Ім’я: Матвій Ганапольський

Дата народження: 14 грудня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Львів, Україна

Діяльність: журналіст, політичний оглядач

Вага: 87 кг

Зріст: 180 см

Біографія Матвія Ганапольського

Матвій Ганапольський – це талановитий ведучий і один з найвпливовіших діячів російського телебачення. Його передачі дивляться мільйони людей; порушені ним теми незмінно викликають величезний інтерес у представників різних верств суспільства. Однак наш сьогоднішній герой примітний і цікавий не тільки цим.

За своє довге життя цей талановитий діяч російського телебачення встиг реалізувати себе в якості театрального режисера, письменника, журналіста і навіть актора. Така багатогранність життєвих образів воістину вражає. Але чи варто говорити, що наш сьогоднішній герой вже виклав на стіл всі наявні карти? Звичайно, немає. Адже життя і кар’єра цього неординарного телевізійного діяча триває. А значить, попереду буде ще чимало нових звершень.

Ранні роки, дитинство і родина Матвія Ганапольського

Матвій Ганапольський з’явився на світ у старовинному українському місті Львові. В цьому куточку України він виріс і сформувався як особистість. Проте вже досить скоро сім’я нашого сьогоднішнього героя переїхала в стольний Київ.

Матвій Ганапольський зараз став відомим блогером

У столиці Української РСР майбутній відомий журналіст закінчив середню школу, а потім поступив в естрадне училище. Але диплома про отримання середньо-спеціальної освіти в якийсь момент молодому хлопцеві виявилося замало, а тому в 1973-му році наш сьогоднішній герой переїхав до Москви. У найбільшому місті СРСР Матвій Ганапольський вступив до ГІТІС, де згодом почав осягати ази професії режисера. Все складалося вдало. Талановитий уродженець Львова був одним з найуспішніших учнів на своєму потоці. А тому по поверненні в Київ він дуже легко знайшов собі роботу.

Таким місцем став Київський театр естради. На місцевій театральній сцені Матвієм Юревичем було постановлено безліч популярних вистав, велика частина яких, однак, була орієнтована на дитячу аудиторію. В якості театрального режисера наш сьогоднішній герой вперше став популярний в Києві і Української РСР. Його постановки проходили з незмінним успіхом, а тому дуже скоро Ганапольський був запрошений до столиці СРСР.

У московському театрі естради режисер пропрацював ще якийсь час, однак згодом вирішив залишити театральну середовище і перевівся в дитячу редакцію Держтелерадіо СРСР. У цьому місці він працював в якості ведучого програми «Чудеса на сьомому поверсі», а паралельно з цим в якості режисера працював над постановкою дитячих аудиоспектаклей «Пригоди капітана Врунгеля» і «Слідство ведуть колобки».

Подальша кар’єра Матвія Ганапольського в журналістиці і на телебаченні

У вісімдесяті роки Матвій Ганапольський зумів зробити собі ім’я у світі російської журналістики і обрости безліччю зв’язків у даної середовищі. Таким чином, прихід перебудови наш сьогоднішній герой зустрічав вже в якості популярного і відомого діяча культури. Саме в цей період, кар’єра Матвія Юрійовича вийшла на принципово новий виток.

Ганапольський міркує про сталінізм На початку дев’яностих років він влаштувався на канал ОРТ, де почав робити передачу «Бомонд» в критичному світлі розповідає про побут російських знаменитостей. Після цього в житті неординарного журналіста з’явилося радіо «Ехо Москви». В ефірі цієї радіостанції наш сьогоднішній герой створив безліч цікавих програм, які одразу ж привернули до особистості Матвія Ганапольського величезну увагу публіки. Його репортажі незмінно викликали величезний суспільний резонанс; а факти, викладені у рамках радіоефірів, згодом давали благодатний грунт для обговорення.

У дев’яності роки Матвій Ганапольський плідно поєднував роботу на телебаченні з роботою радіоведучого. У цей період талановитим (хоч і вельми неординарним) уродженцем України було створено кілька передач як інформаційного, так і розважального профілю. У різні роки його місцем роботи ставали канали РТР, НТВ, ОРТ, ТВ-6, ТВЦ і деякі інші.

Матвій Ганапольський про боротьбу з науковим плагіатом Незважаючи на широкий профіль створюваних ним передач, найбільшу славу журналісту принесли радіо — і телепередачі політичного профілю. «Особлива думка», «Розворот», «Бунт «Тхорів»» — кожна з цих передач стала певним шедевром у своєму роді. Хтось ненавидів їх, а хтось навпаки кидав всі справи, щоб в намічений час налаштуватися на хвилю радіостанції «Ехо Москви».

Яскравим прикладом того є хоча б той факт, що ще в 2005-му році передача «Особлива думка» була однією з найпопулярніших передач на всіх каналах російського радіо. У певні періоди часу в одній лише Москві аудиторія програми сягала 250 тисяч чоловік.

В рамках своїх передач Матвій Ганапольський неодноразово критикував діючу систему російської влади, свавілля правоохоронних структур, а також низький рівень свободи в Російській Федерації. Подібних поглядів наш сьогоднішній герой дотримується і в даний час.

За свою діяльність як автора розважальних передач і політичного оглядача Матвій Ганапольський був удостоєний безлічі престижних нагород, в тому числі статуетки «ТЕФІ», «Золотий овен», спеціальної Премії Москви, а також багатьох інших призів.

Інші проекти Матвія Ганапольського

Поза сфери телебачення і радіо Матвій Ганапольський відомий як автор декількох книг різного профілю, а також як колумніст газети «Московський комсомолець».

За непідтвердженою інформацією Матвій Ганапольський був двічі одружений

Крім того, в 2001-му і 2006-му роках наш сьогоднішній герой постав перед глядачами в принципово новому для себе амплуа актора і кінорежисера. Так, зокрема, вже в 2001-му році Матвій Юрійович поставив і випустив повнометражний фільм «З точки зору ангела». А в 2006-му знявся в популярному комедійному серіалі «Дев’ять місяців», виконавши роль безіменного доктора.

Особисте життя Матвія Ганапольського

Про особисте життя популярного журналіста відомо дуже небагато. Достовірно і точно можна сказати лише те, що Матвій Юрійович одружений. Його дружиною є грузинська журналістка Тамара Шенгелія.

Однак, за деякими даними цей шлюб у житті нашого сьогоднішнього героя є не першим. Колишня дружина – москвичка Ірина – померла. А тому розповідати про те часу Матвій не любить. У Ганапольського також є син Михайло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: