Ім’я: Михайло Бублик

Дата народження: 13 серпня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Маріуполь, Україна

Діяльність: музикант, шоумен

Вага: 87 кг

Зріст: 180 см

Біографія Михайла Бублика

Дитинство Михайла Бублика

Михайло Бублик народився 13 серпня 1982 року в селі під Маріуполем. Незабаром після народження сина його батьки переїхали в Маріуполь.

Міша з дитинства був дуже талановитим і музичною дитиною. У великому місті шанси Михайла потрапити на сцену, про яку він так мріяв, помітно зросли.

Бублик доклав чимало зусиль, щоб його мрія здійснилася. Спочатку він сам, без чиєї-небудь допомоги й протекції, поступив в музичну школу і став вчитися грі на акордеоні. Потім став учасником шкільного вокально-інструментальної групи.

Знадобилося зовсім небагато часу, щоб Міша став не тільки незамінним учасником групи і автором пісень, але і зайняв належне йому по праву місце лідера — освіченого, розумного, компанійського і з відмінним почуттям гумору.

Музикант Михайло Бублик народився в українському селі

Михайлові не відразу вдалося стати професійним музикантом. Справа в тому, що в Маріуполі, в якому виріс хлопчик, протягом багатьох років вважалося, що справжній чоловік обов’язково повинен присвятити себе металургії і працювати на одному з численних комбінатів, якими славиться місто.

Змінити громадську думку і сформовані стереотипи не так-то й просто, тому після закінчення школи Михайло вступив до Приазовський Державний технічний Університет міста Маріуполь.

Звик робити будь-яку справу добре, Михайло Бублик протягом п’яти років сумлінно вивчав зварювальне справу. Він на відмінно засвоїв університетську науку і отримав «червоний» диплом. Єдине, що засмучувало юнака — на заняття улюбленою справою – музикою, залишалося все менше часу.

Початок творчої кар’єри Михайла Бублика

Після закінчення університету перед Михайло постало серйозне питання: ким бути і що робити? Працювати за професією, але не буде він шкодувати все життя про зроблений вибір? Врешті-решт молодий чоловік приймає рішення: він покидає місто, який став для нього рідним, і переїжджає до Харкова, щоб продовжити навчання в Академії культури.

Саме в Харкові, завдяки своїм бажанням і старанням досвідчених викладачів, «дворовий співак, співак-шибеник» зумів перетворитися в нехай молодого початківця, але вміє розкрити за допомогою творчості свій багатий внутрішній світ людини і артиста. З головою поринувши в улюблене заняття, Михайло з захопленням займається музикою, створенням нових пісень і роботою в групі Boobliks band. Популярність групи зростає, інтерес до музикантів набирає обертів. Пісні Михайла Бублика звучать не тільки в колі друзів, але і на звітних концертах і вечірках.

Незабаром кілька пісень групи прозвучали по радіо. Композиції настільки сподобалися слухачам, що їх почали випускати в ефір все частіше і частіше. Потім послідувала концертна діяльність. Молодого музиканта і його групи радісно зустрічали не тільки в місті дитинства Маріуполі, а й у Харкові, Донецьку і навіть Києві.

Посмішка Фортуни, великий успіх музиканта Михайла Бублика

Складно навіть уявити, яким був би творчий шлях музиканта, якби не доленосне знайомство з Аллою Борисівною Пугачовою. Початок цієї дивовижної історії сталося за кілька днів до того, як Михайлу мало виповнитися 28 років, в серпні 2010 року.

«Гуляючи» по всесвітній мережі, на одній з сторінок Михайло Бублик побачив адресоване йому повідомлення від дівчини, яку він не знав і навіть ніколи не зустрічав. Прочитавши його, музикант не відразу зрозумів про що, а, вірніше, про кого йде мова і навіть подумав, що незнайомка помилилася або взагалі вирішила таким чином пожартувати над артистом. Бентежило і не давало спокою звістка, що дівчина стала великою шанувальницею творчості їх групи, завдяки відгукам самої Алли Пугачової. Михайло знав тільки одну Пугачову, але не міг повірити, що мова йде саме про Аллі Борисівні. Цікавість змусила музиканта не тільки знайти в Інтернеті всі записи ефірів популярної радіостанції «Радіо Алла», але і прослухати їх. Михайло не вірив своїм вухам, але в ефірі дійсно звучали його пісні, а сама Примадонна російської естради прихильно відгукувалася про його творчість. Це не подарунок долі?! Так фортуна йому ще не посміхалася.

Розквіт творчості

А вже восени того ж доленосного 2010 року Михайло став фіналістом конкурсу молодих виконавців «Алла шукає таланти» в першопрестольній Москві. Там йому й випала унікальна можливість заспівати перед самою Аллою Борисівною. Пізніше, в День Росії, сталася ще одна знаменна подія – серед відомих і визнаних артистів, які брали участь у концерті на Красній площі, був і Михайло Бублик.

Через деякий час за рекомендаціями Філіпа Кіркорова, з яким Бублик познайомився під час гастролей останнього в Ялті, початківцю, але подає великі надії Бублику запропонували виступити на церемонії вручення музичної премії «Пітер FM», яка вже полюбилася слухачам піснею «Прости».

Михайло Бублик домігся слави у тому числі завдяки Аллі Пугачовій

Потім був виступ у Льодовому Палаці, після якого Михайло відразу ж відправився в аеропорт. Він поспішав на літак, що летів в Чечню. Молодий співак з радістю скористався можливістю виконати свої пісні для людей, несучих непросту службу в Грозному. Пізніше артист назве ці гастролі справжньою подією, що зіграв значну роль в його житті.

Михайло Бублик сьогодні

В даний час Михайло Бублик живе і працює в Росії. Півроку музикант прожив в культурній столиці Росії – Санкт-Петербурзі, куди він переїхав з Харкова. Останнім часом Михайло проживає в Москві.

Пісні Бублика постійно звучать на музичних радіостанціях, а сам музикант працює над новим альбомом, захоплений проектом «Битва хорів» і продовжує писати пісні, які користуються величезною популярністю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: