Ім’я: Мехмет Гюнсюр

Дата народження: 8 травня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Стамбул, Туреччина

Діяльність: актор

Вага: 82 кг

Зріст: 178 см

Біографія Мехмета Гюнсюра

Дитинство і родина Мехмета Гюнсюра

У дитинстві Мехмета Гюнсюра без сумнівів можна було б називати зоряним хлопчиком, оскільки його дитячі роки були заповнені кастингами, незліченними зйомками в рекламі, показами брендового одягу та фотосесіями для таких модних каталогів.

Коли Мехмету виповнилося сім років, його запросили на телебачення. Гарний хлопчик як не можна краще підходив для зйомок в рекламних роликах «Coca Cola». Незабаром Мехмет став обличчям «Hotiç» — компанії, яка виробляє взуття, а пізніше і обличчям відомого бренду «MaviJeans».

Мехмет Гюнсюр в спорті, шлях в акторство

Середня освіта Мехмет отримав в Італії, а після закінчення школи продовжив навчання в стамбульському Університеті Мармар на факультеті масових комунікацій. Будучи студентом університету Мехмет продовжує зніматися в рекламі і пробує себе в модельному бізнесі.

Мехмет Гюнсюр в серіалі Чудовий вік

Крім комерційних зйомок встигає професійно займатися тенісом і лижним спортом. Однак, коли постало питання про те, щоб прийняти пропозицію від спортивної збірної, Мехмет відмовився на користь творчості. В цей час він захоплюється музикою настільки, що стає учасником музичного гурту «Dawn» і виступає в її складі на сцені. Невтомний Мехмет на цьому не зупиняється. Він намагається освоювати різні види діяльності, працюючи барменом і розвиваючи власний ресторанний бізнес.

Мехмет Гюнсюр в кіно

В будь-яких життєвих сферах не намагався взяти участь Мехмет, основний його шлях визначило творчість. Ще в 1989 році зовсім юний Мехмет Гюнсюр знявся у фільмі «Мімоза розквітала весна». І якщо для більшості глядачів юний актор не запам’ятався в цьому фільмі, то його участь у прем’єри драми «Турецька лазня», що відбулася у 1997 році, вже було відзначено премією Анкарського міжнародного кінофестивалю в номінації «Самий багатообіцяючий актор». Після цього акторові навперебій пропонують зніматися в багатьох фільмах.

Співає Мехмет Гюнсур — шехзаде Мустафа Мехмет Гюнзюр грає в Біблійних сказаннях: Іуду», «Італійці», «Розкажи, Стамбул!», «Смертельної жнив», «Любов любить випадковості», серіалах «Дон Маттео» і в багатьох інших кінострічках. У 2003 році актор знімається у фільмі «Тепер він солдат» і удостоюється премії «Золотий апельсин» за роботу в цій кінострічці.

Мехмет Гюнсюр в серіалі «величне століття»

Справжня популярність і загальне увагу прийшли до актора після зйомок в «Величному столітті» — фільму продюсерської компанії «ТІМС Productions». У цьому серіалі Мехмет Гюнсюр блискуче виконав роль Шехзаде Мустафи. Спочатку роль Шехзаде в дитинстві виконували Юсуф Беркан Демирбаг і Тунч Кричав, а роль дорослого Шехзаде вже виконав Мехмет Гюнсюр.

Мехмет Гюнсур (Шехзаде Мустафи) зйомки для журналу ELLE На знімальному майданчику разом з Мехметом Гюнсюром працювали метри турецького кіно: Нур Айсан, Халіта Эргенч, Небахат Чехре, Сельма Эргеч, Окан Ялабык, Мер’єм Узерлі. Актор зумів повністю розкрити особливості характеру і показати непросту долю сина Сулеймана. Після виходу серіалу на екрани Мехмет Гюнсюр знайшов шанувальників свого таланту не лише у себе на батьківщині, але і за її межами.

Особисте життя Мехмета Гюнсюра

Одного разу друг запросив Мехмета погостювати в нього в Лечче. Лечче — це маленьке містечко на півдні Італії. Мехмет з радістю прийняв пропозицію і відправився за квитком на поїзд. І зустрів її. Молоді люди познайомилися. Її звали Катерина Монджио. Виявилося, що вона як і Мехмет, теж причетна до творчості. Катерина — режисер документальних фільмів.

Мехмет Гюнсюр з дружиною Катериною Монджио

Після знайомства вони довго не могли розлучитися і провели разом чотири дні. Вони не могли наговоритися, щоразу дивуючись, як багато в них спільного. Виявилося, що Катерина і Мехмет завжди шукають позитивний там, де інші можуть впадати у відчай, що вони можуть відразу відчути бажання один одного і розуміють один одного з півслова. Потім Мехмет запросив покататися Катерину на човні. Виявилося, що вона обожнює кататися на човнах. З тих пір катання на човні стало сімейною традицією. Зараз Мехмет журиться, що сім’я виросла і з трьома дітьми їм скоро в човні стане тісно. В сім’ї Мехмета і Катерини підростають дві маленькі доньки і старший син.

У 2006 році ця випадкова зустріч і спалахнула любов завершилися шлюбом. Мехмет і Катерина одружилися. Відразу після весілля молодята оселилися в Лечче. Катерина була на сьомому місяці і їй потрібні були свіже повітря і спокійне розмірене життя. Мехмет вважає Лечче магічним місцем. Можливо із-за того, що саме тут відбулася доленосна для нього зустріч. Актор і батько сімейства у захваті від єднання з природою, яке він відчуває на півдні Італії.

Старший син Алі — школяр. Тому більшу частину року подружня пара проводить з дітьми в Римі, де хлопчик навчається. Коли ж приходить час відпочинку, вся сім’я Мехмета Гюнсюра спрямовується на південь Італії в рідне Лечче до співаючим на світанку півням, собакам і кішкам, до оливковою і апельсиновим деревах.

Мехмет Гюнзюр не любить розголосу. Він дуже незадоволений тим, що його приватні фотографії з’являються на сторінках видань і в інтернеті без його відома. Нещодавно його дружину Катерину крадькома сфотографували разом з їх наймолодшою дитиною. Ці фотографії були виставлені на загальний огляд. Мехмет Гюнсюр висловив своє обурення з цього приводу так як вважає за краще, щоб в його особисте життя ніхто грубо не втручався.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: