Ім’я: Михайло Башкатов

Дата народження: 19 серпня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Томськ

Діяльність: актор, телеведучий

Вага: 75 кг

Зріст: 176 см

Біографія Михайла Башкатова

Михайло Башкатов – це талановитий молодий артист, прекрасно зарекомендував себе в найрізноманітніших комедійних проектах. Його кар’єра розпочалася з виступів на сцені КВН, однак дуже скоро стало зрозуміло, що чемпіонство Вищої ліги зовсім не стане апогеєм його творчого і кар’єрного шляху.

Після тріумфу в Клубі Веселих і Кмітливих актор став одним з центральних учасників проекту «Даєш молодь», а також багатьох інших популярних телешоу. Сьогодні його кар’єра швидко рухається вгору. Так може, прийшов час поговорити про творчість улюбленого актора трохи детальніше?

Михайло Башкатов відомий по КВК та проекту Даєш Молодь

У цій статті ми спробуємо визначити всі найбільш яскраві моменти в долі та кар’єрі Михайла Башкатова, щоб скласти цілісне уявлення про нього як про комедійному артиста.

Початок кар’єри Михайла Башкатова

Майбутній актор почав грати в КВК ще в студентські роки. У цей період Михайло Башкатов виходив на сцену у складі томської команди «Вогні великого міста. З даним колективом артист виступав у декількох мінорних лігах, де його і помітив інший студент Томського державного університету — Костянтин Маласаев, який і запропонував Михайлу стати артистом театру гумористичних мініатюр «Боніфас». У цьому місці актор отримав необхідний досвід виступів на сцені, а також знайшов багато нових друзів, серед яких був і Андрій Бурковський, його майбутній партнер по багатьом комедійним телепроектами.

Через деякий час команда КВН «Вогні великого міста», в якій артист виступав в той момент, офіційно припинила своє існування, і Михайло Башкатов почав будувати плани, пов’язані з новим гумористичним проектом. На допомогу знову прийшов Костянтин Маласаев, який і запропонував нашому сьогоднішньому герою попрацювати разом над створенням номерів та сценічним образом команди КВН «МаксимуМ». Міша погодився, і дуже скоро новий колектив почав проявляти свої риси. Через деякий час до тільки що утвореної команди приєдналися й інші талановиті студенти Томського державного університету, в тому числі і названий вище Андрій Бурковський. За збігом обставин саме з ним Михайло Башкатов найчастіше з’являвся на сцені. Хлопці здружилися, і дуже скоро стали основною «рушійною силою» нового колективу.

Через деякий час до команди «Максимум» прийшли перші успіхи. Колектив став переможцем томської ліги КВН, а також віце-чемпіоном Першої ліги Клубу Веселих і Кмітливих. Але все це було тільки початком великого шляху.

Учасники шоу Вишка: Михайло Башкатов, актор, телеведучий

Успіхи Михайла Башкатова на сцені КВН і тріумф у Вищій лізі

Вперше з’явитися на телевізійних екранах команді «Максимум» довелося під час юрмальського фестивалю «Голосящий Ківін»-2003. На цьому міжнародному форумі команда опинилася в числі молодих колективів, але, незважаючи на невелику кількість ефірного часу, зуміла запам’ятатися членам журі та отримати путівку в Прем’єр-лігу КВН. У 2004-му році Михайло Башкатов разом з іншими членами томського колективу дебютує в другому за старшинством дивізіоні КВК та одразу стає його чемпіоном.

У 2005-му році сибірська команда з’являється на сцені Вищої ліги, однак, програвши в першій же грі, знову повертається в «Премьерку». Вельми примітно, що в сезоні-2005 клубу «Максимум» вдається виграти дане першість вдруге поспіль. Таким чином, вже в 2006-му році команда отримує другий шанс проявити себе у Вищій лізі. Нова спроба виявилася більш вдалою, ніж попередня. У тому сезоні команда зупинилася в кроці від фіналу, а також зуміла виграти «Малий Ківін в темному на юрмальському фестивалі КВН.

Подальші досягнення в кар’єрі Михайла Башкатова йшли по наростаючій. У 2007-му році він разом з командою «Максимум» виграв бронзові медалі Вищої ліги, а в 2008-му і зовсім зумів стати чемпіоном. У тому ж році томський колектив виграв також головні нагороди юрмальського фестивалю «Голосящий Ківін».

Слава богу, ти прийшов! Михайло Башкатов

Кар’єра Михайла Башкатова поза КВК

У 2009-му році Михайло Башкатов в останній раз вийшов на сцену Клубу Веселих і Кмітливих. У цьому ж році артист прийняв пропозицію каналу СТС і став провідним гумористичної передачі «Видеобитва». Справедливості заради варто відзначити, що даний проект не отримав широкої популярності, як, втім, і інший проект з участю Михайла Башкатова – шоу «Випадкові зв’язки».

Набагато більш вдалим виявився дебют на телевізійних екранах комедійного скетч-шоу «Даєш молодь», яке знову об’єднало в рамках одного проекту давніх друзів і партнерів по команді «Максимум» Михайла Башкатова і Андрія Бурковського. Ця передача стала справжнім проривом у кар’єрі обох артистів. У цьому гумористичному проекті обидва хлопці працюють і понині.

Михайло Башкатов зараз

Крім роботи на каналі СТС, відомий гуморист також часто з’являється в різних передачах і телесеріалах. Так, у послужному списку Михайла є такі популярні телешоу як «Одна за всіх», «Слава Богу, ти прийшов!» «Comedy Woman», «Вишка», а також серіали «Іграшки», «Одного разу в міліції», «Татусеві дочки» та ін.

В даний час Михайло Башкатов все також працює над новими образами в проекті «Даєш молодь» і будує плани про нові кар’єрні звершення.

Михайло Башкатов з дружиною Катериною виховують сина Тимофія

Особисте життя Михайла Башкатова

Незважаючи на той факт, що актор дуже багато часу приділяє своїй кар’єрі і новим телевізійним проектам, в особистому житті у нього теж все добре і весело. Ще на четвертому курсі університету Михайло познайомився зі своєю майбутньою дружиною Катериною Багель. Знайомство відбулося в одному з нічних клубів Томська. Міша запросив Катю на повільний танець, і дівчина погодилася. Незабаром між двома людьми зав’язався роман, який кілька років потому плавно перетік у подружжя. В даний час пара живе в Москві і виховує маленького сина Тимоша, який з’явився на світ у 2010-му році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: