Ім’я: Мер’єм Узерлі

Дата народження: 12 серпня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Кассель, Німеччина

Діяльність: актриса, модель

Вага: 60 кг

Зріст: 173 см

Біографія Мер’єм Узерлі

Мер’єм Узерлі – це талановита турецько-німецька актриса, яка стала однією з головних зірок серіалу «величне століття». Після участі в цьому популярному історичному серіалі, актриса стала відома і улюблена в усіх куточках Землі.

Мільйони шанувальників буквально сходили по ньому з розуму, проте сама Мер’єм раптом в якийсь момент просто залишила проект, ніби розчинившись в невідомості. Саме тому в даний час особистість-це парадоксальною актриси оповита такою кількістю чуток і домислів.

Але, як відомо, кожна таємниця має свою розгадку. А значить, сьогодні нам обов’язково буде, що розповісти про життя та творчій кар’єрі цієї рудоволосої туркені.

Ранні роки, дитинство і родина Мер’єм Узерлі

Мер’єм Узерлі народилася 12 серпня 1983 року в німецькому місті Кассель, де жила вся її сім’я. Наша сьогоднішня героїня має подвійне походження і є наполовину німкенею, а на половину туркеня. Вся справа в тому, що батько актриси і його родичі переїхали в Німеччину з Туреччини, де згодом і знайшли свій новий будинок. У свою чергу мама Мер’єм – чистокровна німкеня.

Мер'єм Узерлі стала популярною завдяки серіалу «величне століття»

Саме тому з самого дитинства майбутня знаменитість вивчала відразу дві мови. Вона ходила в німецьку школу, спілкувалася з друзями-німцями, однак, незважаючи на це, завжди підтримувала тісні зв’язки зі своєю історичною батьківщиною. В її великій родині тонким чином поєдналися традиції сходу і заходу. А тому Мер’єм завжди належала немов би одночасно двом народам.

Що стосується акторської майстерності, захоплюватися їм наша сьогоднішня героїня почала ще в ранньому дитинстві. Вся справа в тому, що в близького друга її сім’ї був свій власний напівпрофесійний театр. Саме там Мер’єм Узерлі зіграла свої перші ролі.

Згодом чарівність театру настільки підкорило молоду красуню, що після закінчення загальноосвітньої школи майбутня знаменитість вирішила поступати в акторську школу. Однак перед цим цілий рік актриса відпрацювала в якості волонтера в одній з німецьких лікарень. Традиція працювати в соціальній сфері є у багатьох регіонах Німеччини, а тому Мер’єм Узерлі не стала робити винятки.

Мер’єм Узерлі. Подробиці з життя (російські субтитри) Повертаючись до теми навчання, зазначимо, що акторська освіта наша сьогоднішня героїня отримала в одній з престижних шкіл Гамбурга – драматичної студії Фрезі. Після закінчення даного навчального закладу Мер’єм стала брати участь у невеликих театральних проектах. За цей час вона зуміла завести безліч друзів у світі німецького кіномистецтва. Проте справжньої популярності актриси мови не йшло.

Зніматися в кіно Мер’єм Узерлі початку 2008-му році. В цей період вона зіграла одну з ролей у фільмі «Інга Ліндстрем», однак відзначилася в цьому проекті тільки мигцем. Згодом актриса зіграла безліч ролей у німецьких картинах, але абсолютна більшість з її ролей носили лише епізодичний характер. Певним винятком є лише її роль у стрічці «Подорож без повернення», за яку згодом актриса отримала «Спеціальний приз журі» 47-го міжнародного кінофестивалю «Золотий апельсин». Однак по-справжньому знаменитою актрисою Мер’єм Узерлі стала лише через деякий час, коли в пошуках цікавої роботи вирушила на батьківщину свого батька – в Туреччину. Там актриса успішно пройшла кастинг проекту «Чудовий вік», в рамках якого отримала роль головної героїні – Хюрем Султан.

Мер’єм Узерлі в серіалі «величне століття» і подальша популярність

Як каже сама актриса, роль головної героїні турецького історичного серіалу дозволила їй вибратися з затяжної депресії, яка почалася у неї незадовго до початку зйомок. Таким чином, роль в серіалі «величне століття» стала не тільки важливою віхою в кар’єрі актриси, але й важливою подією у всій її долю. Там вона працювала разом з такими акторами, як Халіта Эргенч, Сельма Эргеч, Небахат Чехре, Нур Айсан і багато інших.

Зйомки проекту почалися в 2011-му році, і вже з перших же серій серіалу актриса дуже полюбилася глядачам. У Туреччині її називали «еталоном жіночої краси», а також однією з найяскравіших зірок турецького телебачення. Журнал GQ визнав Мер’єм Узерлі жінкою року.

Вона швидко стала відома й популярна, а тому вже зовсім скоро наша сьогоднішня героїня отримала можливість відчути себе справжньою зіркою.

Вельми примітно, що популярності актриси не завадило навіть погане знання турецької мови. За сюжетом її героїня була перевезена в Туреччину з Криму, а тому акцент актриси був якраз до місця.

Згодом Мер’єм Узерлі знялася в 99 серіях проекту. Роль Хюрем Султан (Роксолани) принесла їй чотирнадцять різних престижних кінематографічних нагород і премій. Однак навіть такий успіх не втримав актрису на знімальному майданчику. У травні 2013-го року Мер’єм Узерлі несподівано покинула проект і поїхала додому в Німеччину.

Актриса Мер'єм Узерлі раптово покинула серіал «величне століття»

Причиною того, за словами актриси, стало погане самопочуття і моральне перевтома, пов’язане з напруженою роботою. Однак згодом у ЗМІ з’явилася й інша версія подій. Так, деякі журналісти посилалися на те, що Мер’єм нібито була незадоволена тим, що її екранний партнер Халіта Эргенч отримав вагому премію після продажу прав на трансляцію серіалу телеканалу з Саудівської Аравії. У той же момент сама Мер’єм не отримала ні ліри. Згодом продюсери і актриса ніяк не коментували цю інформацію.

У підсумку героїню Мер’єм акуратно вивели з серіалу, а потім і зовсім замінили на іншу актрису (Вахиде Перчин). Сценарій серіалу також був переписаний. Дія фільму переноситься на багато років вперед.

Особисте життя Мер’єм Узерлі

В даний час Мер’єм Узерлі живе в Німеччині. Деякий час актриса полягала в любовних відносинах з турецьким підприємцем Джаном Атешем. Згодом пара навіть оголосила про заручини, проте весілля так і не відбулася. У серпні 2013-го року закохані припинили свої відносини. Кілька тижнів тому стало відомо, що актриса вагітна, а плоду вже не менше чотирьох місяців.

Останнім часом багато ЗМІ стали посилатися на те, що догляд актриси серіалу «величне століття» був пов’язаний з її вагітністю та нестабільним гормональним фоном.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: