського

Пройшов рік, Михайло вже міг точно сказати, що в житті його цікавить тільки сцена. Його запросили в гумористичний естрадний колектив, і він із задоволенням погодився, тим більше що відсутність у нього диплому артиста їх абсолютно не цікавило. Цей колектив створювали артисти, які до цього працювали з Винокуром. Так, у 1988-му Грушевський став професійним артистом, який за свою творчість вже отримував гроші.

М. Грушевський — Червона шапочка На щастя, колектив виявився затребуваним, артисти користувалися успіхом, багато гастролювали. У їх виступах був відгук на багато злободенні теми. Михайло був першим, хто пародіював Михайла Горбачова. Номер виявився «бомбовим», хоча багато хто тоді вважав, що він ризикував. Найбільше інтерес публіки підігрівало те, що майже всі кімнати, де Михайло виступав з цією пародією, вирізали з телеефірів. Пізніше він спародіював Жириновського і Хазбулатова.

Михайло Грушевський на телебаченні

Починаючи з дев’яностих, коли у влади виявився Борис Єльцин, Грушевському відкрилася дорога на телебачення. Так в 1996-му Регіна Дубовицька запросила його в «Аншлаг». Він деякий час працював у цій телепередачі, паралельно беручи участь в інших програмах, де потрібно було озвучувати тих чи інших політичних діячів. Про Дубовицької він завжди відгукувався як про працеголіка, вважав, що без неї «Аншлагу» б просто не було.

Артист відданий сцені і з гумором ставиться до життя. Він вважає себе одинаком і думає, що не зміг би брати участь у таких шоу, як КВН. У 2005-му Михайло зіграв у фільмі «Зірка епохи» композитора Микиту Богословського. Він був ведучим програми, яка транслювалася на телеканалі РЕН ТВ. Її назва – «Бабин бунт». Крім того, в програмі «Ляльки» звучав голос саме Михайла Грушевського.

Михайло буває на гастролях за кордоном. Його завжди добре зустрічають і в Америці, і в Ізраїлі. На думку Михайла, закордонна публіка вміє залишати вантаж своїх проблем за межами концертного залу, вони приходять, щоб відпочити і посміятись. Він вважає, що наші люди, на жаль, так не вміють, і це завжди відчувається.

Особисте життя Михайла Грушевського

Вперше артист одружився в 2001-му році. Його обраницею стала працює в схожій сфері кліпмейкер Ірина Миронова.

За розповідями Михайла, вони зустрілися, а потім рік не бачилися, потім знову зустрілися, і знову настала розлука на рік, коли ж вони з майбутньою дружиною побачилися знову, абсолютно несподівано одружилися. Він вважає себе людиною-експромтом. У шлюбі народилася донька Дарина.

Гуморист Михайло Грушевський з колишньою дружиною Іриною Миронової

Михайло каже, що у справах шлюбу був абсолютно нетямущий. До шлюбу у нього був двомісячний досвід громадянського шлюбу і все. Тому в 2012-му шлюб розпався, причому з чималим скандалом. Відомо, що тривалий час до розлучення пара вже не жила під одним дахом.

Як заявила його дружина, вона написала книгу «Сімейне життя за правилами зйомки» про кризу середнього віку і його вплив на сімейне життя. До того ж Ірина після розлучення переключилися на більш молодого шанувальника Сергія Савіна, переможця телепроекту «Фактор А» 2011 року. Правда цей зв’язок була недовгою.

Незабаром у мережі з’явилися спільні фотографії пародиста і юної моделі Тетяни Якушевої. Після цього у ЗМІ знову з’явилися пікантні подробиці щодо цих зустрічей. Але чи було це правдою, сказати складно.

В кінці 2014 року Михайло одружився вдруге. Його обраницею стала 35-річна Євгенія Гуслярова, яка працює маркетологом. Одружилися вони 30 грудня після дня народження артиста, у вузькому колі рідних, а весільні урочистості перенесли на кінець січня. На весілля були запрошені Лев Лещенко, Володимир Винокур, Алсу, Йосип Кобзон, Дмитро Дібров, Дмитро Маліков.

Михайло Грушевський з дружиною Євгенією

Михайло і Євгена познайомилися на відпочинку в Німеччині в квітні 2014, по приїзді в Москву стали тісно спілкуватися. А вже через кілька місяців Грушевський зробив пропозицію своїй обраниці. Для Євгенії це перший шлюб, вона молодша за свого чоловіка на 15 років.

Подружжя разом організували агентство «Мріяти подано», яке займається організацією заходів.

21 травня 2015 року у пари народився син Михайло, який отримав ім’я на честь свого зоряного батька. Через три тижні новоявлені батьки відзначили день народження сина в колі колег і друзів в італійському ресторані.

Михайло Грушевський сьогодні

У 2012-му Михайло став одним з учасників шоу «Останній герой», де він з іншими артистами вів на острові боротьбу за виживання.

Через рік він був учасником програми «Повтори!» на Першому каналі.

Грушевський любить футбол і вболіває за ЦСКА. Його часто запрошують давати коментарі до спортивних заходів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: